تصادفی عجیب در تهران بدون برخورد خودروها + تصاویر

تیم تحریریه | یکشنبه، ۱۸ مهر | 8 نظر

حین رانندگی پشت موتور هستی که یکباره صدایی کشیده و خش دار موجی از نگاه‌ها را به خود جلب می‌کند. وقتی سر بر می‌گردانی لاستیکی را جلوتر از خودرواش می‌بینی که به سرعت با فاصله از جای اصلی خود در هوا معلق است و پس از طی کردن مسافتی با شدت به گلگیر یک خودروی 206 در فاصله‌ای 100 متری برخورد می‌کند و خودرو دچار آسیب می‌شود.

 

 

وقتی عابران و رانندگان دیگر با چشمان بهت زده بیشتر دقت می‌کنند متوجه جدا شدن لاستیک خودروی تاکسی سبز رنگی می‌شوند که با داشتن مسافر دچار جدا شدن لاستیک شده و لاستیک رها شده نیز با عبور از خودروهای دیگر به یک اتومبیل 206 برخورد و گلگیر را دچار صدمه می‌کند.

راننده 206 که از رانندگان دیگر بهت زده‌تر است، طی صحبت با راننده تاکسی سبز به مانند اینکه تصادف واقعی رخ داده است از او مطالبه بیمه و خسارت می‌کند، عابران و رانندگان نیز با ابرو کشیدن و تعجب از این حادثه، نظارگر تصادف عجیب هستند و هر کدام نظر کارشناسی خود را می‌دهند «احتمالاً پیچ‌های چرخ جلو محکم نبوده» «فکر کنم سیبک شکسته».

 

 

8دیدگاه

 1. وحید می‌گه:

  حالا نتیجه اش چی شد ؟ باید خسارت بده ؟

 2. ممل ایرانی می‌گه:

  خخخخ لامصب ایران خودرو زودتر از همه به تکنولوژی تایر پرنده دست پیدا کرده اینجور که بوش میاد تا 6000 سال اینده ماشین پرندم تولید می کنیم

 3. مرتضی می‌گه:

  واقعا از ادبیات مزحکی در نگارش متن استفاده شده! در نگارش این متن ها بازنگری کنید، ممنون

 4. Kiarash می‌گه:

  206 ما بعد 5تا راه رفتن سیبکش شکست!
  باز خوبه چرخش خورده به یه ماشین ، به عابرا میخورد داغونشون میکرد

 5. kaba mahmod می‌گه:

  ما چه انتظاری از ایران فرقون داریم
  خوبه هنوز موقع راه رفتن اتیش نگرفته

 6. kaba mahmod می‌گه:

  خاک بر سرشان با این ماشین تولید کردن
  خوبه هنوز موقع راه رفتن اتیش نگرفته


در بحث شرکت کنید