آزمایش و مقایسه لیفان X60 و ام وی ام X33

آزمایش و مقایسه لیفان X60 و ام وی ام X33

آزمایش: افشین خالدی- نریمان اصغریان  عکس: احسان شمس نیا – صبا سادات حقی

تب ورود خودروهای چینی به کشور بالا گرفته، عدم وجود تنوع در محصولات داخلی بهانه ای برای ورود خودروهای ارزان قیمت چینی شده. خودروهایی با برندهای جدید که مردم به صورت محدود با آنها آشنایی دارند، بسیاری از افرادی که این خودروها را می خرند خود را فردی ریسک پذیر معرفی می کنند.

اما واقعا این خودروها چقدر ارزش خرید دارند؟ شاسی بلندسازی یک سگمنت سخت در بین سازندگان خودرو است. چینی ها هم با وجود اینکه تجربه زیادی در خودروسازی ندارند به سرعت به سمت شاسی بلند رفته اند و با همان سرعت در حال نفوذ به بازار کشورمان هستند. در این مقاله با  آزمایش دو خودروی ام وی ام X33 و لیفان X60  سعی در شناسایی توانایی های این دو خودروی چینی داریم.

 

X33 VS X60 1+

طراحی

ام وی ام X33 یا همان چری تیگو حدود دو سال است که مهمان ایرانی هاست. با ظاهر آن آشنایی داریم، خودرویی که بی شباهت به ویتارا نیست، نمی توان به این راحتی به آن نمره قبولی داد. پیش از آنکه به طراحی کلی خودرو بپردازید فواصل بین برخی قطعات در ظاهر نظر را به خود جلب می کند. ابتدا تصور می شود با خطای مونتاژ روبرو هستید اما کمی دقت مشخص می شود اشکال از طراحی قطعات است جایی که فضای زیادی بین در عقب و گلگیر به وجود آمده از نمای پهلو ضربه سنگینی به طراحی خودرو زده است در ادامه اگر به جلوی خودرو بروید شاهد همین فضا به شیوه ای غیر حرفه ای تر در محل بسته شده درب موتور هستید به نحوی که تصویر می شود خودرو در آن ناحیه ضربه  خورده است . البته با وجود اشکال در طراحی قطعات در حالت کلی هماهنگی فرمی مناسبی بین 3 جهت خودرو می توان دریافت کرد.

img_2310

اما لیفان X60 وضعیت بهتری دارد. به سختی می توان اشکال طراحی قطعاتی در آن پیدا کرد ،به غیر از فضای ایجاد شده بین درب موتور و چراغها که مرتبا به شما این احساس را القا می کند که درب موتور باز است در مابقی قسمتها، قطعات به خوبی ساخته و پرداخته و مونتاژ شده اند. در حالت کلی ظاهر لیفان X60 با طراحی به روز تر که دماغه آن به نوعی به نظر تغییر یافته سانتافه است در قیاس با رقیب خود یعنی ایکس 33 بسیار چشم نواز تر است.

X33 VS X60 X60 (25)

فضای داخلی

با ایکس 33 شروع می کنیم، پس از ورود به کابین این خودرو با انبوهی از قطعات بسیار بی کیفیت پلاستیکی روبرو می شوید که شاید به سختی در خودروهای بسیار ارزان قیمت ایرانی هم نمونه آن را دیده باشید. موقعیت سواری ایکس 33 علیرغم صندلی های کوچک آن وضعیت بدی ندارد اما توقع یک صندلی با کیفیت و ارگونومیک را نداشته باشید. با توجه به ارتفاع آن راننده تسلط خوبی بر روی جاده دارد،آینه ها به اندازه کافی بزرگ هستند و دید عقب راننده هم متناسب است. صندلی های عقب برای ایجاد فضای بار بیشتر به صورت خوابیده در می آیند ولی با توجه به نوع طراحی به صورت یک دست نخواهد شد و برای حمل اجسام یک تکه بزرگ وضعیت مناسبی ندارد. در دسترس بودن ادوات داخلی با توجه به سادگی کنسول خوب است و راننده می تواند در حین رانندگی به همه چیز دسترسی داشته باشد.

X33 VS X60 X33 (27)

اما لیفان X60 وضعیت بهتری دارد، پس از ورود به خودرو شما به یاد خودروهای ژاپنی خصوصا تویوتا راو4 می اندازد، البته بدون در نظر گرفتن کیفیت. فضای داخلی خودرو نسبت به ایکس 33 بسیار ظریف تر و با کیفیت تر است و مشخص است لیفان قصد داشته حداقل ها را در این خودرو رعایت کند اگر چه به رقبای ژاپنی و کره ای خود نزدیک نمی شود ولی نسبت به هم وطن رقیب خود چند پله بالاتر است و می تواند بازه قیمتی خود را توجیح کند. رو دری ها با چرم مصنوعی دوخت و تزئین شده اند و جنس داشبورد از مواد نرم و براق است. کیلومتر شماره به صورت دیجیتالی است و با وجود اینکه از نظر زیبایی چندان بد به نظر نمی رسد اما راننده نیاز به دقت بیشتری برای خواندن سرعت دارد، صندلی های عقب لیفان بر خلاف ایکس 33 به صورت کامل با کف فضای بار هم سطح می شوند در نتیجه فضای مناسبی برای جابجایی  وسائل به وجود می آید. صندلی های عقب لیفان به صورت پله ای به عقب می خوابند در حالیکه در ایکس 33 این قابلیت وجود ندارد، ایکس 33 قابلیت عقب رفتن صندلی را برای داشتن فضای پای بیشتر دارد که البته باز هم نمی تواند به فضای پای لیفان در حالت عادی دست پیدا کند. از دیگر برتری های لیفان در فضای داخلی می توان به سانروف بزرگتر، فضای بار بیشتر، سیستم صوتی بهتر، تسلط بیشتر بر جاده اشاره کرد.

X33 VS X60 X60 (34)

رانندگی

با استارت ایکس 33 و لیفان X60  تفاوتی در حین استارت دو خودرو ملاحظه نشده و  به راحتی استارت می خورند ، با توجه به عایق بندی بهتر X60 نفوذ صدا به داخل این خودرو کمتر از ایکس 33 است. در حرکت نیز این عایق بندی بیشتر به چشم می آید. در حالت درجا اگر بخواهید دور موتور در ایکس 33 بالا ببرید ابتدا کمی احساس خطر به شما دست پیدا می دهد، از آن جهت که عملکرد موتور هارشینگ شدیدی دارد این وضعیت در لیفان بسیار بهتر است. حین رانندگی فرمان دو خودرو تیز است و حس خاصی را به راننده منتقل نمی کند. در ترمزگیری شدید X60  واکنش بسیار خوبی نشان می دهد و می توان به آن اعتماد کرد چیزی در ایکس 33 هم به صورت خفیف تر وجود دارد. دو خودرو از صدای گیربکس رنج می برند، ایکس 33 صدای زوزه مالکین را آزرده کرده و در لیفان صدای ناهنجاری که برخی اوقات منجر به تعویض گیربکس توسط نمایندگی شده مالک را دچار دردسر کرده است.  با وجود آنکه فاصله بین دو محور لیفان بیشتر از ایکس 33 است اما این لیفان است که به دلیل شاسی بهتر قدرت مانور پذیری خود را به ایکس 33 دیکته می کند، از دلایل دیگر وجود استرس بار در لیفان و سیستم تعلیق با کیفیت تر است. عبور از سرعت گیر ها با لیفان راحت تر است و احساس خطر کمتری به شما دست پیدا می کند. از نظر مصرف سوخت دو خودرو با توجه به قدرت موتور در وضعیت خوبی قرار دارند و هر دو خودرو با توجه به شرایط رانندگی و تعداد سرنشین در سیکل ترکیبی در بین 8 الی 9 لیتر مصرف سوخت درند. در بخش امکانات هر دو خودرو به سانروف مجهز هستند و صندلی های دو خودرو نیز از نوع چرم می باشد. تهویه دو خودرو از نوع دستی است. ایکس 33به گرم کن صندلی جلو نیز تجهیز شده است. از نظر امکانات ایمنی دو خودر مجهز به دو ایربگ برای سرنشینان جلو، سیستم ترمز ضد قفل و توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD هستند.

X33 VS X60 X60 (23)

تست تصادف

ام وی ام ایکس 33 توسط موسسه ایمنی استرالیا مورد آزمایش قرار گرفته که نتیجه بسیار ضعیف دو ستاره را دریافت نموده، در توضیحی که موسسه ایمنی استرالیا در مورد خودرو ارائه کرده به بدنه بسیار ضعیف خودرو اشاره نموده و خاطر نشان کرده ضربات شدیدی  به پا ، دست و سینه آدمک های تست وارد شده است. لازم به ذکر است کمپانی چری حاضر به ارائه خودرو به موسسه ایمنی استرالیا جهت ادامه تست تصادف برای برخورد از پهلو به بهانه فراخوان نشده است، در نتیجه این موسسه فقط برخورد از جلو را مورد آزمایش قرار داده است. اما لیفان فقط توسط موسسه ایمنی چین مورد آزمایش قرار گرفته و توانسته 4 ستاره را از آن تست برای خود بدست بیاورد اما با توجه به آنکه استاندارد تست در چین با استاندارد تست استرالیا متفاوت است نمی توان در این مورد دو خودرو را با هم مقایسه نمود.

11

موتور، گیربکس، عملکرد

ام وی ام X33  و لیفان X60 از موتورهای 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجمهای 2.0 و 1.8 لیتر بهره می برند. هر دو خودرو از سیستم زمان بندی متغیر سوپاپ بهره مند هستند. قدرت و گشتاور X33 به ترتیب 6 اسب بخار و 14 نیوتن متر بیشتر از لیفان است. با احتساب وزن 1375 کیلوگرمی ام وی ام و 1330 کیلوگرمی لیفان نسبت نیرو به وزن این دو خودرو تقریبا برابر است. لازم به ذکر است که ام وی ام از دریچه گاز سیمی و لیفان از دریچه گاز برقی سود می برد و به همین خاطر با فشردن پدال گاز اندکی تاخیر در لیفان نسبت به ام وی ام احساس میشد. البته این تاخیر در حدی نیست که زیاد آزار دهنده باشد و کم کم به آن عادت می کنید.

از آنجایی که سایز رینگ و لاستیک این دو خودرو دقیقا یکسان می باشد می توان از این عامل در شتاب و کشش فاکتور گرفت و فقط به مقایسه میزان سبکی یا سنگینی ضرایب گیربکس ها پرداخت. پس از بررسی گیربکس دو خودرو و سنجش دور موتور با استفاده از دستگاه و خواندن سرعت دقیق از روی GPS اینطور مشخص شد که دنده های 1 و 2 و 3 و 4 در لیفان سبکتر از ام وی ام هستند ولی دنده 5 لیفان با اختلاف قابل توجهی سنگینتر از ام وی ام بود. سرعت در دور 3000 در دنده های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 برای لیفان به ترتیب 27 و 45 و 64 و 87 و 98 و برای ام وی ام 24 و 44 و 63 و 84 و 106 بود.  متاسفانه به علت محدودیت زمانی فرصت تست کشش به صورت بغل به بغل میسر نشد ولی با توجه به ضرایب سنگینتر گیربکس ام وی ام و دریچه گاز سیمی و گشتاور بیشتر اینطور احساس میشد که در دورهای پایین در دنده های 1 تا 4 قویتر از لیفان عمل کند ولی با توجه به اختلاف زیاد در ضریب دنده 5 احتمالا برتری کشش در این دنده با لیفان است. البته لیفان نیز با اینکه در دور 4200 به حداکثر گشتاور خود می رسد ولی در دورهای پایین انعطاف پذیری خوبی دارد و در رانندگی روزمره احساس کمبود کشش زیاد در آن احساس نمی شود که علت این امر علاوه بر تنفس خوب موتور در دورهای پایین (به لطف زمانبندی متغیر) تا حدی به خاطر شاتونهای بسیار بلند این موتور است که در تولید گشتاور مناسب در دور پایین موثر است.

IMG_2353

برای اینکه شتاب دو خودرو بهتر سنجیده شود تست شتاب توسط راننده یکسان انجام شد تا اثر مهارت راننده خنثی شود و تایم گیری با دستگاه مخصوص آغاز شد. اولین تست با X33 شروع شد. بار اول لانچ از حالت سکون با دور 4000 الی 4200 بررسی شد که به علت هرزگردی بیش از حد تایم خوبی به دست نیامد. بار دوم و سوم لانچ با دور موتور حدود 3800 انجام شد و برای اینکه هرز گردی به حداقل برسد به محض رها کردن کلاچ نباید پدال گاز را تخته کنید تا اندکی جلوی هرزگردی گرفته شود ، درست قبل از پایان هرزگردی پدال را تخته کنید و دنده ها را در دور 6000 تعویض کنید در نتیجه بهترین تایم ثبت می شود زیرا بعد از دور 6000 افت گشتاور شدید است و بالاتر بردن دور از 6000 سودی ندارد. با اینکه درجه بندی ردلاین تا 6500 است ولی ام وی ام در دور حدود 6200 کات آف می کند. هنگام تایم گیری با لیفان مشخص می شود که این خودرو به علت برقی بودن دریچه گاز هنگام حرکت از حالت سکون دچار کپ زیادی می شود (مانند خودرویی که بدون خاموش کردن ESP بخواهد از حالت سکون لانچ کند) و باید مقداری با پدال کلاچ و گاز بازی کنید تا بتوانید این کپ را به حداقل برسانید. دور موتور را به 4000 رسانده و کلاچ را رها کنید و بلافاصله پس از برطرف شدن کپ سریع پدال گاز را تا انتها فشار دهید و حرکت کنید. چون حداکثر توان لیفان در دور 6000 به دست می آید و در همین دور نیز کات آف می کند باید دنده ها دقیقا قبل از کات آف تعویض شوند تا توان موتور زیاد هدر نرود. البته باید دقت کافی داشته باشید تا موتور کات آف نکند در غیر این صورت تایم خوبی به دست نمی آید.

X33 VS X60 18.7.92 Dande 6 X33 vs X60 296

با مقایسه تایمهای 0 تا 100 به دست آمده در جدول انتهای مقاله مشخص می شود که از حالت سکون لیفان با وجود کُپی که در ابتدای حرکت داشت 0.4 ثانیه زودتر از ام وی ام به سرعت 100 رسید. اگر این کُپ در ابتدای حرکت از سکون وجود نداشت لیفان به راحتی می توانست تایمهای زیر 13.0 ثانیه را ثبت کند. با بررسی های انجام شده مشخص می شود این کپ بیشتر از حالت سکون وجود دارد و اگر شتابگیری در حال حرکت از سرعت 10 یا 20 در دنده 1 آغاز شود این کپ خیلی کمتر می شود و لیفان تواناییهای خود را بهتر نشان می دهد. تستها در دمای حدود 25 درجه و ارتفاع 1350 متر از سطح دریا انجام شد.

X33 VS X60 X60 (20)

ارزش

هم اکنون لیفان X60 در بازار در حدود 63 میلیون تومان قیمت دارد و توانست به عنوان خودروی برتر آزمایش امروز خود را معرفی کند اما قیمت  ام وی ام ایکس 33 در حدود 60 میلیون تومان است، متاسفانه با توجه اشکالات عمده و اساسی خودروی ایکس 33 نمی تواند نسبت به قیمت پرداختی خود را توجیه کند، این درحالیست علاوه بر ضعف های طراحی و ساختاری دارای اشکالات کیفی نیز می باشد. به طور مثال با وجود آنکه تنها یک سال از کارکرد ایکس 33 مورد آزمایش می گذشت عایق بندی زیر گلگیر در حال جدا شدن بود که می تواند به پوسیدگی زود رس بدنه بیانجامد، این قضیه به کمپانی مادر یعنی چری باز می گردد که نتوانسته خودرویی با کنترل کیفی قابل قبول عرضه کند. در آزمایشی مشابه که توسط یک نشریه روسی انجام شده بود نیز مشابه این مسئله گزارش شده کنترل این موراد برای یک خودروساز که مدعی جهانی شدن است نباید آنچنان دشوار می بود و جا دارد این کمپانی با شنیدن اشکالات دست به اصلاحات متناسبی در این زمینه بزند. در پایان ضمن تشکر از آقایان مهدی واعظی و فرشاد آتاکشی زاده توجه شما را به جدول امتیازات دو خودرو پس از آزمایش جلب می نمایم.

