تکذیب شایعه واردات مزدا 3 نسل جدید 2016 توسط بهمن موتور

افشین خالدی | سه شنبه، ۲۶ مرداد | 6 نظر

دنده 6 : طی انتشار شایعه فروش مزدا3 نسل جدید وارداتی با مدل 2016،کاویانی رئیس سازمان فروش شرکت بهمن موتور چنین اظهار می نماید: پیرو انتشار شایعه فروش مزدا3 نسل جدید به اطلاع می رساند شرکت بهمن موتور نماینده انحصاری تولید و واردات محصولات شرکت مزدا در ایران بوده و هیچگونه وارداتی از سوی این شرکت انجام نپذیرفته است و این موضوع از طریق مراجع ذیصلاح در حال پیگیری می باشد.
وی افزود: شرکت بهمن موتور و گروه بهمن هیچگونه مسئولیتی در قبال فروش و خدمات پس از فروش خودروهای وارداتی نداشته و عواقب آتی ناشی از آن بعهده متقاضیان خواهد بود.
کاویانی تصریح کرد: سواری مزدا3FL در حال حاضر به صورت ساخت داخل در شرکت بهمن موتور در حال تولید و از طریق نمایندگی های مجاز فروش شرکت عرضه می گردد. لذا متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی شرکت بهمن موتور و نمایندگی های مجاز مراجعه نمایند.
وب سایت: www.bahmanmotor.ir   تلفن تماس:  48097000-021

 

6دیدگاه

 1. sunmartin می‌گه:

  ساخت داخل شده؟ منظورش مونتاژ هست البته شنیده ها حاکی از این هست که از تایوان قطعات مزدا 3 تامین میشود حال با این صحبت که ورود مزدا 3 مدل 2015 شایعه بوده اما درحال حاضر مزدا نیو فیس جدید وارد شده و اینکه چرا بهمن خودرو مدل های فیس لیفت جایگزین مدل اکسپیر و قدیمی fl نمیکند جای سوال است که جواب آن هم کم و بیش میدانیم

 2. وحید می‌گه:

  خب مونتاژ کنن نسل جدیدش رو به جای تکذیب!
  مسخره بازی بهمن موتورم شروع شد… جا پای ایران خودرو میخواد بذاره
  تا ابد تو خط تولیدش همینو حفظ کنه

 3. مهران می‌گه:

  چرا بهمن موتور مزدا3 جدید رو مونتاژنمیکنه؟یا چرامزدا6 رو مونتاژنمیکنه؟علتش چیه؟

 4. فرشاد می‌گه:

  تو نمایشگاه شیراز گفتن مزدا گفته به دلیل ضعف تکنولوژی اجازه مونتاژ نسل فعلی محصولاتش رو به بهمن نداده و گفتن اگر قرار باشه محصول جدیدی مثلا مزدا6 مونتاژ بشه همان نسلی که همزمان به مزدا 3 اف ال هست تولید خواهد شد.


در بحث شرکت کنید