پیش فروش هایما اس 7 با 30 میلیون تومان

افشین خالدی | یکشنبه، ۳ مرداد | 11 نظر

در این اطلاعیه دو مدل فروش برای هایما در نظر گرفته شده است که در مدل اول شما با پرداخت 400 میلیون ریال پیش خرید خودروی خود را کلید می زنید و در روش دوم این مبلغ به 300 میلیون ریال تقلیل پیدا کرده است.

البته در روش دوم شما باید در تاریخ 10 مهر ماه تا 20 مهرماه مبلغ 100 میلیون ریال دیگر به حساب ایران خودرویی ها واریز کرده و در آذر ماه خودروی خود را دریافت نمایید. در مدل اول ودیعه دومی در کار نیست و شما خودروی خود را در آبان ماه دریافت می نمایید.

سود مشارکت در هر دو روش 22 درصد و سود انصراف 20 درصد خواهد بود.

 

هایما S7 شاسی بلند ایران خودرو

11دیدگاه

 1. توربوران می‌گه:

  شنیده ام که صفر تا صد بیست ثانیه ای داره که اگر اینجور باشه در حد فاجعه است.

 2. امیر می‌گه:

  درست شنیدی شتاب صفر تا صدش بیست ثانیه هست کلیپش تو اسب بخار هست میتونی ببینی

 3. Amin021t می‌گه:

  طرف با پول يه تيبا صاحب شاسي بلند چيني درجه ٣ ميشه عينك آفتابي زنونه هم ميزنه قيافه هم ميگيره كه شانستي بلند دارم!!!!

  • علی جگوار می‌گه:

   پول تیبا کجا بود!
   80 تومن قیمتش
   این 30 تومن پیش پرداخته برادر من …

   • Amin021t می‌گه:

    با پول تيبا شاسي بلند سوار ميشه با ٣٠ تومن.كسي مدارك ماشينو تو خيابون نگاه نميكنه ببينه نقده با اقساط.٨٠ نقد داده يا ٣٠ تومن داده ماهي دوزار قسط.فهميدي؟

    • علی جگوار می‌گه:

     خوب با لیزینگ میشه هر ماشینی خرید دیگه حتی ماشین های غیر چینی…
     اما اینکه مردم ما اسم شاسی بلند میاد به هیچ چیز دیگرش نگاه نمیکنن رو باهات موافقم

     • احمدرضا می‌گه:

      تب شاسی بلند چند سالیه که بین مردم ما اوج گرفته که خیلی منطقی نیست. شاسی بلند عمدتاً وقتی توجیه داره که از نوع دو دیفرانسیل باشه و اینکه بخواهی به صورت مرتب خارج از جاده بری. سوار شدن ماشین شاسی بلند توی شهر و جاده های عادی جز اینکه مصرف بنزین بالاتری داشته باشی و استفاده بیشتری هم نداشته باشی نتیجه ای نداره. اکثر افرادی که الان شاسی بلند سوار هستند استفاده ای که میکنند با بقیه که سدان یا هاچبک سوار هستند متفاوت نیست.
      جدا از این البته هایما و شاسی بلندهای مشابه توی رنج خدمتی زیر 100 میلیون اگه با سدانهای هم قیمت مقایسه بشن با توجه به سطح امکانات چندان قیمت غیرمعقولی ندارند ولی میشه گفت که کارآیی بیشتری هم نسبت به سدانهای هم رده قیمتی هم ندارند و تنها دستاوردشون برای خریدار مصرف بیشتر بنزین هست. و گرنه در مقایسه با سدانها نه سواری چندان بهتری دارند نه جادارتر هستند، نه شتاب بیشتری دارند و نه آپشنهای خاصی اضافه تر دارند.

     • سروش می‌گه:

      جناب احمد رضا منم با شما هم عقیدم و اگر قرار باشه یه ماشین صفر در حد 80 تومن بگیرم انتخابم بسترن هست نه ماشینای کراس اور اونم تک دیفرانسیل

 4. محمد می‌گه:

  الان سانتافه ، اسپورتیج ، توسان هم به اصطلاح شاسی بلند و دو دیفرانسیل هستند ولی اگر شما این ماشینها را داشتی و دلت اومد باهاشون بری آفرود و توی کوه و جنگل ، صاحبای اونا هم دلشون میاد . حتی اگه یه درصدم بفهمی صاحب یکی از این ماشینا با ماشینش هر پنج شنبه جمعه میرفته تو کوه کمر عمرا اون ماشین رو ازش بخری ! آخه عزیز دل برادرماشینی مثل سانتافه که نه از نظر جلوبندی و نه از نظر فنر بندی و سیستم تعلیق اصلا برای آفرود رفتن مناسب نیست که نباید جزء دسته شاسی بلندها به حساب آورد . اینم مثل هایماس ، فقط اتاقش بلنده و البته دو دیفرانسیل، هر چند نمونه ی تک دیفرانسیلشم به وفور وجود داره . بحث کیفیت و چینی یا کره ای بودن این دو تا ماشین را کاری ندارم هرچند اگر از نظر قیمتی هم بخواهیم مقایسه کنیم قیمت سانتافه تک دف صفر حده اقل دو برابر یه هایمای صفر هست و اون هم به خاطر تفاوت برند و کیفیته البته اگر ثابت بشه هایما در بلند مدت بی کیفیته .


در بحث شرکت کنید