X33 VS X60 18.7.92 Dande 6 X33 vs X60 090

لیفان

ام وی ام

نوع موتور

4 سیلندر خطی 16 سوپاپ DOHC

4 سیلندر  خطی 16 سوپاپ DOHC

حجم موتور

1794 سی سی

1971 سی سی

قطر سیلندر

79.0 میلی متر

83.5 میلی متر

کورس پیستون

91.5 ملی متر

90.0 ملی متر

نسبت تراکم

10.0 به یک

10.0 به یک

توان

133 اسب بخار در دور 6000

139 اسب بخار در دور 5750

گشتاور

168 نیوتن متر در دور 4200

182 نیوتن متر در دور 4300

ابعاد تایر

215/65/16

215/65/16

ضرایب گیربکس

دنده 1

اعلام نشده

3.583

دنده 2

————–

1.947

دنده 3

————–

1.379

دنده 4

————–

1.030

دنده 5

————–

0.821

ضریب دیفرانسیل

————–

4.313

وزن خالص

1330 کیلوگرم

1375 کیلوگرم

نسبت نیرو به وزن

100 اسب بخار برای هر تن

101 اسب بخار برای هر تن

شتاب صفر تا صد  (اندازه گیری شده با دستگاه)

13.2 ثانیه

13.6 ثانیه

صدای داخل کابین در حالت ایستاده و دور Idle

35 دسی بل

38 دسی بل

ظرفیت حمل بار

435 لیتر

405 لیتر

X33 VS X60 18.7.92 Dande 6 X33 vs X60 161

 

جدول امتیازات

ام وی ام X33

لیفان X60

میدان دید

7

8

سطح تجهیزات رفاهی

5

5

سطح ایمنی و تجهیزات

3

5

فضای سرنشینان

6

7

ارگونومی

6

8

نفوذ صدا به کابین

6

8

مصرف سوخت

7

8

واکنش موتور

6

7

گیربکس

6

6

کیفیت رانندگی

6

7

مانور پذیری

6

7

ترمز

6

7

کیفیت ساخت

3

7

گارانتی

5

5

ارزش در برابر مبلغ

3

7

مجموع

81

102

 

اولین تجربه رانندگی با بایک سابرینا را از اینجا بخوانید

اولین تجربه رانندگی با «بایک سابرینا» + گالری تصاویر

تست مقایسه ای جک j5،پارس elx،جیلی ec7،لیفان 620 و ام وی ام 530 را از اینجا مطالعه فرمایید.

جک جی 5،جیلیفام وی ام،لیفان در برابر پارس ئی ال ایکس

 

705 نظر

 1. رضا سعیدی
  مهر 26ام, 1392 8:53

  MVM X33= فاجعه خودروهای چینی در ایران

  بحث داغ! Thumb up 267 Thumb down 266

  پاسخ

  • ......
   اسفند 7ام, 1392 22:41

   تعجبه وقتی 2تا ماشین چینی رو با هم مقایسه میکنند و دیگران هم نظر میدن و یکیشو به گند میکش و یکیشو خوب هیچکس از طرفدارهای به گند کشیده شده نمیاد داد و بیداد کنه و به بقیه ناسزا بگه ولی وای به روزی که یه ایرانی به یه ماشین چینی بگه بالای چشمش ابروه هزار تا انگ بهش میچسبونن نکنه دوستان ملیتشونم عوض کردن!

   Thumb up 60 Thumb down 39

   پاسخ

  • بهروز
   اردیبهشت 2ام, 1393 3:24

   ایکس 33  شاسی بلند بسیار خوبیه باید پشت فرمونش بشینی تا بفهمی

   بحث داغ! Thumb up 248 Thumb down 186

   پاسخ

   • مهران
    خرداد 16ام, 1393 13:13

    واقعا ایکس60 به مراتب و از جهات گوناگون سرتر از ایکس33 است. از مقایسه کاملتون ممنون

    بحث داغ! Thumb up 157 Thumb down 130

    پاسخ

  • بهروز
   اردیبهشت 19ام, 1393 22:50

   x60 = فاجعه

   بحث داغ! Thumb up 247 Thumb down 153

   پاسخ

  • یاسر
   تیر 19ام, 1393 2:14

   خبلی دلت خوشه ها / یادت رفته ماشینای به اصطلاح ایرانی که شما میفرمایید تمام قطعاتش از چین و با کیفیت خیلی پایین میاد و ایران تنها یه مونتاژ کننده خیلی بده .  اینو که دیگه خودشونم دارن میگن . خودرو ایرانی وجود نداره عزیزم .

   Thumb up 65 Thumb down 14

   پاسخ

  • رضا
   آذر 21ام, 1393 15:40

   عزیزی که این ماشین هارو تست کردی مشخصا اطلاعات خودرویی شما زیر صفره چون هر کسی که پشت ماشی با پدال گاز برقی بشینه سریع متوجه میشه ، پس یا شما پشت فرمان ایکس 33 ننشستی و یا قصدت چیز دیگه ای هست ، کدوم ایکس 33 رو شما سوار شدی که پدال گازش سیمی بوده ؟ احیانا پراید سوار نشده بودی ؟همه ایکس 33 ها پدال گاز برقی دارن. شما سنسور کلاچ ایکس 33 رو قطع کن و بعد تست سرعت و شتاب بگیر تا بهتون ثابت بشه که تفاوت با ایکس 60 چقدر زیاده و اگر بخاین خودم به شخصه این کار رو براتون انجام میدم ، لطفا به منظور تخریب یک برند و بالا بردن برند دیگه دست به مقایسه و ثبت مطلب دور از واقعیت نزنین و نام و مطالب سایتتون رو زیر سوال نبرین

   Thumb up 23 Thumb down 25

   پاسخ

   • ابراهیمی
    اسفند 23ام, 1393 16:25

    واقعا متاسفم واسه متولی های مملکت که میرن این آشغال ها ی چینی رو وارد میکنن .
    و بد تر از اون مردم ساده لوحی که میرن پولشون رو بابت این آشغالها دور میریزن .
    و البته اولش به حرف هیچ کس گوش نمیدن که آقا نخر این ماشین رو . ولی بعد از یه سال متوجه اشتباهشون میشن.

    Thumb up 8 Thumb down 11

    پاسخ

  • مهدی
   اسفند 4ام, 1393 16:54

   سلام
   به عکس های این دو خودرو اگر دقت کرده باشین متوجه خواهید شد ام وی ام ایکس 33 ای که ازش عکس گرفتن چقدر کثیفش کردن معلوم نیست چقدر گریس به صندلی ها و درش زدن تا اینقدر کثیف بشه تا فکر مردم رو خراب بکنن ……..
   در ضمن تمامی آماری که اینجا زدند الکیه ترمز ایکس33 طبق آخرین آمار در آلمان بهترین عملکرد رو دربین تمام ماشین های چینی داشته.
   جالبه همه دوستان لیفان x60رو با x33 مقایسه میکنن x33 محصول 2007 هستش تو دوره خودش ماشین خوبی نسبت به قیمتش بوده در حال حاضر هم از خیلی جهات از x60 سرتره از جمله قدرت و شتابش.و ترمز قوی این ماشین و جلو بندی اون .

   x33طراحی موتورش مال شرکت avl اتریشه .طراحی شاستیش مال شرکت لوتاس انگلیسه. وسیستم ترمز و abs ,ebdهم مال یه شرکت المانیه.اتاقش هم مشترکن مال چین و یه شرکت ایتالیاییه.(با سند میتونم اثبات کنم (در اینترنت موجوده میتونید سرچ کنید ببینید))

   Thumb up 7 Thumb down 11

   پاسخ

  • راننده new x33 cvt
   اسفند 16ام, 1393 1:45

   شما که میگید فاجعه
   پس چرا مردم x33 رو نگه میدارن و x60 رو میفروشن ؟!!!

   آقایونی که میخان بخرن :
   شما برو تو سایت های فروش خودرو مث باما یا دیوار یا شیپور یا … ببین مدل همین سالی که توش هستید تعداد X60 چند برابر X33 هست
   این تست هایی که تو سایتها میزنن اصلا ملاک نیست … فقط نظر واقعی رو دارندگان و فروشندگان پشیمون شده از خرید باید بدهند
   و
   الان لیفان بازنده واقعی مقایسه هاست !

   لطفا بررسی کنید تا فریب نخورید!

   اگر نظرم ثبت نشه دیگه هرگز این سایت رو نمیخونم

   Thumb up 6 Thumb down 13

   پاسخ

  • راننده new x33 cvt
   اسفند 16ام, 1393 13:17

   شما که میگید فاجعه

   پس چرا مردم x33 رو نگه میدارن و x60 رو میفروشن ؟!!!

   آقایونی که میخان بخرن :
   شما برو تو سایت های فروش خودرو مث باما یا دیوار یا شیپور یا …
   ببین مدل همین سالی که توش هستید تعداد X60 چند برابر X33 هست برای فروش !!

   این تست هایی که تو سایتها میزنن اصلا ملاک نیست … فقط
   نظر واقعی رو دارندگان و فروشندگان پشیمون شده از خرید باید بدهند
   و
   الان لیفان بازنده واقعی مقایسه هاست !

   حالا شما X33 new CVT رو داشته باشید که اصلا قابل مقایسه نیست با لیفان

   لطفا بررسی کنید تا فریب نخورید!

   Thumb up 4 Thumb down 6

   پاسخ

   • رويا
    اردیبهشت 15ام, 1394 10:23

    باید پرسید شرکت لیفان چقدر به نویسنده داده تا اینقدر یک ماشین رو بالا ببره ! واقعا جای تاسف داره که اینقدر یک طرفه قضاوت شده ، حتی عکسهایی که از داخل اتاق x60 گرفته شده بسیار متفاوت با همتای خودش هست . شما می توانید در مورد x33 تستهای آن را در سایتهای خارجی ببینید و با x60 که تازه به بازار آمده مقایسه کنید . شما بفرمائید که قیافه x60 از چند تا ماشین وام گرفته ؟ داخل اتاق x60 نسبت به x33 بسیار ساده است و بعد نویسنده نوشته آدم رو یاد تویوتا می ندازه !من پارس دارم اما هم ـ33 x رو تست کردم و هم اون x60 رو . اینقد ر یک طرفه به قاضی نروید و به قول دوستمون فریب نخورید . x33 امتحانش رو در ایران و چندین کشور خارجی پس داده اما x60 چی ؟!
    سواری x33 با x 60 قابل مقایسه هست ، فقط به یک سری آمار و اطلاعات روی کاغذ اکتفا نفرمائید . تست تصادف x33 و x60 رو در دو کشور متفاوت و شرایط متفاوت با هم مقایسه می کنید و بعد جانبدارانه می نویسید x33 راضی به تست از پهلو نشد ؟! این گزارش بوی بد تبانی دارد !

    Thumb up 3 Thumb down 3

    پاسخ

 2. reza kahkeshan
  مهر 26ام, 1392 12:23

  افشین جان و نریمان عزیز بسیار مقایسۀ خوب و فنی بود و بسیاری از علاقه مندان مدتها بود که منتظر این تست بودند ضمنا از عکس های زیبایی که دوستان گرفته اند هم نمی توان گذشت

  Thumb up 287 Thumb down 79

  پاسخ

  • سعید
   آذر 16ام, 1392 12:54

    اره خداییش دمشون گرم ؟؟؟!!!

    

   بحث داغ! Thumb up 131 Thumb down 67

   پاسخ

  • فردین
   اسفند 10ام, 1392 22:17

   دوستان یه نفر که تشکر میکنه بقیه با لایک و یا دیسلایک یا تشکر میکنند و یا تستو قبول ندارند دیگه نیازی نیست تا نیمه صفحه افراد بیان تشکر کنند.مثل اینکه درود و سلام فرستادن نصف مصاحبه ها به ما هم سرایت کرده.

   Thumb up 47 Thumb down 22

   پاسخ

 3. مهر 26ام, 1392 12:41

  بسیار عالی و جامع بود . مرسی

  بحث داغ! Thumb up 153 Thumb down 62

  پاسخ

 4. Masoud Mohammadi
  مهر 26ام, 1392 13:11

  با تشکر از دوستان که وقت گذاشتند و این تست هارو انجام دادند, همینطور دوستانی که بصورت مستقیم وغیر مستقیم دست اندر کار تهیه این گزارش بودند, همگی خسته نباشید, لازمه تا با تهیه این قبیل گزارشها و تستهای عملی تکلیف مصرف کننده جهت اتخاذ تصمیم مقتضی روشن بشه

  Thumb up 158 Thumb down 40

  پاسخ

  • مرتضی ض
   دی 13ام, 1392 1:01

   با سلام بسیار مقایسه جامع و خوبی بود متشکرم

   Thumb up 79 Thumb down 35

   پاسخ

 5. imanrio
  مهر 26ام, 1392 13:57

  با سلام فکر می کنم بهترین مقایسه ممکن بود که در ایران انجام شده. جای خالی کشش 60-100 با دنده 3 و 80-120 دنده 4 و 5 خالیه. عکسها هم عالی بود.

  Thumb up 111 Thumb down 31

  پاسخ

 6. ahmad
  مهر 26ام, 1392 17:37

  نریمان جان خسته نباشی ، مقاله خوبی بود ، موفق باشی

  Thumb up 97 Thumb down 31

  پاسخ

 7. کیارش
  مهر 26ام, 1392 20:50

  با تشکر از دنده 6 متاسفانه ایکس 33 آفت بازار ایرانه

  بحث داغ! Thumb up 122 Thumb down 65

  پاسخ

  • امیر
   آبان 15ام, 1392 15:28

   متاسفانه خودرو های چینی آفت بازار ایران شدن

   بحث داغ! Thumb up 55 Thumb down 127

   پاسخ

  • ایرانی
   فروردین 3ام, 1393 15:44

   شما همین افت ندارید  ….ماشین به این بزرگی 1700می دونی چه فشاری به موتور وارد میشه 

   Thumb up 33 Thumb down 29

   پاسخ

 8. ali
  مهر 27ام, 1392 0:40

  مقایسه خیلی خوبی بود.ممنون که اینقدر وقت و انرژی صرف کردین

  Thumb up 98 Thumb down 21

  پاسخ

 9. رضا
  مهر 27ام, 1392 8:02

  افشین خان و نریمان عزیز از زحمتی که متقبل شدید بسیار سپاسگزارم. تست و توضیحات بسیار مکفی و جامعی بود.پیروز و سربلند باشید

  Thumb up 92 Thumb down 16

  پاسخ

 10. سامان
  مهر 27ام, 1392 20:53

  خیلی ممنون بسیار جامع و کامل بود.

  فقط یک پیشنهاد: مقایسه ای بین خودروهای mvm530 و لیفان 620 (1800) هم داشته باشید.

  با تشکر.

  Thumb up 91 Thumb down 21

  پاسخ

 11. سها
  مهر 29ام, 1392 12:23

  جای بسیار تاسف داره من ایکس 60 رو 5 ماهه قبل خریدم 76 اونوقت الان کرمان موتور به همین راحتی و الکی قیمت رو انقد پایین میکشه … یعنی اختلاف قیمت اشغالی به نام ایکس 33 با ایکس 60 فقط 3 تومنه؟؟؟؟؟ تاسف اوره

  بحث داغ! Thumb up 114 Thumb down 59

  پاسخ

  • رضا سعیدی
   مهر 29ام, 1392 14:12

   بازار خودرو بدترین وضعیت بین بازارهای اجناس دیگه رو داره. باید همزمان با دلار و سکه نظارت شدیدی روی بازار خودرو هم می شد.

   Thumb up 68 Thumb down 6

   پاسخ

  • میلاد
   دی 2ام, 1392 22:37

   تا تجربه ای باشه برای هم خودت و هم دیگران که 76میلیون به ماشین چینی ندهید.کلا بالای 40 تومن چینی بی معنیه.ضمنا یه نفر اشاره کرده که تولید ایکس33 متوقف شده.اگر این موضوع صحت داشته باشه کل اعتبار این تست زیر سئوال میره .دیگه خودتون میدونید چرا؟

   Thumb up 45 Thumb down 35

   پاسخ

  • مهدی
   بهمن 15ام, 1392 15:41

   عزیز هر دو شون آشغاله اصلا نباید تفاوت قیمت داشته باشن یعنی مفتی بدن دست مردم تا آشغالاشو رو بذرن سرکوچه …ماشین چینی همماشین شد آخه

    

   Thumb up 25 Thumb down 74

   پاسخ

  • محمد
   بهمن 18ام, 1393 12:29

   ایکس 60 هم اشغال بهتری نیس دوست عزیز فکر کردی سانتافه یا تویوتا راو فور سواری.؟

   Thumb up 3 Thumb down 3

   پاسخ

 12. سها
  مهر 30ام, 1392 12:45

  خیلی جالبه ا شانس ما فقط ایکس 60 ارزون شد بقیه ماشینا گرون ترم شده واقعا جای سوال داره اونوختی که من ایکس 60 رو 76 خریدم جیلی 52 تومن بوده چجوری الان جیلی 64 65 ایکس 60 هم همون قد.. گند بزنن این مملکتو که هیچیش صاحاب نداره این همه اتفاق میفته هیچیه هیچی!!!1

   

  Thumb up 91 Thumb down 24

  پاسخ

  • mohsen
   آذر 24ام, 1392 19:17

   شانس بد شماست واقعا. :( جیلی چون خوب در اومد گرون شد. لیفانم برای رقابت با ام وی ام ارزون کرد و الان دیگه هیچکی ام وی ام نمیخره تا لیفان خوشگال تر و بهتر هست.

   Thumb up 70 Thumb down 24

   پاسخ

   • رامبد
    اسفند 7ام, 1392 22:25

    اگر خوب دراومدن ماشین چینی اینجوریه که یه وری راه بره و بکشه به یه سمت مابقی ایراداتشم هیچ دیگه ببین اونائی که خوب در نیومدن چجورین.تفاوتشون فقط تبلیغات است و والسلام.

