فوتبالیست ها ، پراید سوار شدند

سپهر زنگنه | پنجشنبه، ۹ مهر ۱۳۹۴ | 5 نظر

پرداخت بدهی به شیوه سایپا

به نقل از خبرآنلاین،  بیت اله رضایی در رابطه صحبت های عنوان شده مبنی بر تسویه حساب با بازیکنان این تیم با تحویل خودرو گفت: بله این موضوع درست است اما نکته ای در این میان باید بگویم و آن هم اینکه ما با 8 بازیکن از فصل های گذشته از سایپا طلبکار بودند اینگونه تسویه حساب کردیم، متاسفانه بدهی این 8 بازیکن میراثی بود که سال های قبل تیم به ما رسیده بود و به دلایل مختلف تصمیم گرفتیم به این صورت با آنها تسویه حساب کنیم.

وی در رابطه با پذیرش این موضوع از سوی آن بازیکنان گفت: بله دوستان هم با این موضوع مشکلی نداشتند و طبیعی است که با توجه به وضعیت نامساعد مالی فوتبال ایران این بهترین راهی است که می توانستند به طلب خود از فوتبال برسند. این موضوع نهایی شده است و فقط امضای نهایی آن باقی مانده است.

وی در رابطه با دلایل این تصمیم گفت: بهرحال طلب این بازیکنان دیر یا زود باید تسویه می شد و طبیعی بود که آنها هم باید به طلبشان می رسیدند بنابراین اگر این تصمیم را نمی گرفتیم آنها دیرتر با این باشگاه تسویه حساب می کردند. از طرف دیگر با توجه به مشکلات مالی موجود این گونه علاوه بر صرفه جویی طلب آن 8 بازیکن نیز تسویه می شود، در کنار همه این ها این بازیکنان تشویق می شوند تا از تولیدات داخلی استفاده کنند.

مدیرعامل سایپا در رابطه نوع خودرویی که به این بازیکنان داده شد گفت: با توجه به طلبی که بازیکنان داشتند مشخص است که خودروی آنها تغییر می کند، بهرحال آنهایی که مبالغ پایین تری در حد 30 و یا 40 میلیون طلب داشتند چند خودروی پراید و یا تیبا به آنها داده می شود و بازیکنانی که مبلغ بالاتری 90 میلیون و یا بیشتر طلب دارند خودروی سراتو به آنها داده می شود.

رضایی در پایان گفت: البته بازیکنان فعلی سایپا نگران چیزی نباشند و خیالشان راحت باشد چرا که طبق تعهدات عنوان شده با آنها تسویه می شود و مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

5دیدگاه

 1. مجتبی می‌گه:

  بنده خداها!!!
  فک کن، طرف باید از فردا بره دم نمایشگاه وایسته ماشین خشک بندازه به ملت!!!

 2. مهدی می‌گه:

  واقعا مشخص شد که سایپا پوکیده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. علیرضا می‌گه:

  نخیر اینا اینقدر زرنگن که پرایدی که براشون سه چهار تومن در میاد رو بابت طلب 20 تومنی میدن آخر سر هم فوتبالیسته ماشینو میفروشه اینجوری در واقع 16 تومن فوتبالیسته رو اون بنده خدایی که ماشینو خریده میده یعنی یه همچین موجودای کثیفی هستن اینا

 4. سروش می‌گه:

  فک کنید نکونام بیاد پراید بفروشه :))

 5. کارونی می‌گه:

  پراید به ارزش توالت فوتبالیست ها هم نیست….


در بحث شرکت کنید