    Thumb up 17 Thumb down 17

    پاسخ

 13. ramiiiin
  آبان 2ام, 1392 10:06

  سلام از تحویل مهریا x60کسی ماشینشو گرفته؟

  Thumb up 29 Thumb down 15

  پاسخ

 14. Me
  آبان 4ام, 1392 2:22

  واقعا چرا اینقدر x33 رو بد معرفی کردید؟

  من x33 دارم خودم خیلی بهتر از این چیزیه که دربارش گفتید

  در ضمن ماشین مورد ازماشیتون خیلی داغونش کردن چرا با یه جدیدترش تست نگرفتین؟

  بحث داغ! Thumb up 78 Thumb down 100

  پاسخ

 15. arsalan
  آبان 7ام, 1392 12:31

  من قصد خرید ایکس 33 داشتم اما 2روز قبلش سایت شما رو پیدا کردم ونظرم کاملا عوض شد چون منم بین این 2تا ماشین گیر کرده بودم اما هیچ سایتی به این خوبی منو قانع نکرد ..واقعا ممنونم و خسته نباشید

  Thumb up 109 Thumb down 34

  پاسخ

 16. Parazit
  آبان 7ام, 1392 22:51

  سلام. مثل همیشه عالی

  ای کاش تست کشش دنده های این دو هموطن خارجکی رو هم فیلم برداری و آپلود می کردید تا عملکرد شتابشون رو

  هم می دیدیم

  بازم ممنون

  Thumb up 62 Thumb down 8

  پاسخ

 17. مسعود
  آبان 8ام, 1392 15:54

  اگر تست خودورهای چینی بازار ایران رو بیشتر انجام بدید واقعا عالی میشه. چون این خودروها به عنوان یکی از گزینه های نسبتا  اصلی خریداران متوسط مطرح هستن. مثلا خودروهای جیلی یا جک 

  خیلی ممنون

  Thumb up 57 Thumb down 9

  پاسخ

 18. ramin
  آبان 9ام, 1392 8:53

  کنترل از روی فرمونو همه x60ها دارن؟مانیتورو دوربینو… قیمتشون چقدره و کجا نصب میکنن؟

  Thumb up 44 Thumb down 5

  پاسخ

 19. محمد
  آبان 12ام, 1392 11:37

  لطفا در بررسی بیشتر دقت فرمایید هردو خودرو ازسیستم گاز برقی برخوردار هستند حتما شرکت کرمان موتوربه شما یکدستگاه ایکسس 60 داده هدیه که اینقدر توسر ایکس 33 زدید

  بحث داغ! Thumb up 54 Thumb down 101

  پاسخ

  • مرتضی ح
   دی 29ام, 1392 19:50

   تست هایی را که انجام داده اید علمی نبوده خودم تست موتور و سرعت این دو ماشین را دیدم چطور شما موتور 2000 را موتور 1800 را تو یه تست مساوی دیدید برای تبلیغ یه ماشین راه بهتری هم هست

   Thumb up 44 Thumb down 67

   پاسخ

   • dani
    آبان 12ام, 1393 1:27

    دمت گرم

    Thumb up 11 Thumb down 0

    پاسخ

 20. ramin
  آبان 15ام, 1392 16:37

  Tahvil mehria age gereftin + age nagereftin – i

  Thumb up 12 Thumb down 23

  پاسخ

 21. عباس
  آبان 16ام, 1392 19:45

  واقعا عالی بود بین این 2ماشین مونده بودم دمتون گرم وخسته نباشید

  Thumb up 45 Thumb down 14

  پاسخ

 22. بهروز
  آبان 17ام, 1392 16:48

  برید خدا رو شکر کنید که جلو تولید ام وی ام ایکس 313 رو گرفتن وگرنه چه فاجعه ای به راه می افتاد

  Thumb up 42 Thumb down 35

  پاسخ

  • حمید
   آذر 4ام, 1392 19:09

   ام وی ام ایکس ۳۱۳ یعنی چی اونوقت؟

   Thumb up 45 Thumb down 8

   پاسخ

 23. محمدجواد
  آبان 20ام, 1392 20:44

  سلام واقعا عالی بود اگه میتونید مقایسه 620 و530 رو هم انجام بدید

  Thumb up 44 Thumb down 8

  پاسخ

 24. پیام
  آبان 23ام, 1392 13:22

  سلام من 2 سال بود که داشتم کیفییتش خوب بود ولی موتور ام وی ام 2000 است ولی لیفان 1800 است واسه یه ماشین شاسی بلند 1800 خیلی کمه چه جوری می خواد سر بالایی بکشه من با ام وی ام 200تا رفتم ولی لیفان نتونسم180 بیشتر برم درسته قشنگه لیفان ولی موتورش خیلی ضعیف من با ام وی ام  تو کورس از ویتارا هم بردم .به نظر من ام وی ام خیلی بهتر از لیفان

  بحث داغ! Thumb up 59 Thumb down 125

  پاسخ

  • Tohid
   بهمن 23ام, 1392 15:26

   منم با سمند یه تویوتا کمری بردم منتها چه جوری تو یک خیابان تنگ ١۴٠ تا پر کردم دیگه رفیقم جرعت نکرد 

   Thumb up 60 Thumb down 21

   پاسخ

  • حمید
   اسفند 10ام, 1392 15:48

   سلام پیلام مطمینی با ویتارا کورس گذاشتی؟!!!!!شاید سوزکی بی تایر بوده!!!!!

   Thumb up 49 Thumb down 14

   پاسخ

 25. کیارش
  آذر 1ام, 1392 18:44

  لیفان ایکس 60 از روبرو خنگ ترینه… در ضمن کدوم شاسی بلنده که زاپاسش پشت درب نییست آخه لیفان چه فکری کرده که موتور 1800 زده … بخریدو افسوس بخورید

  بحث داغ! Thumb up 49 Thumb down 123

  پاسخ

  • آذر 2ام, 1392 0:31

   شما لندکروز رو احیانا هاچبک حساب میکنید دیگه؟ اخه نمونه فابریکش زاپاسش رو درب عقب نیست و زیر ماشینه همین فکر کنم کافی باشه

    

   Thumb up 100 Thumb down 16

   پاسخ

  • reza kahkeshan
   آذر 2ام, 1392 11:11

   دوست عزیز زاپاس که ملاک نیست و در وراکروز ، توسان ، اسپرتیج و….در پشت خودرو نیست

   Thumb up 89 Thumb down 12

   پاسخ

  • نوید
   آذر 12ام, 1392 11:30

    اخه داداش گلم شما بیا تو شهر ما چندتا شاسی بلند بهت نشون بدم که ببینی دیگه هیچ شرکتی زاپاس رو در عقب براش ملاک نیست

   از اخرین متدهای دنیا 30 سال عقبی

   Thumb up 87 Thumb down 17

   پاسخ

   • mohammad zohary
    بهمن 11ام, 1392 20:41

    تو مجله ماشین چند سال قبل مقاله ای خوندم که تحقیق شده از لحاظ ایمنی در تصادف های از پشت شاسی بلندهایی که لاستیک زاپاسشون پشت دره ایمنی شون کمتر از اوناییه که لاستیکشون تویه

    Thumb up 38 Thumb down 18

    پاسخ

   • محمد
    بهمن 18ام, 1393 12:36

    تویوتا پرادو بیشتر مدلهای روزش هنوز لاسیک رو درب عقبه اینکه دلیل بر به روزبودننیس هم شما و هم بنده دلیلش رو میدونیم چرا یعضی از مدلها زاپاسو رو درب میزارن

    Thumb up 2 Thumb down 0

    پاسخ

  • هستی
   اردیبهشت 14ام, 1393 0:00

   هیوندای توسان، قشقای سورنتوو…..اینا همشون شاسی بلندن ولی زاپاسشون نیست پشتشونا! شما یا نمیدونی ماشین چیه یا معنی شاسی بلندو درک نکردی یا کلا خوابی…لطفا اطلاعات ندارین نظر ندین

   Thumb up 22 Thumb down 10

   پاسخ

   • علي
    شهریور 11ام, 1393 18:22

    اخه شما لند کوروسو بالیفان مقایسه میکنید تایر لند کوروز لیفانو میخره میفروشه اتفاقا از نظر امنیتی mvmx33خوبه چون تایر 50 درصد ضربرو میگیره

    Thumb up 5 Thumb down 7

    پاسخ

  • reza
   خرداد 2ام, 1393 11:20

   لکسوس RX 350

   پژو 2008 ,4008

   میتسوبیشی ASX

   …..

   Thumb up 1 Thumb down 4

   پاسخ

  • علی
   مرداد 12ام, 1393 20:20

   خواهشا جو گیر نشید آخه مگه به تک دیفرانسیل هم میگن شاسی بلند!!؟

   Thumb up 6 Thumb down 9

   پاسخ

   • علي
    شهریور 11ام, 1393 18:26

    بله لیفانم تک دفرانسیل در حق mvmخیلی بد میگین انصافا اونجوری نیس من خودم mvmx33دارم باسرعت 200 تارفتم ولی فامیلمون لیفان داره خودم تخته گاز رفتم از 180 بالا نمیره

    Thumb up 10 Thumb down 8

    پاسخ

   • محمد
    بهمن 18ام, 1393 12:39

    اره علی جان خیلی از شرکتا ی خودرو سازی suv تک دف میزنن به اصطلاح این ماشینها mini suv هستن

    Thumb up 3 Thumb down 1

    پاسخ

 26. Faramarz
  آذر 5ام, 1392 9:23

  سلام.من با دو خودروی مورد تست رانندگی کردم وبنظرم عملکرد ام وی ام بهتر هستش در ضمن شتاب ام وی ام زیر 13 ثانیه هستش.لطفا در تست هاتون دقت بیشتری داشته باشید وانصاف رو رعایت کنید.با تشکر

  Thumb up 51 Thumb down 77

  پاسخ

  • هامان
   آبان 14ام, 1393 21:53

   بله شما درست میگید ام وی ام خیلیییییییییییییییییییییی سرتر از لیفان یا همون لیوانه. این یارو فقط داره تبلیغات لیفان می کنه

   Thumb up 6 Thumb down 9

   پاسخ

 27. mohamad reza
  آذر 9ام, 1392 13:41

  واقعا که مقایسه چرتی بود ام وی ام واقعا عالیه شما             ایکس60 اشقالترین و کند ترین شاسی بلند ایرانه

   

  بحث داغ! Thumb up 65 Thumb down 98

  پاسخ

  • sima
   آذر 9ام, 1392 15:42

   آشقال مهندس؟:-D !!!!!!

   Thumb up 54 Thumb down 27

   پاسخ

   • نوید
    آذر 12ام, 1392 11:33

    این اقا محمدرضا اگر سواد میداشت که از ایکس33 تعریف نمیکرد

    شما برو یه ایکس 60از نزدیک ببین بعدش نظر بده

    Thumb up 73 Thumb down 28

    پاسخ

  • علي
   شهریور 11ام, 1393 18:28

   واقعا اونجوری شتاب mvm از لیفان زیاده

   Thumb up 8 Thumb down 1

   پاسخ

 28. علی
  آذر 10ام, 1392 22:17

  مرصی خیلی زحمت کشیدید خسته نباشید

  Thumb up 37 Thumb down 8

  پاسخ

 29. ali
  آذر 13ام, 1392 9:22

  هر دوشون اشغالن

  اخه دو تا ماشین چینی درجه 3 که نماد بی کیفیتی هستند هم اینقدر بحث و جدل داره

  Thumb up 37 Thumb down 66

  پاسخ

  • دی 1ام, 1392 21:34

   اشغالن نسبت به چی ماشین ایرانی و قیمتش  اخه قیمتش سه برابر پرایده و امکانات و کیفیتش چند برابره ده برابر پراید هم بیشتر  یا پژو ها و سمند ها  اخه اونا که همه اش شدن یدک قاچاق و اشغال چینی حد اقل این یدک برای برند خودش میسازه و برای تبلیغش هم شده کیفیتشو میبره بالا ولی خوب از ایرانخودرو و سایپا جایی بهتر گیر میاد که بنجول چینی و ایرانی بهش قالب کرد دو تا شرکتی که دولت پشتشونه و تا میتونن مردومو میچاپن بخدا کاری سوار بشی از پراید بهتره ولی مردم بیچاره  …

   اگه راست میکن چرا دوو سی یلو که داشت پزو رو نیست میکرد تعطیل کردن  چون با 405 هم قیمت بود ولی خیلی بالاتر  پژو حمایت دولت داشت و بازارو پر کردن ولی دوو مخالفت دولت رو داشت وتعطیلش کردن قصه درازه   همیشه خوبی از جهل شکست خورده

   Thumb up 76 Thumb down 10

   پاسخ

  • ناهید
   تیر 10ام, 1393 12:05

   منم موندم کدومش بهتره . قابل توجه اونایی که تو سر مال میزنن و میگن ماشین چینی بده. من که فکر میکنم هرچی باشن بهتر از آشغالای تولید ایرانه. ماشین ایرانی صفر خریدم از روز اول درا و اتاقش صدای زر زر  و تق تق میداد. همه میگفتن این ماشین چبی بوده

   Thumb up 21 Thumb down 4

   پاسخ

 30. جواد
  آذر 13ام, 1392 14:43

  آقایون ، این یه مقایسه هست که هر طرف اون طرفداران خاص خودشو داره . نیازی نیست به خاطر برخی مسائل غیر مهم حرف های غیر منطقی بزنیم تا پشت بندش از دیگران پاسخ بشنویم . مثلا شخص من طرفدار هیچ کدام از این دو خودرو نیستم و این دلیلی بر بی احترامی بنده نسبت به دیگران نمیشه .

  لطفا اخلاق رو رعایت کنید .

  Thumb up 82 Thumb down 3

  پاسخ

  • نوید
   آذر 16ام, 1392 19:40

   در پایان تندیس اخلاق به اقا جواد تعلق میگیره

   ببخشید شما بچه کجایی

    

   Thumb up 40 Thumb down 25

   پاسخ

 31. ali
  آذر 17ام, 1392 6:47

  دست شما درد نکنه بسیا رعلمی باحوصله فنی این مقایسه انجام شده دمتون گرم

  Thumb up 36 Thumb down 9

  پاسخ

 32. سميرا
  آذر 17ام, 1392 12:50

  مقایسه بسیار خوبی بود همسرم می خواست یکی از این دو خودرو رو بخره که تونست کمکش کنه ولی الان با ورود رنو داستر نظرمون دوباره داره عوض می شه! نظر دوستان در مورد داستر چیه؟ به هر حال فرانسویه درسته؟ ارزش 15 میلیون اضافه پرداخت رو داره؟

  Thumb up 39 Thumb down 10

  پاسخ

  • reza kahkeshan
   آذر 17ام, 1392 13:00

   رنو داستر فعلا در مدل اتوماتیک تک دف و با پیش فروش 90 روز کاری و به عبارت دیگر تحویل 5 ماهه با توجه به بدقول بودن نگین خودرو عرضه می گردد

   Thumb up 37 Thumb down 6

   پاسخ

  • mohsen
   آذر 24ام, 1392 19:20

   صد در صد بهتره چون اتوماتیکه! و قیاقشم گولاخه! :)

   Thumb up 29 Thumb down 8

   پاسخ

 33. فربد
  آذر 30ام, 1392 15:53

  با عرض سلام و خسته نباشی.به نظر شما ویتارای کارکرده گزینه ی بهتریه یا ایکس 60 ؟باتشکر(برای شخصی که بیشتر بین شهری میرونه(

  Thumb up 34 Thumb down 5

  پاسخ

  • احمد
   آذر 30ام, 1392 16:55

   چون ایمنی ویتارا بالاتره – اولویت با ویتاراست

   Thumb up 28 Thumb down 17

   پاسخ

  • دی 1ام, 1392 21:21

   بستگی به کار کردش داره و تمیزیش چون ویتارا هم زیاد سر نیست

   Thumb up 30 Thumb down 9

   پاسخ

  • مهدی
   بهمن 15ام, 1392 15:50

   برف پاک کن ویتارا رو بگیری بردی چون ارزشش از خودروهای اشغال چینی بیشتره

   Thumb up 19 Thumb down 31

   پاسخ

  • علی
   مرداد 12ام, 1393 20:26

   یه چرخ ویتارارای 4WD میارزه به این آشغالای تگ دیفرانسیل. آخه اینا چه آپشن حرکتی دارن که بخوان با ویتارا مقایسه بشن. شاسی بلند تک دیفرانسیل اونم چینی یعنی فرغون.

   Thumb up 7 Thumb down 12

   پاسخ

   • Alireza
    شهریور 28ام, 1393 8:51

    ویتارا هم اگه اشتباه نکنم تک دف هست در ثانی قطعات ژاپن نیست

    Thumb up 5 Thumb down 5

    پاسخ

 34. دی 1ام, 1392 21:20

  خوب بود ممنون که درست قضاوت کردین من میخاستم ام وی ام 33 بخرم ولی یکی ازدوستان داشت سوار شدم از طراحی داخل و سرو صداش که زیاد بود دلزده شدم و در مورد لیفان60 تحقیق کردم توسایتا و یکی دوتا رو از نزدیک دیدم بهتر پسندیدم در حد قیمت و مقایسه با خودرو ایرانی و قیمتش اینا بهترن تصمیم دارم ایکس 60 بخرم صفرش هم برای زیر پا میخام

  Thumb up 42 Thumb down 17

  پاسخ

 35. علی
  دی 5ام, 1392 2:51

  سلام یه دنیا ممنون از راهنمایی شما – چقدر این سایت ساده و بی طرف این دو ماشین را با هم مقایسه کرد 

  فکر می کنم در اینجا کار کردن درباره یه همچین موضوعی خیلی لازم بود چرا که در هیج سایتی به این سادگی و فنی درباره لیفان و ایکس سی و سه کار نشده بود 

  از کیفیت بحث ها بر می آید که مدیران سایت خیلی با ذکاوت تر از برخی خوانندگان آن قراردارند 

  باز هم ممنون 

  Thumb up 41 Thumb down 7

  پاسخ

 36. سعيد بوشهر
  دی 7ام, 1392 23:15

  در خرید x60 شک نکنید وقتى تندر 90, 40 م هست از یه ماشین 58 م چى میخواى

  Thumb up 50 Thumb down 13

  پاسخ

 37. عباس
  دی 13ام, 1392 3:45

  اقایون اهل فن عین همین بررسی بالا رو واسه جنسیس کوپه 2012/2013 بزارید تنکس

  Thumb up 16 Thumb down 4

  پاسخ

 38. عباس
  دی 13ام, 1392 3:45

  یه بررسی کامل از جنسیس کوپه 2013 هم بزارید

  Thumb up 17 Thumb down 6

  پاسخ

 39. امیر
  دی 21ام, 1392 1:41

  با سلام و احترام ، من حدود 8 ماهه یک لیفان گرفتم خداییش تا حالا اذیتم نکرده تا حالا سه بار باهاش سفر رفتم حتی  رانندگی مدام 12 ساعته تو تابستان  از رانندگی اش خسته نشدم. شتاب ماشین در حال حرکت (نه شتاب اولیه) خیلی خوبه تو جاده وقتی می خواهی با ماشینهای دیگه (ماشینهای داخلی) کورس بندازی متوجه میشی.در کل به نسبت قیمتش ماشین خوبیه. مطمئناً به شاسی بلندهای هیوندای و کیا نمی رسه ولی قیمتش هم نصف تا یک سوم اونهاست. اسم ماشین چینی شاید بد دررفته باشه ولی به نظر من لیفان ماشین بدی نیست  

  Thumb up 95 Thumb down 12

  پاسخ

 40. سهیلا
  دی 24ام, 1392 13:46

  با سلام خدمت کلیه دوستان از ماشین های تولید داخل به خصوص زراید خیلی بهترند

  Thumb up 63 Thumb down 5

  پاسخ

 41. حمید
  دی 25ام, 1392 14:17

  با سلام

  بررسی تون عالی بود ولی ایکاش تست فرمان پذیری و رانندگی در سر پیچ ها و همچنین ترمز ها رو هم ارائه می کردید . با تشکر 

  Thumb up 44 Thumb down 2

  پاسخ

 42. روزگار
  دی 25ام, 1392 14:43

  مرسی از راهنماییتون من یه رونیز 82 تمییز دارم به نظرتون لیفان ایکس60 بگیرم اهل آفزود هم نیستم فقط ماشین بلند و راحت برام ملاکه

  Thumb up 25 Thumb down 12

  پاسخ

  • ناشناس
   دی 30ام, 1392 12:14

   سلام تو خرید ایکس 60 شک نکنید چون به قیمتش می ارزه

   Thumb up 44 Thumb down 16

   پاسخ

  • کاوه
   اسفند 10ام, 1392 22:47

   اشتباه ترین کار تعویض رونیز با ایکس60است.امکان نداره شما رونیز داشته باشی. مثل اینه که کسی ماکسیما داشته باشه بپرسه خوبه با لیفان620 عوض کنم خیلیم تو جاده نمیرم راهم نره مهم نیست.فقط آرم جلوشون سرتاپای این ماشینها رو می ارزه

   Thumb up 21 Thumb down 21

   پاسخ

   • فروردین 29ام, 1393 16:18

    استدلالت تو حلقت رونیز وانت دوست خوبم اون رو با نیسان گاوی مقایسه کن نن ایکس60

    Thumb up 11 Thumb down 15

    پاسخ

    • خرداد 15ام, 1393 7:27

     عزیزم رونیز پیکاپ هست

     آآیا احتیاج برات توضیح بدم پیکاب چی

     Thumb up 1 Thumb down 7

     پاسخ

  • علی
   مرداد 12ام, 1393 20:06

   نیسان رونیز دو دیفرانسیل با اون ابهت و عظمتش بدی یه ماشین به اصطلاح شاسی بلند تک دیفرانسیل چینی بگیری!!
   اصلا به همچین کاری به عقل جور در نمیاد. رونیز جنازش به صفر این کاردستی ها شرف داره.
   آخه من نمیفهمم شاسی بلند تک دیفرانسیل یعنی چی آخه؟

   Thumb up 5 Thumb down 5

   پاسخ

 43. مهدی
  دی 26ام, 1392 10:19

  خیلی ممنون از اینکه اینقدر وقت گذاشتید بسیار عالی بود

  Thumb up 24 Thumb down 5

  پاسخ

 44. هیرش
  دی 30ام, 1392 0:15

  اولا تنها مزیتی که این دو خودروی مزخرف چینی نسبت به یه رونیز دارن بوی تازگی وسایل و تجهیزات یکبار مصرفی داخل کابینشانه که اونم با یه سفر تابستانه به جنوب تبدیل به بوی لاستیک سوخته میشه دوما بنازم به صبر کسایی که شاسی بلند چینی سوار میشن و حسرت یه آفرود با حال تو دلشان می مانه 

  Thumb up 20 Thumb down 73

  پاسخ

  • ناشناس
   دی 30ام, 1392 12:28

   به نظر من هر کی پول خرید یک شاسی بلند برای آفرود رو داره نوش جونش بخره و به سلامتی استفاده کنه و لذت ببره شما هم اگر دارید بخرید لذتشو ببرید اما شما باید به این نکته توجه فرمایید که: «هر کسی به اندازه ای خاص وسع خرید داره !!!!!!!!!!!!!!!» نکنه شما فکر کرده اید که هیچ کس دوست نداره شاسی بلند ژاپنی و آمریکایی و کره ای سوار شه! یکم روی طرز تصورتون فکر کنید دوست عزییییییییییییییییییییییز جناب هیرش 

   Thumb up 82 Thumb down 6

   پاسخ

  • حجت
   دی 30ام, 1392 15:07

   عزیزم بنده سوزوکی دارم رفتم آفرود موندم لای سنگها یک جیب کاام ماشینمو بکسل کرد دراورد اول با این ماشینهای سوزوکی یا کره ای یا لکسوس شاسی بلند هچکس افرود نمیره اگه هم بره هم یا تو گل ولای میمونه آبروش میره باید بیا بکسلش کنن یا هم میزنه سپر پلاستیکیشو داغون میکنه همون ایکس 60 بهتره.

   Thumb up 59 Thumb down 10

   پاسخ

  • Tohid
   بهمن 9ام, 1392 1:33

   وجدانا شما اصلا ماشین داری البته منم می دونم یه بوگاتی تو خونتون پارکه

   Thumb up 29 Thumb down 11

   پاسخ

 45. رضا پویدارمک
  بهمن 1ام, 1392 20:43

  سلام خسته نباشید

  نظرات دوستان بسیار مفید بود خیلی استفاده کردیم

  ضمناء من هم یکی ثبت نام کردم انشاالله قبل از عید تحویل میگیرم

  اگر بد قولی نکنند

  بسار ممنون از همه دوستان

  Thumb up 29 Thumb down 5

  پاسخ

  • T
   بهمن 18ام, 1392 9:26

   مبارکا بأشد انشأ الله چرخه براتون بچرخه 

   Thumb up 12 Thumb down 3

   پاسخ

  • خرداد 15ام, 1393 7:31

   امیدوارم
   نهایت همدردی و تسلیت من را پذیرا باشید

   ولی اصولا من برای پسر سه ساله اسم اسباب بازی چینی نمی خرم از ترس اینکه از مواد غیر ایمن و خطرناک ساخته شده باشه و شما جون خودتان و خانواده تان و سرمایه تان را داخل این اسباب بازی چینی قرار میدهید 

   Thumb up 6 Thumb down 10

   پاسخ

 46. بهرامزاده اسدابادي
  بهمن 6ام, 1392 14:58

  ینی واقعا دمتون گرم خیلی خوب بوووود بنظر من یکس ۶٠ خیلی ماشین خوبیه برو بچه جاااان با ۵٨ تومن ٢٠۶ اس دی و٧ نمیدنت اگرم بدن با صدتا پارتی بابا بقران عالیه من میرم یکی میخرم خیلی هم قشنگه اونی که میگه قشنگ نی اون پول نداره اینو میگه گربه دستش به موش نمیرسه میگه من از موش بدم میاد عالی بوووود مهندس جااان

  Thumb up 37 Thumb down 14

  پاسخ

 47. احمد رضا
  بهمن 6ام, 1392 15:00

  سلام دوستان

  به نظر شما لیفان ایکس 60 بهتره یا تویوتا کمری 2007 جی ال اتومات.میخوام یکیشو بخرم ولی نمیدونم کدوم بهتره.لطفا راهنماییم کنید.ممنون

  Thumb up 18 Thumb down 6

  پاسخ

  • محسن
   بهمن 6ام, 1392 17:44

   احمد رضا اول این ک باید بدونم خودت کدومو دوست داری دوست داری شاسی بلند سوار شی یا سواری دوم این ک خب تویوتا کمری  خوب ولی مدل پایینش ممکن برات خرج باز کن پس اول خودت مشخص کن

   Thumb up 22 Thumb down 3

   پاسخ

  • زمان
   بهمن 9ام, 1392 8:25

   خرج کمری کارکرده کمتره!

   Thumb up 21 Thumb down 6

   پاسخ

  • گربه
   اسفند 10ام, 1392 23:06

   حرفی میزنی ها تا ماشین چینی هست کسی میره ماشینهای بیخودی ژاپنی و اروپائی بخره.حتما لیفان بخر.اون دوستمون هم که گفت هر کی میگه ماشین چینی بده گربه س باور نمیکنی میو میو

   Thumb up 22 Thumb down 12

   پاسخ

 48. پیام
  بهمن 8ام, 1392 17:42

  با سلام

  به نظر من لیفان بهتر  هست 

  ولی بین شرکت های سازنده(مدیران خودرو و کرمان موتور)به نظر من مدیران خودرو بهتره به خصوص در غرب کشور که من زندگی میکنم نمایندگی  های مدیران خودرو بهتر عمل کردن تا کرمان موتور جوری که اگه مشکلی برا یکی از ماشین  های مدیران خودرو پیش بیاد میتونی بهتر و با مشکل کمتری حلش کنی 

  Thumb up 33 Thumb down 10

  پاسخ

  • .........
   اسفند 10ام, 1392 23:27

   پیام جان مواظب آبروی مردم غرب کشور باش خوشبختانه کمترین نمایندگی خودروهای چینی در غرب کشوره.اصلا ماشین چینی تو منطقه غرب کشور وصله ناجوره.

   Thumb up 12 Thumb down 10

   پاسخ

 49. ایمان
  بهمن 11ام, 1392 14:40

  سلام خدمت همگی دوستان بدون هیچ غرضی میخوام نظرمو بگم من حدود 4 ماه در مورد لیفان و ایکس 33 تحقیق کردم چیزایی رو که دیدم و تجربه کردم منو از خرید هردو پشیمون کرد ایکس33 موتورش واقعا پر سرو صداست لیفان کمتره مواد بکار رفته توی اتاق مجدد لیفان بهتره کشش تو سربالایی رو ام وی ام بیشتره لیفان رو میخواستم بگیرم ولی خدا شلهده با چشمای خودم دیدم که از پارکینگ هتل پارس شیراز بالا نیومد راننده کلی خجالت کشید بعدشم با یه دور خیز حسابی به ماشین فشار آورد تا بالاخره بالا اومد تو کشش اولیه واقعا ضعیفه ام وی ام هم که موتورش یه خورده قویتره بازم رانندگی تو سر بالایی باهاش جالب نیست البته تو جاده لیفان بهتره ولی خداییش قید خرید هر دو رو زدم حالا باید بزاریم ببینیم جیلی  امگرند ایکس7 چی از آب در میاد

   

  Thumb up 23 Thumb down 17

  پاسخ

 50. فرهاد
  بهمن 12ام, 1392 9:03

  باسلام وتشکر از باز کردن یک روش مقایسه فنی ونه احساسی وغیر علمی.البته باید گفت که یا در انتخاب دوماشین درشرایط یکسان برای مقایسه اشتباه کردید یا کلا این بحث را سفارشی یا به هر دلیل دیگه برای احیائ لیفان انجام دادید.نمره دهی شما ما رو به شک انداخت که شاید بجای لیفان حداقل یه وراکروز رو در نظر گرفتید.در مبحث نفوذ صدا اختلاف 3 دسیبل را گوش انسان اصلا تشخیص نمیدهد که 2امتیاز تفاوت داشته باشدو واکنش موتور که امتیاز شما با توضیحاتتان تناقض دارد و در مورد اکثر موارذی که شما یک امتیاز بیشتر به لیفان داده اید فلسفه این امتیاز چیزی جز نظر مثبت اولیه شما به لیفان نبوده است.باید گفت برتری لیفان تنها در ارگونومی وکیفیت کمی بالاتردر قطعات داشبورد وشاید نمای ظاهری که آنهم سلیقگیست باشد.وگرنه تنها چند دقیقه پس از شروع رانندگی با لیفان میتوان به عدم توانایی موتور برای تکان دادن این ماشین بدون گاز دادن فراوان پی برد در مورد ترمز برتری کامل با ایکس33 است وتوان بالاتر آن در شیبهای تند نیاز به گفتن ندارد.درکل باید سری به خیابان زد وتعداد بسیار بیشتر ایکس33 را نسبت به ایکس60 با چشم دید که همه چیز را خصوصا ارزش در برابر مبلغ در دیدگاه عمومی را نشان میدهد.خدمات پس از فروش را هم که اصلا از نظر شما ارزش نیست چون برای من جالب بود بدانم چه نمره ای به کرمان موتور میدادید.به امید روزی که مافیای خودرو در ایران دست از سر این مردم بدارد و ما بالاخره با قیمت مناسب ماشین واقعی سوار شویم و سر همدیگه رو کلاه نذاریم.ه 

  Thumb up 33 Thumb down 36

  پاسخ

  • Tohid
   بهمن 12ام, 1392 16:05

   شما که اومدین حرف بزنید واقعا علت اینکه تعداد ماشین های ام وی ام از لیفان بیشتر به خاطر بیشتر بو دنه پس پراید از سمند و پرشیا و جیلی و ام جی و هیوندای و کیا و مرسدس و ……چون تعدادش بیشتره بهتره لیفان تازه یک سال هم نیست که اومده ولی ام وی ام خودت بگو چند سال 

   Thumb up 41 Thumb down 20

   پاسخ

   • فرهاد
    بهمن 15ام, 1392 11:58

    بجای مغلطه کردن فکر کن با این طرز فکر باید نتیجه شما این باشه که موتورگازی ها چون بیشترن بهترن……..در مقایسه تعداد باید تعداد ایس60 رو با ایکس33 مقایسه کرد چون از لحاظ نوع ماشین و قیمت  به هم شبیهند تا نظر عمومی کسانی که پول خرید اونارو دارند با هم قیاس بشه که اگه شما بلدی با این پولا بنز شاسی بلند بخری هم خودت بخر هم به دیگران یاد بده.اینجا مقایسه بین ایکس 60 و 33 است نه پراید با مازراتی.

    Thumb up 27 Thumb down 12

    پاسخ

    • Tohid
     بهمن 15ام, 1392 18:00

     تو اول نظر بالایی رو بخون بعد از من إیراد بگیر دوم خودتم که حرف خودت رو نقض کردی الان خیلی به مقایسه این دو خودرو کمک کردی من تجربه نشستن تو ماشین لیفان رو نداشتم ولی فقط أینو بگم که هر کی که ام وی ام داشته مثل دائی خودم با اشغال برابری می کنی من خودم سمند دارم مدل ٨۴ باهاش وسایل مغازم رو از مولوی بار میزنم(شکر ،حبوبات ،اجیل) تا خوده ازگل میارم ولی ایکس ٣٣ دائیم حتی با پنج نفر سربالای نرسیده به ازگل کم اورد ( ازحالت ایست می خواست حرکت کنه) 

     Thumb up 16 Thumb down 9

     پاسخ

     • .........
      اسفند 10ام, 1392 23:36

      آقا توحید اگر از نظر توانائی حرکتی صحبت میکنید مطمئن باش توانائئ ایکس 33 بیشتره دیگه وقتی خودت توانائی 33رو دیدی لیفان هم نهایتش در همون حد است که با سمند مدل84هم قابل مقایسه نیست.قیمتشون هم قابل مقایسه نیست.

      Thumb up 16 Thumb down 3

    • Tohid
     بهمن 15ام, 1392 18:03

     تعداد ماشین فقط به خوبی و بدی اون ماشین نیست لیفان حدود یک سال وأومده ولی ام وی ام داییم مال سال ٨٩ اون موقع که ٣٧ میلیون بود 

     Thumb up 18 Thumb down 7

     پاسخ

     • Tohid
      اسفند 11ام, 1392 22:33

      ماشین یکی از چیز های مهم قدرتشه حرف شما کاملا متین سمند قراضه ی من حرفی برای گفتن نداره ولی اون جوری که من به این بد بخت بار می زنم که هر کی می بینه می گه (مگه ایسوزو خریدی حیف که نمی تؤنم عکس ماشینو نشون بدم فقط یک بار اینقدر بار زدم که دیگه اجر زیرش نمی رفت حالا أینا أصلا ربطی به اینجا نداره ولی به هر حال یه زمانی یه جوری میشه که بأید به ماشینی که خریدی با وزن زیاد فشار بیاری وچیزی رو حمل کنی البته نه مثل من دیگه اگر ماشین نکشه ورآه نره حتی اگر بوگاتی باشه بدرد یک ماشین خانوادگی نمی خورد البته نظر شخصی خودتان بر نظر من ارجحیت دارد 

      Thumb up 4 Thumb down 4

     • Tohid
      اسفند 16ام, 1392 13:10

      من بجز سمند یدونه امگرند ایکس سون ثبت نام کردم 

      Thumb up 0 Thumb down 6

     • مسعود
      اسفند 17ام, 1392 0:45

      توحیدجان 27میلیون فکرکنم منظورتون بود
      چه روزهای خوبی بود…
      ساله۸۹مزدا3 سی وپنج تومن بود

      Thumb up 5 Thumb down 1

   • محمد
    بهمن 18ام, 1393 13:04

    اخه پرفسورتوحید پراید ارزونه واسه همین طرف پولش نمیرسه به ماشینای دیگه مجبوره پراید بخره .حالا صبر کن تا چن وقت دیگه در مورد ایکس 60 قضاوت کن

    Thumb up 2 Thumb down 0

    پاسخ

  • محمد
   بهمن 18ام, 1393 12:58

   در تکمیل عرایض شما دوست عزیز اگه کاپوت ماشین ایکس 33 و ایکس 60 رو بالا بزنی .و به موتور جفتشون توجو کنی متوجه میشی کدوم از نظر اسمبلینگ و کیفیت قطعات و پوزیشن قرار گرفتن قطعات موتور سرتره.ایکس 33 به جرائت بهتره.الکی نیس قیمت این دو خودرو در چین 3000 یوان تفاوت داره ایکس 33 گرونتره برید سایت چینی دو خودرو رو ببینید.ظمنا هم قطعات ایکس 33 ارزونتره هم نمایندگیهاش بیشتر.یه چیز دیگه اگه ایکس 33 ماشین بی کیفیتی باشه چرا 60000 کیلومتر و 3 سال گرانتی داره ولی ایکس 60 دو سال و 50000 کیلومترخودتون قضاوت کنین.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   پاسخ

 51. ایرانی
  بهمن 12ام, 1392 16:28

  علت بیشتر بودن ام وی ام تنها یک چیزه حدوده 18 ماه قبل از لیفان وارد ایران شد

  Thumb up 23 Thumb down 12

  پاسخ

  • فرهاد
   بهمن 15ام, 1392 11:47

   پس باید گفت توی 18 ماه فروش خیلی خوبی داشته!!!!!!!!!!!!!

   این بخاطر زمان نیست به خاطر ارزش بالات نسبت به قیمت بوده که مقبولیت آوردهالانم ایکس60 خیلی باید قیمت و شرایط فروششو بهتر کنه تا به ایکس33 برسه.تازه اونوقت میرسیم به مبحث خدمات وقطعات که موضوع درام میشه وگریه آور.ایکس 60 صفر دوست من نه چراغ ترمزش کار میکنه نه پمپ آب برف پاککن عقبش و واکنش نمایندگی فقط لبخنده خدا باقیشو به خیر بگذرونه…

   Thumb up 22 Thumb down 19

   پاسخ

 52. dani
  بهمن 13ام, 1392 20:08

  ممنون اطلاعات خوبی بود

  ft; ">

   

   

  Thumb up 13 Thumb down 4

  پاسخ

 53. ali
  بهمن 13ام, 1392 22:28

  هر دوتاشون اشغالن  سمند از ینا بهتره من همشونو امتحان کردم

  Thumb up 14 Thumb down 40

  پاسخ

 54. رضا
  بهمن 14ام, 1392 16:36

  دوستان به چند تا سوال که از در ذهن خیلی هست را جواببدید 1- ایمنی ایکس60 از خودروهای داخلی بیشتر است 2- گارانتی اون چقدر است 3-آیا از نظر قطعات  وتعمیرات به راحتی در دسترس هست 3- یعنی واقعا از نظر راحتی وسفر از سمند وپارس و206 ضعیفتر است 4- از نظر امنینت چطوری  من را راهنمایی کنید

   

  Thumb up 10 Thumb down 4

  پاسخ

  • فرهاد
   بهمن 15ام, 1392 12:08

   دوست من شک نکن که از همه ماشینهایی که گفتی بهتره.ایس60 فقط دو نقطه ضعف داره 1:موتور ضعیف با کشش پایین  که البته توی مسیر بدون شیب فقط توی شروع حرکت اذیت میکنه ولی توی سربالایی پیشنهاد میکنم اصلا نری که قابل حل نیست.2:خدمات پس از فروش ضعیف و  نایاببودن قطعات حتی برای نمایندگیها که ان شاالله چند سال بعد شاید حل بشه.ا.

   Thumb up 17 Thumb down 20

   پاسخ

   • .........
    اسفند 10ام, 1392 23:42

    آقا فرهاد من شک دارم ایکس60 از سورن ای ال ایکس بهتر باشه شما لطفا ثابت کن و منو از شک در بیار.

    Thumb up 13 Thumb down 11

    پاسخ

 55. فرهاد
  بهمن 15ام, 1392 11:38

  برای مسوولین این سایت مایه خجالته که نظرهای مخالف رو تایید نمیکنند.خدا به کسانی که به شما اعتماد میکنند رحم کنه.

  Thumb up 10 Thumb down 26

  پاسخ

  • فرهاد
   بهمن 15ام, 1392 12:19

    من سابقه کوتاهی از تاریخچه این دو شرکت واینکه اینها خاستگاه کاملا مشترک دارند نوشتم که مقبول نیفتاده ظاهرا.ولی خودتون تحقیق کنید وببینید که مدیران خودرو وکرمان خودرو ودیار خودرو وخودروسازی راین  که همگی چینی فروش از آب دراومدن فرزندان یک پدر میباشند واین مباحث بعضا فقط برای تبلیغ کردن اجناسشونه.چشمها را باید شست   جور دیگر باید دید…..

   Thumb up 20 Thumb down 14

   پاسخ

 56. بهار
  بهمن 15ام, 1392 16:34

  سلام.کسی تحویل دی ماه بوده که ماشینشو داده باشن؟!من رفتم تو سایت نوشته بود در انتظار تخصیص خودرو!یعنی چقدر باید صبر کنم؟

  Thumb up 13 Thumb down 4

  پاسخ

 57. nima
  بهمن 17ام, 1392 20:17

  خیلی خوب بود ممنون مقایسه خوبی بود من از قبل می دونستم لیفانx60از mvmبهتره

   

  Thumb up 15 Thumb down 14

  پاسخ

 58. علی
  بهمن 17ام, 1392 20:52

  درود

  بنده حدس میزنم جناب فرهاد از کارکنان یا افراد شرکت مدیران خودرو هستند..خنده داره اینکه ایشون ام وی ام رو از ایکس 60 برتر میدونن.جالبه ایشون افاضات میفرمایند که موتور این ماشین ضعیفه!!!بزن گاراژ داداش..من خودم تو اصفهان توی دروازه شیراز که همه میدونن این خیابون چه شیبی داره به راحتی با این ماشین سرعت گرفتم و از قدرتش خوشم اومد…من متاسفم برای شما صرف اینکه ی ام وی ام پلاستیکی اشغال دارین اینقد غیر منصفانه حرف میزنید!

  حرفاتون در باره ی دسی بل هم جالب بود احتمالا سواد دوم دبستان رو دارید!!

  ایرادات این ماشین برای کسایی ک میخان بخرن رو میگم:

  1_سر و صدای زیاد موتور در دور بالای 3000

  2_ شتاب اولیه ی کم(در حد سمند

  اما قدرت موتور خوب در دور بالا،بابا 133 اسب ماشینه گاز ب این ماشین بدین میفهمین چه خبره..

  3_بوی بد سوختگی،در هفته ی اول

  Thumb up 30 Thumb down 17

  پاسخ

  • X7
   اسفند 17ام, 1392 18:19

   او ن بوی سوختی مال رانندس که چرا ایکس شصت نخریدم

   Thumb up 9 Thumb down 12

   پاسخ

  • محمد
   بهمن 18ام, 1393 13:10

   داش علی اشتباهن با تویوتا یا سوبارو نبودی؟اخه این حرفا یه ایکس 60 نمیاد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   پاسخ

 59. ali
  بهمن 19ام, 1392 21:42

  ممنون 

  واقعا مقایسه جالبی بود 

  ایکس 33 به نظر من اصلا ارزش نگاه کردن هم نداره چه برسه به خریدن 

  Thumb up 24 Thumb down 21

  پاسخ

 60. mehrdad
  بهمن 20ام, 1392 17:08

  سلام و بسیار سپاسگزارم از زحمتی که برای این مقایسه انجام دادید و یک تشکرهم از همه دوستانی که نظرداده اند چون برای انتخاب خیلی موثربود

  Thumb up 14 Thumb down 4

  پاسخ

 61. mojtaba
  بهمن 22ام, 1392 13:27

  کولاک کردین واقعا دم شما گرم

  Thumb up 10 Thumb down 5

  پاسخ

 62. بهمن 26ام, 1392 19:17

  با سلام و عرض ادب خدمت همه

  من از مقایسه این دو ماشین خوشم امد زیرا در ایران این مقایسه بسیار پر هزینه است

  در مجموع از دوستان خواهشمندم جانب ادب را رعایت فرمایید

  و تعصب را کنار بگذارید

  اگر به شهرهایی مثل پکن – گوانگ جو و شیان در کشور چین سفر کنید خیلی کم از محصولات خودشان استفاده می کنند

  جالب اینجاست که بیشترین برندی که می بینید ائودی است

   

  Thumb up 13 Thumb down 2

  پاسخ

 63. بهمن 27ام, 1392 9:50

  دوباره سلام

  آیا در مورد حداکثر شیبی که لیفان می تواند با سرعت اولیه صفر بپیماید اطلاعاتی در دسترس هست ؟

  البته حداکثر این رکورد تا آنجا که من می دانم در ماشین های تولید انبوه فقز مربوط به لندروور می باشد که حدود 43 درجه است

  البته نباید این ماشین ها را با لند روور مقایسه کرد ولی این تست ظاهرا کشش موتور و کارکرد گیربکس را در دنده سنگین نمایش می دهد

  در مورد لیفان از کسانی که مدتی است این ماشی را داشته اند سوالی دارم

  آیا لوازم یدکی و خدمات راضی کننده است ؟

  این ماشین در روسیه با اپشن کامل و 4 سال گارانتی یا 80 هزار کیلومتر فروخته می شود

  در مورد کرمان موتور چکونه است ؟

  Thumb up 12 Thumb down 1

  پاسخ

  • روزبه
   اسفند 7ام, 1392 22:14

   زاویه ای که شرکت ادعا کرده 32درجه بوده

   Thumb up 7 Thumb down 3

   پاسخ

   • شادمهر
    فروردین 11ام, 1393 22:54

    15درجه بیشتر توانائی نداره

    Thumb up 20 Thumb down 3

    پاسخ

  • مارال
   اسفند 22ام, 1392 1:58

   اینا که شاسی بلند نیستند که بخواهی با ماشینهای شاسی بلند مقایسه اش بکنی اونم شاسی بلند تمام عیاری مثل لندروور اینها ماشینهای سواری سدان هستند با قد بلند که همون ویژگی سدان بودنشون را هم از بین بردن.نامتعادلتر,سنگینتر,و پر خرجتر شدن

   Thumb up 35 Thumb down 7

   پاسخ

 64. آرش
  بهمن 27ام, 1392 11:40

  مقایسه خوبی بود کاش در مورد وضعیت کولر یعنی مقدار سرمایش و اثر اون بر روی موتور هم مقایسه ای میکردید

  Thumb up 10 Thumb down 4

  پاسخ

 65. قاسم
  بهمن 30ام, 1392 10:19

  از مدیریت سایت بابت این مقاله جامع ممنون هستم. من پس از خواندن این مقاله دیگه تحت هیچ شرایطی ماشین چینی نمی خرم. بنظرم با 60 میلیون می توانی مدلهای 5 سال قبل کره ای یا فرانسوی گیر بیاری. من مطئن هستم که دو سال بعد کیفیت ماشینهای دست دوم که خریدی از ماشین چینی نو که می خواستی بخری خیلی بهتر خواهد بود.

  Thumb up 18 Thumb down 10

  پاسخ

  • حميد
   اسفند 1ام, 1392 12:53

   کاملا صحیحه
   چون 2 سال بعد از یک کره ای 7 سال کارکردهه مستهلک تر شده. کافیه نگاهی به ام وی ام 110 بندازید بعد از 5 سال چه بلایی سرش اومده و مثلا با یک ورنا مقایسه کنید تازه ورنا محصول قدیم هیونداست

   Thumb up 22 Thumb down 3

   پاسخ

   • X7
    اسفند 17ام, 1392 18:14

    اگه ماشین چپی کنند تو پاچت

    Thumb up 1 Thumb down 12

    پاسخ

   • X7
    اسفند 17ام, 1392 18:15

    منظورم نکنند تو پاچت

    Thumb up 1 Thumb down 22

    پاسخ

    • ..............
     فروردین 10ام, 1393 22:11

     حالا یه مورد برای شما پیش اومده نمیشه گفت همه ماشینهای دست دوم مشکل دارن.اونوقت هیچکس نمیتونه ماشین دست دومشو بفروشه حتی بعد از یک هفته چون امکان داره اتفاق شما براش پیش بیاد.

     Thumb up 21 Thumb down 3

     پاسخ

 66. محمد
  اسفند 4ام, 1392 16:09

  سلام دوستان بنده در صدد خرید یک دستگاه لیفان ایکس 60هستم بنا به موقعیت مکانی در خوزستان خواستم ببینم کولر خودرو جواب  میده یا خیر لطفا هر کسی یک فسل تابستان رو گذرونده اطلاع بده

  Thumb up 9 Thumb down 5

  پاسخ

  • روزبه
   اسفند 7ام, 1392 22:09

   آقا محمد حقیقتش نه تنها فصل تابستون سوارش نشدم اصلا سوارش نشدم فقط یه مقاله در موردش خوندم مورد بدی در باره ش نگفته بود ولی گفته بود پرتاب هوای سیستم تهویه ش کمه و در این زمینه شاید برای خوزستان گرم و گرم هم از نظر هوا و هم مردمش  مناسب نباشد.

   Thumb up 32 Thumb down 2

   پاسخ

 67. امید
  اسفند 5ام, 1392 21:58

  خیلی ممنون از مقایسه بسیار با ارزش شما.
  دوستان من قصد خرید خودرو تا سقف 60 تومن دارم میشه راهنماییم کنین؟
  متشکرم

  Thumb up 7 Thumb down 6

  پاسخ

  • حسين
   اسفند 6ام, 1392 8:31

   روی گزینه های دست دوم هم می تونید کار کنید مثل مزدا3 قدیمی که با یهمقدار خرج اولیه تا چند سال سرپاست 

   Thumb up 10 Thumb down 4

   پاسخ

  • امین
   فروردین 5ام, 1393 16:06

   جی 5 اتومات

   Thumb up 3 Thumb down 3

   پاسخ

 68. محمد
  اسفند 7ام, 1392 17:30

  گزارش به سبک دنده 6 به نام خدا امروز اومدیم لامبورگینی آونتادور و سمند رو با هم مقایسه کنیم.کلاً سمند خیلی ماشین خوبیه ولی نمی دونیم چرا چرخ های لامبورگینی آونتادور اینقدر فاق لاستیکش کمتر از سمنده.نوک آونتادور هم به شدت تیزه و ممکنه بره  توی چشم یه نفر.در ضمن موتورش عقب قرار داره و خیلی هم مصرفش نسبت به سمند بیشتره.مقایسه که کنیم در هنگام تصادف قسمت عقب لامبورگینی به همراه موتور از اتاق جدا میشه که توی سمند از این خبرا نیست.نتیجه اینکه سمند خیلی بهتر از لامبورگینی آونتادور هست.

  امضاء دنده 6

   

  Thumb up 13 Thumb down 23

  پاسخ

 69. غفاری حاج سیران
  اسفند 8ام, 1392 22:23

  من شهریورامسال ی ایکس60گرفتم،گیربکسش صداداردبرام گارانتی کردندقول دادندکه گیربکس جدیدوبهینه شده راتحویل دهند،قطعات داخلی ان بسیاربی کیفیت است،باکوچکترین دستکاری میشکند،ولی نمایندگی تمام انهاراگارانتی کرده وبرام تعویض کرده،ایرادش اینه که نمایندگی زنجان قطعات رانداردوبایدماشین درنمایندگی چندروزی بخوابدتاقطعه ازتهران بیاید اگرکرمان موتوربفکرمشتری مداریست بایدکمربنداش رامحکم بنددوالا یکسال دیگه تبلیغات منفی ام وی ام نصیب انهاخواهدشد

  Thumb up 12 Thumb down 6

  پاسخ

 70. منصفانه
  اسفند 9ام, 1392 22:10

  دوستان عزیز خودرو لیفان ایکس ۶٠ به نسبت قیمتش با خودرو های موجود در ایران خودرو خوبیه اون دوستانی که با تعصب نظر میدن می خوام بگم خودرو سازای چین پیشرفت کردن این ما هستیم با بیش اجز ٣٠سال خودرو سازی عقب موندیم این هم بخاطر دولتی بودن خودرو سازی است هیچ رقابتی نیست هر اشغالی هم تولید کنن پیش خرید میشه 

  Thumb up 22 Thumb down 14

  پاسخ

 71. abbas
  اسفند 18ام, 1392 14:28

  سلام دوستان من 206 وی8 دارم میخوام بفروشم ایکس 60 بخرم به نظر شما کار درستی میکنم یا مگان مدل 89 اتومات بخرم

  Thumb up 5 Thumb down 3

  پاسخ

  • حامد
   اسفند 18ام, 1392 18:04

   مگان 89

   Thumb up 16 Thumb down 7

   پاسخ

  • اسفند 20ام, 1392 0:02

   اصلا این کار را نکنی یک چرخش به این دو خودرو  میارزه

   Thumb up 18 Thumb down 7

   پاسخ

 72. اسفند 20ام, 1392 0:00

  چه فرقی میگنند هردو چینیند وپول بی زبان ایرانه که از کشور خارج می شه، پس بیاین یه خودرویی خریداری کنین که ارزشش رو داشته باشه، مثل بنز یا بی ام وی  خدایش سورن وپارس از هردوی این خودرویی که قفل میکنند بهتره گول تیبشون را نخورین مثل  من که قفل نموده خودروایکس33

  Thumb up 19 Thumb down 6

  پاسخ

 73. abbas
  اسفند 20ام, 1392 23:44

  سلام دوستان به نظر شما با 60میلیون چه ماشینی بخری خوبه

  Thumb up 2 Thumb down 2

  پاسخ

 74. حميد
  اسفند 21ام, 1392 12:42

  جک جی 5 اتومات 55 تومن

  Thumb up 9 Thumb down 4

  پاسخ

 75. محمد اهتمام
  اسفند 21ام, 1392 20:32

  ضمن عرض سلام وتشکر از مقایسه دو خودرو لیفان وام وی ام چری خدمت دوستان عرض کنم که من حدود سه سال است که ام وی ام دارم وبا توجه به شرایط کاریم مرتبا در سفر هستم وبا مبلغ امروز یعنی اسفن ۹۲که این خودرو ۶۳میلیون میباشدحق انتخاب ما در خودرو بسار کم است بنا براین بنده تعصبی نسبت چری ولیفان ندارم ولی شک نکنید امروز یه پژو پارس را ۴۰میلون قیمت میدهند و خودتون قضاوت کنین
  بله اگر شخصی بتونه مبلغ بیشتری هزینه کنه ماشینهای ژاپنی وکره ایی به مراتب بهترند
  فریبرز اهتمام از اصفهان

  Thumb up 9 Thumb down 13

  پاسخ

 76. محمد اهتمام
  اسفند 21ام, 1392 20:34

  ضمن عرض سلام وتشکر از مقایسه دو خودرو لیفان وام وی ام چری خدمت دوستان عرض کنم که دوست من حدود سه سال است که ام وی ام دارد وبا توجه به شرایط کاری مرتبا در سفر هست وبا مبلغ امروز یعنی اسفن ۹۲که این خودرو ۶۳میلیون میباشدحق انتخاب ما در خودرو بسار کم است بنا براین بنده تعصبی نسبت چری ولیفان ندارم ولی شک نکنید امروز یه پژو پارس را ۴۰میلون قیمت میدهند و خودتون قضاوت کنین
  بله اگر شخصی بتونه مبلغ بیشتری هزینه کنه ماشینهای ژاپنی وکره ایی به مراتب بهترند
  فریبرز اهتمام از اصفهان

  Thumb up 4 Thumb down 12

  پاسخ

 77. محمد اهتمام
  اسفند 21ام, 1392 20:35

  ضمن عرض سلام وتشکر از مقایسه دو خودرو لیفان وام وی ام چری خدمت دوستان عرض کنم که دوست من حدود سه سال است که ام وی ام دارد وبا توجه به شرایط کاری مرتبا در سفر هست وبا مبلغ امروز یعنی اسفن ۹۲که این خودرو ۶۳میلیون میباشدحق انتخاب ما در خودرو بسار کم است بنا براین بنده تعصبی نسبت چری ولیفان ندارم ولی شک نکنید امروز یه پژو پارس را ۴۰میلون قیمت میدهند و خودتون قضاوت کنین
  بله اگر شخصی بتونه مبلغ بیشتری هزینه کنه ماشینهای ژاپنی وکره ایی به مراتب بهترند
  فر
  محمد اهتمام از اصفهان

  Thumb up 2 Thumb down 13

  پاسخ

 78. محمد اهتمام
  اسفند 21ام, 1392 20:36

  ضمن عرض سلام وتشکر از مقایسه دو خودرو لیفان وام وی ام چری خدمت دوستان عرض کنم که دوست من حدود سه سال است که ام وی ام دارد وبا توجه به شرایط کاری مرتبا در سفر هست وبا مبلغ امروز یعنی اسفن ۹۲که این خودرو ۶۳میلیون میباشدحق انتخاب ما در خودرو بسار کم است بنا براین بنده تعصبی نسبت چری ولیفان ندارم ولی شک نکنید امروز یه پژو پارس را ۴۰میلون قیمت میدهند و خودتون قضاوت کنین
  بله اگر شخصی بتونه مبلغ بیشتری هزینه کنه ماشینهای ژاپنی وکره ایی به مراتب بهترند
  محمد اهتمام از اصفهان

  Thumb up 2 Thumb down 13

  پاسخ

 79. محمد اهتمام
  اسفند 21ام, 1392 20:37

  ضمن عرض سلام وتشکر از مقایسه دو خودرو لیفان وام وی ام چری خدمت دوستان عرض کنم که دوست من حدود سه سال است که ام وی ام دارد وبا توجه به شرایط کاری مرتبا در سفر هست وبا مبلغ امروز یعنی اسفند ۹۲که این خودرو ۶۳میلیون میباشدحق انتخاب ما در خودرو بسار کم است بنا براین بنده تعصبی نسبت چری ولیفان ندارم ولی شک نکنید امروز یه پژو پارس را ۴۰میلون قیمت میدهند و خودتون قضاوت کنین
  بله اگر شخصی بتونه مبلغ بیشتری هزینه کنه ماشینهای ژاپنی وکره ایی به مراتب بهترند
  محمد اهتمام از اصفهان

  Thumb up 9 Thumb down 19

  پاسخ

  • مارال
   اسفند 22ام, 1392 1:33

   آقای اهتمام یه جوری میگی امروز پرشیا 40 میلیونه انگاری ایکس60 و یا ایکس33 ماشینهای بهتری از پرشیا هستند.اولا پرشیا 40میلیون نیست و پرشیا ای ال ایکس 40میلیونه که از نظر شتاب و کشش و کیفیت سواری و لذت سواری و راحتی کلی و تعادل و پایداری هیچکدام از این 2تا ماشینی که نام بردی به گرد پاش هم نمیرسند.تنها دلیلی که کسی در توجیه خرید این 2تا ماشین بجای پرشیا میتونه بیاره فقط تازگی داشتن اونم نه زیباتر بودن هست چون این 2تا هیچکدام از پرشیا زیباتر نیستند فقط تازگی دارن.اون آپشنهائی هم که دارند اولا خیلی بی کیفیت هستند و خیلی زود مستهلک میشن برای نمونه تو بارندگی سری قبل یه لیفان 620 دیدم با نایلون درزهای سانروفشو گرفته بود که چیکه نکنه تورو خدا خندودار نیست و یا تحقیر کننده نیست صاحبش از خجالت آب شده بود دوما تمام آپشنهای اینارو با 3میلیون میشه از آپکو بخوای بهترین جنس رو برات نصب کنه از سانروف گرفته تا دی وی دی و دوربین دنده عقب. .حالا اگر یه خانم فقط به ظاهر ماشین توجه کنه و بگه شکل شاسی بلند دارند یه بحثیه ولی تعجب میکنم آقایون چطور گرایش پیدا میکنند به این ماشینهای ضعیف ولی به ظاهر شاسی بلند.

   Thumb up 46 Thumb down 30

   پاسخ

   • علی
    فروردین 27ام, 1393 15:38

    برادر زیاد سنگ ایران خودرو رو به سینه ات نزن 90 درصد قطعات پرشیا و 405  چینی است برادر

    Thumb up 22 Thumb down 9

    پاسخ

   • alireza
    خرداد 15ام, 1393 23:09

    مارال

    آخه پارسو با اینا مقایسه میکنن؟

    ماشینهای چین به آشغالهای ایرانی ارزش داره..بعضی ها دستشون به گوشت نمیرسه میگن پیف پیف.

    من 33داشتم هم 60.جفتشون خوب هستند..بدونه تعصب و اینکه 33یا60دارین نظر بدین.هر کدوم توی بعضی چیزها از همدیگه بهترن..ایکس 33 از نظر شتاب سرعت بهتره.ایکس 60 از نظر ظاهره بدنه..

    Thumb up 6 Thumb down 9

    پاسخ

 80. اسفند 21ام, 1392 23:22

  ماشین فقط فرانسه 206 خودم بدون یه لک بزن کف قشنگرو

  Thumb up 22 Thumb down 26

  پاسخ

 81. مجید
  اسفند 26ام, 1392 13:55

  با سلام واحترام فراوان

  مقایسه فنی انجام شده اگر امکان داره خودرو ام وی ام 530 رو با سایر چینی های بازار خصوصا لیفان 620 وجی 5 مقایسه کنید.

  Thumb up 9 Thumb down 3

  پاسخ

 82. سورنا
  اسفند 28ام, 1392 14:18

  مقایسه درستی نبود ایکس33 رو باید با فرغون مقایسه کرد.. مشخصه که ایکس60  65 میلیونی از همه لحاظ از ایکس33 داغون بهتره… در ضمن مارال جان خیلی بی پولی بهت فشار اورده که اننقدر به ایکس60عقده داری .. به نظر من خیلی زود ایکس60 جای ویتتارا و توسان اتاق قدیم و میگیره.. یاعلی

  Thumb up 6 Thumb down 41

  پاسخ

  • آرش
   اسفند 29ام, 1392 14:12

   آقای سورنا اگر یکبار فقط یکبار سوار یه ماشین شاسی بلند واقعی میشدی و مخصوصا به یه جاده شیبدار و لغزنده برخورد میکردی اونوقت هیچوقت یه شبه شاسی بلند که فقط شکلش را برای کسانی که آرزوی ماشین شاسی بلند دارند اینجوری ساختن را برابر با شاسی بلند واقعی مثل ویتارا نمیدونستی.

   Thumb up 43 Thumb down 5

   پاسخ

 83. ایران
  فروردین 1ام, 1393 18:53

  انصافا کی اجازه ورود خودرو هایی که حتی اجازه تست تصادف محصولشونو  ندادندو به ایران داده!!!

  ما نمیتونیم یه ماشین خارچی مونتاژ کنیم اونوقت ماهواره میسازیم؟

  میسازیم واقعا؟!!!!!

   

  Thumb up 16 Thumb down 5

  پاسخ

 84. daniyal
  فروردین 3ام, 1393 22:11

  ببین عزیز من  این نوع ماشین ها برای اینه که کسای که پول ندارن 180 میلیون به بالا ماشین شاسی بلند بخرن هست  دیگه مسخره کنی نمیدونم این چیه پرادو خوبه خوب کسی پولش میرسه بره بخره  بنده خودم 4سال سانتفه داشتم داخل این ماشینم نشستم فرقش فقط زمانی میفهمی که بالایه140 برید که جاده ایران…. سر پیچم بدکی نی  کلا من که احساس نکردم چینیه .واسه پسرم یکی گرفتم تا 160 کیلو متر واسه تست خوب اومد صداش زیاده خدمات افتضاح اما خود ماشین دقت کنید دوستان نسبت به قیمتش  واقعا جالبه .هرچی هرچیم باشه از ماشین آشغال ایران بهتره مخصوصا پژو پارس سال سمند موفق باشید

  Thumb up 24 Thumb down 15

  پاسخ

  • مهمت
   فروردین 4ام, 1393 22:29

   ابن لیفان واقعا نسبت به پولی که براش میدی با ارزشه

   Thumb up 14 Thumb down 20

   پاسخ

 85. مهمت
  فروردین 4ام, 1393 22:18

  من لیفان هم سوار شدم ام وی ام هم سوار شدم. ایکس60 علاوه بر قیافه ی بهترش خیلی با حال تر و راحت تر از ایکس33است.
  امابین این ماشینای چینی جیلی بهتره…

  Thumb up 10 Thumb down 26

  پاسخ

 86. سورنا
  فروردین 5ام, 1393 10:42

  ارش … فکر کردی همه مثه خودتن که کل داراییت 1 میلیارد هم نمیشه?..ویتارا اخه چی هست که داری به من میگی سوارش نشدم؟ محض اطلاعت من ایکس60 رو اردیبهشت 92 به قیمت 76 ملیون اونم نقدی خریدم پس شک نکن اگه بخوام خیلی بیشتر از اینم میتونم واسه خرید هر ماشینی که دلم بخواد هزینه کنم.. اگه ایکس60 خریدم واسه اینه که ماشینه با کلاسی.. هرکسی نیومده با 33 34 یا کمتر بخره مثل سوزوکی یا اسپرتج یا توسان اتاق قدیم.. چون ایکس60 تو ارزون ترین قیمتش 60 61 بوده.نه 33 34 که یه عده راحت بخرن.. واسه همین هم هست که ایکس60 انقدر کمتر از ویتاراس چون  کسی مفت نخریده و دست هرکسی نمیبنی.. نه سوزوکی 33 34 اوایل.. اره عمو ه

  Thumb up 7 Thumb down 36

  پاسخ

  • alib
   فروردین 5ام, 1393 10:50

   baba poooooooldar,to khoob, to ali ,to bache mayeeeeee vali…..

   Thumb up 15 Thumb down 1

   پاسخ

  • مسعود
   فروردین 5ام, 1393 22:53

   چه استدلالی!!!!!

   Thumb up 14 Thumb down 0

   پاسخ

 87. سورنا
  فروردین 5ام, 1393 10:48

  ارش تو که ویتارای 6 سال پیش با اون قیافه داغون و قدیمیش واست میشه سمبل شاسی بلند باید بگم.. اینجا جایه خوبی واسه خراب کردن ایکس60 نیس.. برو خونههه..

  Thumb up 6 Thumb down 32

  پاسخ

  • علی
   مرداد 12ام, 1393 20:13

   کدوم آدم عاقلی میاد ویتارای 4WD را با این آشغالای چینی مقایسه میکنه آخه.

   Thumb up 4 Thumb down 2

   پاسخ

 88. کیوان
  فروردین 7ام, 1393 5:36

  من به همه شما قول میدم هر دو این ماشینا به قیمتشون میارزه و  x33 از لحاظ موتور و قدرت و شتاب و سرعت خبلب خبلی از لیفان و گراندویتارا سرتره 

  Thumb up 27 Thumb down 24

  پاسخ

 89. فروردین 8ام, 1393 0:29

  سلام و عرض تبریک سال نو 

  تقدیر، تقویم انسانهاى عادیست و تغییر، تدبیر انسانهاى عالی…زندگیتان پر از تغییرات عالی

  باز هم بحث ها جهت دار و تعصبی شد 

  ببینید دوستان شاید اطلاعاتی که می دید وااقعا بدرد کسی یا کسانی بخورد 

    البته اطلاعات برآمده از تجربیات شخصیتون  از این ماشین 

  من خودم از خریدش صرفنظر کردم 

  زیرا هیچ خصیصه آفرود ندارد 

  البته خیلی از ماشین های شاسی بلند فعلی واقعا برای آفرود ساخته نشده اند مثلا ویتارا در جاهای دیدم گیر کرده که فکر کنم 405 از اونا رد می شده 

  من  این ماشین رو نداشتم اما زیر بندی اونوکه نگاه کردم متوجه دو ضعف شدم 

  یک در پلوس که خیلی کوچک و ضعیفه 

  دوم در قسمت عقب که اتصال چند گانه به زیر یدنه وصل شده که باز هم نسبت به ابعاد ماشین خیلی ضعیف به نظر میاد 

  ولی با توجه به بازار و مبلغی که می پردازی به نسبت قابل قبول میاد 

  ظریفی می گفت ما ایرانی ها رنو 5 می خریم و انتظار لامبورگینی ازش داریم

  امید وارم سایر دوستان به نکات فنی و تجربیاتشون شامل 

  مصرف سوخت – وضع عبور از گل و لای – وضع جلو داشبورد – رنگ و کاندگاری قطعات  - روغن موتور – وضع ترمز گیری  واینگونه موارد اظهار نظر کنند 

   

  Thumb up 18 Thumb down 1

  پاسخ

 90. ساها
  فروردین 11ام, 1393 2:20

  من لیفان 60 دارم تو سربالایی خیلی کم میاره. خیلی سنگینه. اصلا خوشم نیومد از لیفان. یه چراغ عقبش 450هزارتومنه

  Thumb up 23 Thumb down 5

  پاسخ

 91. ساها
  فروردین 11ام, 1393 2:27

  چراغ عقبم شکست .رفتم نمایندگی دیدم قیمتش 450 هزار تومنه . فکرش رو بکنید آخه چرا 450 تومن.

  Thumb up 19 Thumb down 2

  پاسخ

 92. مختاری
  فروردین 11ام, 1393 19:58

  سلاک بر همه گی بابا دعوا نکنید مردم میهوان نتیجه بگیرم من ثبت نام کردم خدایش هرکی داره راهنمایی کنه 

  ممنون09122243218

  Thumb up 0 Thumb down 8

  پاسخ

 93. مختاری
  فروردین 11ام, 1393 20:00

  میخوان نتیجه بگیرن

  Thumb up 1 Thumb down 7

  پاسخ

 94. مختاری
  فروردین 11ام, 1393 20:03

  سلام بر همه گی بابا دعوا نکنید مردم میخوان نتیجه بگیرن من ثبت نام کردم خدایش هرکی داره راهنمایی کنه 

  ممنون09122243218

  Thumb up 2 Thumb down 10

  پاسخ

 95. ساها
  فروردین 12ام, 1393 20:51

  اقای مختاری .نظر بالایی تون رو بخون دیگه. ببین چی نوشتم . من دارم .تو سربالایی سنگینه. وسایلش فقط تو تهران گیر میاد. یه چراغ عقبش 450 هزار تومنه. کیفیت رنگش بسیار پایینه .از این راهنمایی بهتر

  Thumb up 19 Thumb down 3

  پاسخ

 96. ساها
  فروردین 12ام, 1393 21:07

  اگزوزش خیلی زیاد صدا میده. توی راه صدای موتور خیلی تو میاد. توی سربالایی صفحه کلاچش داغ میکنه  دود میکنه بوی کاربیت توی کابین میاد. اونایی که میگن خوبه هنوز باهاش سربالایی نرفتن . واقعاآبرو بره. افتضاحه. پراید راحتتر از این سربالایی رو میرفت .خودم تجربه کردم . چون گازش برقیه با تاخیر گاز میخوره . موقع مهم بخاطر تاخیر گاز ممکنه خاموش کنه وسط دور زدن . و …….

  Thumb up 23 Thumb down 4

  پاسخ

 97. ساها
  فروردین 13ام, 1393 10:41

  60میلیون بابت این ماشین حیفه . من دارم. فقط ظاهرش گول زنندست. برید 60میلیون رو یه ماشین دیگه بخرید. هر ماشینی از این گاری بهتره . مطمئن باشید

  Thumb up 26 Thumb down 7

  پاسخ

 98. احسان
  فروردین 13ام, 1393 14:44

  بابا برید بساط جمع کنید این چه نظرایی که بعضیا میدن همش میگین افتن اشغالن مگه فکر میکنید این سمند و 405 و پراید و پرشیا و 206 اشغال نیستن یا فکر میکنید اینا اصلان همه اینا هم چینی هستن قطعاتتشون تازه با کیفیت پایینتر در ضمن قابل توجه تمام افرادی که در مورد این ماشینها بد میگن کارخانه لیفان 40 درصد سهامش مال امریکا هستش و تمام این خودروها موتوراشون طراحی المان و انگلستان هست فقط بدنه چین هست حالا چه با کیفیت چه بی کیفیت هم از این اشغالهای سایپا و ایران خودرو قشنگتر هستن هم گرونتر و خوشرکابتر در ضمن من خودم یه لیفان 620 تلنت دارم الان 1ساله فقط اب و روغن عوض میکنم ماشالا سمند و پژو هم به گردش نمیرسن تو جاده در ضمن برای کسایی که پولدار نیستن خیلی عالیه حداقل بهتر از اشغالهای تولید داخله ممنون از همه

  Thumb up 13 Thumb down 23

  پاسخ

  • alireza
   خرداد 15ام, 1393 23:33

    احسان داداش اکثر اینها که نظر منفی میدن ماشینهای اشغال ایرانخودرو سایپا سوارن یا مشین شاسی بالای 100میلیون و با کیفیت تر .سوارن..

   لوازم ماشینهای ایرانی هندو چینه..ایکس 33و ایکس 60 به قیمتشون ارزش داره.2ساله ایکس 33ارم فقط روغن و فیلتر عوض کردم.لوازمشون ارزونه..این 2سال مشکلی برنخوردم..موتور ایکس33 انگیسی .سیستم ترمز آلمان..توی چین جمع میشه.

   405.206.زانتیا.

   این ماشینهارو هم داشتم.ایکس 33و 60به قیمتشون میرزه..

   بسوزه چشم اونهاییکه توی پرایدو پزو گیر کردنو میان در مورد این ماشینهای چین بد میگن.

   Thumb up 4 Thumb down 7

   پاسخ

   • ناصر
    خرداد 17ام, 1393 1:17

    از رو نوشتنت که 15سال بیشتر بهت نمیخوره حالا کی این خودروها رو خریدی؟یه دفعه نیای بگی نخیر 17سالمه چون حرفات به 17ساله هم نمیخوره همون 12,13سال که با دوستاشون پژ ماشین باباشونو میزنن والا آدم جا افتاده و کمی با تجربه اینجوری حرف نمیزنه.

    Thumb up 6 Thumb down 1

    پاسخ

 99. احسان
  فروردین 13ام, 1393 14:53

  مختاری جون عزیزم برو بگیر به حرف هیچ کس هم گوش نده اینا یا راننده نیستن که جون ماشینو میکشن یا تازه میخوان کلاس بزارن که ماشین بیچارو از سربالایی میبرن بالا در ضمن هر ماشین بسته به قدرتی که داره میتونه از سربالایی بره بالا سربالایی که شنی یا ریگی یا سنگ و کلوخی باشه هیچ ماشینی نمیتونه ازش بره بالا مگر اینکه از دور و با سرعت 20 تا بخوایی بری بالا که در این صورت ماشین نابود میشه شیب استاندارد برای ماشینهای عادی 45 درجه پس توقع نداشته باشید شیب 60 درجه بره بالا

  Thumb up 4 Thumb down 22

  پاسخ

 100. احسان
  فروردین 13ام, 1393 15:02

  مارال جون سانروف یه واشر داره که اون واشر اگر درست جا نره اب بارون میاد داخل یا بر اثر تابش افتاب به مرور زمان جمع میشه و اب بندی سانروف از بین میره پس نه جای خجالت داره نه خندیدن پرشیای شما خندیدن داره که وفتی بارون میاد اب گل از تمام درزه سپرهاش و اون واشرهای لای درهاش میزنه بیرون

  Thumb up 5 Thumb down 3

  پاسخ

 101. ساها
  فروردین 13ام, 1393 23:07

  وقتی شما ماشین x60 ندارین و سواری سدان دارید نمیتونید متوجه بشید چی میگیم .دودکردن صفحه تو سربالایی معمولی آسفالته یعنی چی. یا وقتی برای کارواش از یه سکوی معمولی میخوای بالا بری تا زیر ماشین رو بشوری  به زور و با فشار بالامیره چی میگی.

  Thumb up 18 Thumb down 4

  پاسخ

 102. سورنا
  فروردین 13ام, 1393 23:11

  احسان کاملا باهات موافقم.. اینایی که یه مشت اراجیف میبافن مثل سها عمرا لیفان ندارن والا من 10 11 ماه ایکس60 دارم 36 هزار تا هم کارکرده هیچ مشکلی هم نداره

  Thumb up 6 Thumb down 17

  پاسخ

 103. سورنا
  فروردین 13ام, 1393 23:15

  واسه چی انقد دروغ میگی اخه ساها؟؟؟؟ هرکی مثل من ایکس60 داره میدونه این حرفات چرته.. جمع کن بزن به چاک

  Thumb up 5 Thumb down 21

  پاسخ

 104. ساها
  فروردین 13ام, 1393 23:19

  نه نیاز به کلاس گذاشتن داریم نه دیده شدن .توی راه معمولی مشخصه. فقط دارم واقعیتها رو میگم که تجربه کردم. موقع خریدن خودم ازهمه پرسیدم فقط از خوبیش میگفتن . میخوام معایبش رو هم بگم تا همه بدونن . وسایلش بیشتر تو تهران گیر میاد. نمایندگیهای  شهرستانها خیلی ضعیفن .قطعات زیادی ندارن .توی کلانشهر رشت یه چراغش پیدا نمیشد.  منبع اگزوز نداشتن و…………………

  Thumb up 18 Thumb down 1

  پاسخ

 105. سورنا
  فروردین 13ام, 1393 23:20

  من به یه نتیجه رسیدم اونایی که مثل مارال یا سها میان انقدر اراجیف میگن .خودشون ام وی ام سوارن.. .. چطور واسه ما ها بعد 10 11 ماه هیچ ایراده نداره.. در ضمن من مگان هم دارم بیچارم کرده اون  

  Thumb up 5 Thumb down 25

  پاسخ

  • شاهرخ
   فروردین 15ام, 1393 2:14

   این همه بی احترامی برای چیه؟ برای مواردی که دیگران هم بیان کردند و حتی خودتون هم معترفید که واشر سانروف یه ماشین چینی بی کیفیته و در مدت کوتاهی قابلیت خودشو از دست میده و این باعث تاسفه هم به جهت بی کیفیت بودن و هم بجای اینکه از شرکت تولید کننده انتقاد کنیم به کسانی که ایرادشو روشن کردن بدو بیراه میگیم.در مورد ایکس 60 هم که همه معتقدند توانائیش در سرابالائیها مناسب نیست و این مورد برای یک شاسی بلند جزء ایرادهای اساسی است. مورد بعدی در مورد ویتاراست که نمیشه با جارو جنجال قابلیتهای بسیار بالاتر ویتارا را نسبت به ایکس60 مخفی کرد و مهمترین اختلافشون جفت دیفرانسیل بودن ویتاراست که  اساسی ترین شاخص برای یک ماشین شاسی بلند است و بی جهت هم نیست که قیمتش 2برابر ایکس60 است.مورد آخر در باره مگان هست,متاسفانه یکی از کارهای نادرست اینه که بجای بیان قابلیتهای یک ماشین به تخریب ماشینهای دیگر رو میاوریم و این نشونه اینه که ماشین مورد نظر ما واقعا هیچ ویژگی بارزی نداره که بخوایم روش مانور بدیم.لطفا مشکلاتی که با مگان برای شما پیش اومده را بگید شاید دیگران تجربه حل اونها را داشته باشند.بهترین دفاع از یه ماشین در وحله اول رعایت احترام دیگران است که نشون دهنده اینه که افراد منطقی این ماشینو انتخاب میکنند و دوم بیان قابلیتهای فنی اون ماشینه.. 

   Thumb up 39 Thumb down 1

   پاسخ

  • alireza
   خرداد 15ام, 1393 23:45

   مگه ایکس 33بده؟جفتشونو داشتم.هم ایکس 33هم 60خوبن..ایکس 60از نظر ظاهری زیباتره.ایکس33از نظر سرعت.قدرت وشتاب..

   با تعصب از اینکه ایکس60 داری نظر نده..ماشینت هرمزایا و عیبی داره بگو کسی قصد خرید داره روشن بشه.

   ایکس 33صدای موتور کمی بشتر از ایکس60

   60ظاهرش بهتره.داخلش بزرگتره.جلو داشبورد و درجه بخاریها طراحیش بده.

   ایکس 33 طراحی داشبورد ساده تر و بهتره.

   از نظر قدرت سرعت ایکس33 بهتره.چون 2000 هستش.

   در کل جفتشون به قیمتشون میرزه

   Thumb up 6 Thumb down 9

   پاسخ

 106. ساها
  فروردین 13ام, 1393 23:24

  x60 تیها با کلاسن .ادب دارن. بی ادبی نمیکنن. مشخصه یا نداری یا هنوز سربالایی نرفتی فقط جاده کفی رفتی . بام سبز لاهیجان صفحه x60دود میکرد. حالا تو بگو کجا رفتی که ماشینت اینجور نبوده

  Thumb up 17 Thumb down 1

  پاسخ

 107. ساها
  فروردین 13ام, 1393 23:34

  احسان و سورنا .مشخصه از کرمان موتور پول میگیرین که هواشون رو دارین .احسان .تو خودت گفتی 620 داری .پس چرا با یه x60دار کل کل میکنی ومتوجه نمیشی من چی میگم. سورنا تو هم که ماشینت رو 70به بالا خریدی پس ماشینت از 60تومنی ما ها خیلی بهتره چون 10میلیون اضافه تر دادی پس باید بهتر باشه. لطفا با ما 60تومنی ها در نیفت. برو جایزت رو از کرمان موتور بگیر.

  Thumb up 22 Thumb down 2

  پاسخ

 108. ahmad
  فروردین 14ام, 1393 14:04

    من یه 206تیپ5 دارم میخام در کنارش یه لیفان بگیرم/توش موندم  بگیرم یا  نه

  همه از خوبیاش میگن ولی باز شک دارم

   

  Thumb up 2 Thumb down 11

  پاسخ

  • sepehr
   فروردین 14ام, 1393 14:19

   درود 

   با 206 مشکل خاصی دارین؟

   در واقع سوال اینکه هدفتون از خریدن لیفان چی هست؟

   Thumb up 3 Thumb down 1

   پاسخ

 109. ahmad
  فروردین 14ام, 1393 14:32

  مشکل خاصی نداره ولی به خاطر شاسی بلند بودنش میخوام بگیرم  206 هم برا خانمم

  Thumb up 4 Thumb down 13

  پاسخ

  • sepehr
   فروردین 14ام, 1393 16:15

   لیفان ایکس 60 به نسبت قیمت گزینه قابل تاملی هست

   از نظر قطعات و خدمات پس از فروش بهتر هست که وضعیت رو در شهر محل سکونتتون بررسی کنید

   اگر استفاده آفرود و مسافرت زیاد دارین بهتر هست رو گزینه های دسته دوم بهتر حساب کنین ولی برای استفاده عادی و کاکرد سالانه 10 – 12 هزار کیلومتر نمره قبولی میگیره

   یکی از عیوب مربوط به صفحه کلاچ میشه که معمولا توسط نمایندگی در سرویس اولیه تعویض میشه یا حتی زودتر از سرویس اولیه

   عیب دیگه صدای نسبتا زیاد موتور هست که به داخل کابین میاد و ممکنه برای بعضی از افراد آرامش طلب بیش از حد باشه

   کیفیت رنگ در مجموع عالی نیست در کارواش ها مشاهده شده که قسمتی از رنگ ماشین بلند شده مخصوصا روی سپر ها

   ضرایب دنده گیربکس هم ظاهرا بیشتر سرعتی در نظر گرفته شدن تا قدرتی و بنابراین برای رفت و آمد در جاده های کوهستانی و پر شیب نیاز هست که دور بالا رانندگی کنین و در چنین شرایطی طبیعتا صدای پیشرانه و کیفیت صفحه کلاچ بیشتر نمود پیدا میکنن

   جز این موارد فعلا عیب خاص و فراگیری مشاهده نشده

   Thumb up 20 Thumb down 5

   پاسخ

   • ahmad
    فروردین 14ام, 1393 22:02

    تشکر

    Thumb up 4 Thumb down 1

    پاسخ

   • شهریار
    خرداد 14ام, 1393 17:37

    با سلام خدمت دوستان (لیفانی ها وهم تیگوداران)

    بنا با تجربه شخصی که از رانندگی 18 ماهه با اکس 33 وراننندگی 10 ماهه با لیفان اکس 60 دارم مطالبمو عین واقعیت خدمتتون عرض میکنم.

    من سال نود یک اکس  33 را 29 گرفتم تازمانیکه لاستیکهای فابریکشو با سایز کمی بزرگ ویتارا عوض نکرده بودم بغیر از زانتیا با همه ال 90 وپژو ال اکس وسمند ای 7 مسابقه میدادم واز همه انها جلوتر میرفت واقعا شتاب خوبی داشت  البته پایداری  این تیگو هرگز با زانتیا قابل مقایسه نیست یعنی از نمره 100 فقط 70 را میتون به اکس 33 بدهم.ماشین خوبی بودم  که قیمتش بالارفت من 53 فروختم وبعدان لیفان اکس 60 گرفتم که تفاوت انهارا صادقانه وبدون هیچ طرفداری عرض میکنم که لاقل بنابه تاثیرگذاری درتصمیم خرید کسی مدیون نباشم.

    1-شتاب اکس 33 به لیفان اکس 60 خیلی بهترهست.لیفان درلحظه حرکت اولیه جون میده تا بلند بشه مثل اردی های قدیمی ..ولی اکس  33 اززانتیا هم خوبتر ازجا بلند میشد..

    2–امادر پیمایش سرعت نقاطی را که من بااکس 33 درلحظه قدرت اخر دور موتور 140 میرفتم با لیفان تا 145 رفتم البته اون خیابان  شیب ملایم سربالایی  داشت ولی در سربالایی تند 20 تا کمتر ازاکس  33 میتونه راه برود.مصرف لیفان اکس 60 نسبت به اکس 33 حدودا 20 درصد کم هست.

    3—صدای اکس 60 خیلی کمتر از اکس  33 هست علی الخصوص درکابین..اما اگزوز اکس  33 بادوامتر از اکس 60 هست .تیگو بعد از رانندگی 18 ماهه  کوهستانی هیچ مشگل اگزوز نشون نداد ولی لیفان در 1200 کیلومتر پیمایش سفال کاتولیزر اگزوز شکست وموجب خاموشش شدن وعدم حرکت وی شد که خودمون اگزوزرا وا کرده وسفالها را به دوررریخیتم ولی بعدا هم صداش خیلی بعد شد  که هنوز به تعویض نبرده ام.

    4–پایداری اکس 33 10 برابر از لیفان اکس 60 بهتر هست علی الخصوص در سر پیچ ها وجاده  های  خاکی ..من توصیه میکنم کسانی که موتورسواری نکرده اند با لیفان اکس 60در جاده شنی رانندگی نکنند وگرنه عدم تعادل کاردستشون میدهد..البته ناتنظیم بودن اکس عقب هم ازایراد هردوتوشون هست که درلیفان منجر به ساییدگی یه جفتا لاستیک نو شد که کلیی متضرررر شدیم.

    5–درمحل ما که کوهستانی هست من همیشه بخونه یکی از مشتریان که حیاتش کوچک هست وتوی حیاط نمیشه دور زد همیشه با اکس 33 بادنده عقب با ظرفیت پر مسافر از سربالایی میرفتم که با لیفان بدون مسافر با نهایت تلاش ونیم کلاج کردنم موفق نشدم به خونه انها بروم که این امتحان عالی وتفاوت عادلانه بود.اخه سرعت لیفان دردنده عقب بامقایسه موتر 1800 با تیگو خیلی اضافه هست وازنظر قدرت کم میاره.

    6–چندین بار کم مونده که در سرپیچ کنترلمو ازدست بدهم ودرجاهاییکه با تیگو 190 میرفتم بااین لیفان اکس 60 بیشتر از 150 بهاطر عدم تعادل نتونستم راه برم وگرنه گاز میدادم میرفت فقط تعادل ندارد….

    7–ضریب دنده ها بدون فکر ونسنجیده اقدام شده ..اخه با موتور 1800 همه ش بفکر  سرعت بوده اند اخه قدرت را که 1800 جون میدهد از کی قرض بگیریم؟؟؟؟؟

    8—تیب پلیفان قیافه لیفان خیالی خیلی صدبرابر از تیگو خوشگل هست هرچند که گرمکن صندلی ندارد..اماکن و.رود اب وگردوغبار به داخلش نیست ولی در اکس  33 عادی بود این کاراا

    9–موقع ترمز پشت لیفان لیز میخورد ولی دراکس 33 اصلا همچین نبود..

    10–لیفان از تیگو خیلی نرمتر هست ولی این نرمی بیش از حد هم تو جاده های شنی ادمو میترسونه..

    11–اتاق لیفان صدای جیر وجیرک ندارد ولی درتیگو عادی هست

    12–لوله کشی بنزین درلیفان ونحوه لوله های اگزوز خیلی ایمنتر از تیگو هست

    13–زاپاس لیفان خیلی راحتتر از تیگو موقع پنجر به کار می اد.

    14—-باز تکرار میکنم تعادل ندارد.مثل یک موتور سیکلت هست با فرمون تعادلش حفظ میشود.من قبلا بوش جناقی یا تبق خراب میشد مثل این حالت لیفان تعادل ش ازبین میرفت ولی لیفان بدون نقص تعادل ندارد..15–جناب تیگو اکس 33 بعداز پیمایش 30000 کیلومتر گیربکس وصفحه گلاجشو ازدست داد کهیه میلیون دادم  زیر سبیلی دادم.تادرگارانتی عوضش کردند ولی در لیفان بیشتر از صفحه کلاج میترسم اخه خیلی زود بو میدهد.

    16—درکل لیفان خوشگل ونرمتر وکممصرفتر وتیگو پرقدرت وپایدارتر وپرمصرفتر وبدریختر از لیفان اکس 60 هست ولی هردو چینی هستند.البته اینو بگم جلو بندی اکس 33 واقعا بی نظیر هست  اگه در لیفان هم اینقد بران متوجه امر میشم ومیگم .

    معذرت مخوام که پرحرفی کردم.

    Thumb up 9 Thumb down 4

    پاسخ

    • sepehr
     خرداد 14ام, 1393 20:29

     سلام با تشکر از مقایسه دقیق و بسیار کامل شما

     تعویض صفحه کلاچ و کم کردن کمبر چرخ های عقب لیفان جزو کارهایی هست که در کیلومترهای اولیه پیمایش توسط نمایندگی انجام می شود

     امیدواریم شما نیز نسبت به این امور اقدام فرمایید

     Thumb up 6 Thumb down 1

     پاسخ

     • سلام ..جناب سپهر!!
      خرداد 15ام, 1393 21:57

      تو سرویس اولیه به نمایندگی درتبریز بردم متاسفانه بدون اینکه کاری بکنند برای شرکت بیچاره کلی فاکتور نوشته بودند وازمن هم 90 برا تعویض روغن گرفتند اخرهم دیدم نه روغن تعویض کرده اند نه دستی به ماشین زده اند…

      خدا به داد کرمان موتور برسد.

      که یه 400 تومان براش فاکتور جور کردند به بهانه های واهی از قبیل باز بست فلان جا و…خیلی های دیگر..خودمم چوندر اکس 33 تجربه تنظیم چرخ عقب را داشتم هنوز موفق به تنظیم ش نشده ام به چندجا هم برا تنظیم برده ام 20 میگیرن همون  آش همون کاسه!!!

      !!

      بنظرم سر این برج بخاطر عدم تعادل مجبورم بفروشم ..

      دریغ  

      هرزیبایی را یک عیب!!

      Thumb up 1 Thumb down 1

     • ساها
      خرداد 23ام, 1393 2:15

      نخیر عوض نمیکنن. من رفتم عوض نکردن. باید بسازی

      Thumb up 1 Thumb down 1

 110. ahmad
  فروردین 14ام, 1393 14:34

  البته 206 هم یکم به سر وصدا افتاده که داره اعصابم رو به هم میریزه

  Thumb up 3 Thumb down 10

  پاسخ

 111. ساها
  فروردین 15ام, 1393 2:01

  سورنا واحسان .به نظرات سپهر هم توجه کنید .اونم دروغ میگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 16 Thumb down 2

  پاسخ

 112. سورنا
  فروردین 15ام, 1393 12:22

  کی از کرمان موتور پول میگیره مرد مومن؟؟؟ شما که ادعای ادب داری تهمت از بی ادبی بدتره دوست من.. به خداوندی خدا من از جایی نه پول گرفتم نه دروغی گفتم..  به خداوندی خدا من 76 تومن ماشینم رو اردیبهشت پارسال خریدم.. به ولاه هم راضی ام هم هیچ مشکلی نداشته 40 هزار تا هم رفتم. امیدوارم هرکی هم که اینجا نظر میده راستشو بگه.. یادش نره خدایی هم شاهده حرفاش هست.. یا علی

  Thumb up 7 Thumb down 20

  پاسخ

  • فروردین 15ام, 1393 13:59

   سلام آقای سورنا

   اگر 40 هزار تا ماشین راه رفتین حتما بحث لوازم یدکی و خدمات رو تجربه کردین 

   اگر ممکنه تجربیات تون رو ازین مقدار کیلومتری که رفیتن برای بقیه هم یگین 

   بقول حمید مصدق 

   تو اگر برخیزی  من اگر برخیزم 

   همه برمیخیزند 

   تو اگر بنشینی   من اگر بنشینم 

   چه کسی برخیزد

   جوامع مدرن با اشتراک گذاشتن دانسته ها و تجربه هاشون به هم کمک می  کنند  ولی انگار ما یاد نمی گیریم 

   پس بیایید از خود شروع کنیم 

   البته اگر فقط سه ماه کسی در این  وضعیت ماشین نخره همه چی درست میشه اما چه میشه کرد  همه رو نکیشه باهم هماهنگ کرد ولی اینجا هم یک نقطه برای شروع است 

   Thumb up 18 Thumb down 0

   پاسخ

 113. احسان
  فروردین 15ام, 1393 14:19

  ساها من با نظرت موافقم نماینگیهای شهرستانها ضیفن اما نباید همه چیز سخت کنی واسه خودت هرچی خواستی زنگ بزن  پولش واریز کن واست پست میکنن البته اول باید بپرسی ایا قطعه شامل گارانتی هست یا نه

  Thumb up 2 Thumb down 14

  پاسخ

 114. شاهرخ
  فروردین 15ام, 1393 14:31

  آقای سورنا واقعا از این 16میلیون پول اضافی که پرداخت کردی هم نمیخوای انتقاد کنی؟ حداقل یکی از دوستان در کامنتهای قبلی به این موضوع اعتراض کرده بود.چه معنی داره وقتی شرکتی میبینه میتونه 78 هم بفروشه قیمت واقعی رو کنار میگذاره و حتی تا 78 میلیون هم میفروشه و وقتی بازار رو مشکل میبینه قیمت را تا 60میلیون میاره پائین.اگر این اتفاق برای من افتاده بود کم کم دیگه تبلیغات براش نمیکردم. بعدش یه ماشین 1250 کیلوئی شاسی بلند با یک موتور 1800سی سی که اگر همون موتور لیفان 1800 باشه که بدلیل ناهماهنگی بین موتور و گیربکس خیلی شتاب و کششش با لیفام 1600 فرقی نمیکنه نمیتونه که معجزه بکنه مخصوصا که بخاطر کاهش مصرف سوخت ضرایب گیربکسشو سبک بگیرند. کسی که در اینجا مطلب مینویسه در 2حالت کارش درسته یکی که خودش تجربه کرده باشه و واقعیتو بنویسه و دیگری که اشاره کنه نوشته اش از روی فلان نشریه است و بعضی چیزها هم که در خیابون با چشم دیده میشه ولی برخی که بدون داشتن یک ماشین و بدون تجربه داشتنش بیان و به گونه ای که داشتن صحبت کنند کار بسیار زشت و نادرستیه.در نسل برتر و مجله ماشین که ایکس 60 را تست کرده اند به شتاب بین 13تا 14ثانیه اشاره کردند و در مورد نامناسب بودن سیستم تعلیقش برای جاده های پر دست انداز اشاره کردن و نوشتن تنها تفاوتش با ماشین سواری بلندتر بودن کف ماشین است.از مقداری گیج بودن گیربکس صحبت کردن و مقداری هم صدای موتور که به داخل اتاق میاد. کامنتهائی که من خوندم مخصوصا این آخریهاش نوشته ای ندیدم که کسی حرف خیلی غیر منطقی زده باشه که شما اینجوری برخورد تند کردی اتفاقا کسانی که ماشین چینی دارند خیلی راحت ماشینهای دیگرو بدون توجه به قیمتها بیخود معرفی کردند.آقای احسان میگه سانروف یه واشز داره که در برابر آفتاب خراب میشه من گالانت مدل 94دیدم که فقط 5سال تو گمرک زیر برف و باران و آفتاب رها شده بود و 350هزار کیلومتر هم کارکرد داشت ولی سانروفش کوچکترین ایرادی پیدا نکرده بود.

  Thumb up 36 Thumb down 1

  پاسخ

 115. مختاری
  فروردین 15ام, 1393 20:38

  تصمیم گرفتم بگیرمش از ام وی ام که بهاره تازه اولشه خدمات بعد فروششم خوب میشه اگه نشه کرمان موتور ضرر میکنه

  Thumb up 4 Thumb down 15

  پاسخ

 116. ساها
  فروردین 15ام, 1393 23:22

  شاهرخ از راهنمایی و منطقی بودنتون تشکر میکنم. کاش احسان وسورنا هم که خیلی بی ادبی کردن بخودشون بیان. من میگم دارم تجربیات شخصی که برام اتفاق افتاده رو میگم بعد بعضی ها میگن داری دروغ میگی . واقعا از این طرز فکر متاسفم. از شما بسیار ممنونم.

  Thumb up 22 Thumb down 1

  پاسخ

 117. احسان
  فروردین 16ام, 1393 0:32

  ساها من به کسی بی احترامی نکردم من فقط انتقاد از یه موضوع الکی کردم اخه مگه میشه ماشینی که تو بورسه و هرروز هم به تعداد هواداراش افزوده میشه همچین مشکلی داشته باشه ایا با عقل جور در میاد یا ایا  اگر این ماشین به گفته شما بدرد نخوره مردم میرن میخرن یعنی مردم عقل ندارن اخه یکم بشین فکر کن ببین چی داری میگی شما ماشینت به احتمال زیاد یه مشکل اساسی داره که این بلارو سرت اورده این دلیل نمیشه که ادم بخواد بخاطر یه مشکل کل کارخونه و ماشین و کشور چین به اون عظمترو ببره زیر ذربین شما اگر 207 هم داشتی بازم این حرفهارو میزدی که طرف ماشینش 1 ماه خوابیده تو خونه واسه یه قطعه کمیاب پس باید بره فکر کنم بمیره اره. پس یا ماشینت بفروش یه پراید یا 405 بخر که قطعاتشون تو بقالیها پیدا میشه یا ببرش نمایندگی تعمیر اساسی کن یا اگر وضعت خوبه برو سمت کیا و هیوندا با تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 21

  پاسخ

 118. فروردین 16ام, 1393 1:20

  نقل قول از یه بنده خدایی که نخواسته اسمش بیاد

  من یکی از مشتریان شرکت کرمان موتور می باشم که به شدت از بدقولی شرکت مذکور که به قرارداد یک طرفه تنظیمی توسط خودشان هم پایبند نیستند شاکی و ناراحتم. 

  حدود 4 ماه پیش در یکی از نمایندگی های شرکت مدیران خودرو در شیراز برای پیش خرید یکدستگاه لیفان ثبت نام کردم. دوماه و اندی بعد شرایط شرکت، قیمت نامناسب و معطلی چندماهه را مطلوب خود ندیده و برای انصراف مراجعه کردم.

  طبق قرارداد ناعادلانه  و یک طرفه ای که هر مشتری مجبور است یا امضاء کند یا از خیر خرید بگذرد سود دوران مشارکت 7درصد معین شده بود! در برابر تورم 40 تا 50 درصدی رقم 7درصد هم در جای خود جالب بود ولی …

  وقتی برای انصراف مراجعه کردم سود دوران مشارکتم را  تا روز انصراف با همان نرخ جالب 7 درصد محاسبه کردند و گفتند بین 20 تا 30 روز دیگر پولتان را خواهیم داد.

  سئوال اول اینکه وقتی من انصراف دادم و سود مشارکتم تا روز انصراف محاسبه شده و ایام بعد سودی به آن تعلق نمی گیرد بر چه مبنایی باید پول من که حتماً بر اساس ضرورت و نیازم اقدام به انصراف کرده ام باید 20 تا 30 روز در حساب شرکت مذکور بماند؟ در دنیای دیجیتال، اینترنت و ماهواره ای که انصراف من لحظه ای به اطلاع شرکت می رسد چرا نباید فردا یا پسفردای انصراف، پول مشتری به وی پرداخت گردد؟ آیا شرکت کرمان موتور شرکت فقیر و ضعیفی است که باید منتظر بماند تا مشتری دیگری ثبت نام نموده و پول او را گرفته و به من تحویل نماید یا غرض از این کار سودجویی بیشتر است؟

  سئوال دوم اینکه حالا 10 روز از همان قرارداد حداکثر 30 روز پس از انصراف می گذرد و هنوز پول من داده نشده است. چرا شرکت به قرارداد یک طرفه کاملاً به نفع خودش هم پایبند نیست و پول مشتریان خود را پرداخت نمی کند؟

  سوم اینکه سود پول این یک ماهه و خدا داند تا کی که به مشتری پرداخت نشده به جیب چه کسی خواهد رفت؟

  چهارم اینکه آیا شرکت کرمان موتور با این اقدامات غیر قانونی و سودجویی از پول مشتریان خود و عدم تحویل به موقع پول مشتریان حتی بر اساس همان قرارداد یک طرفه و کاملاً بسود شرکت مذکور، فکر اعتبار و آبروی شرکت خود را هم نمی کند؟ آیا نقش تخریبی اینگونه  رفتارها و حق مردم خوری که منجر به بی اعتمادی و بر باد رفتن اعتبار شرکت می گردد به این سود حرام کسب شده از پول مردم می ارزد؟

  در آخر اینکه از مشتریان اینگونه شرکتها میخواهم بیشتر مواظب معامله خود با آنها باشند و مسئولان هم نظارتی بیشتر معمول دارند تا حق و حقوق مردم مورد سودجویی عده ای قرار نگیرد

  Thumb up 19 Thumb down 1

  پاسخ

 119. سورنا
  فروردین 16ام, 1393 12:01

  دوستان این اقای ساها تو تمام سایتا اومده راجع به ایکس60 دروغ گفته که همین مساله صدای همرو بلند کرده.. جالب تو هر قسمت صحبت جاهای دیگه خودش رو نقض میکنه با حرفاش… همیشه ماه پشت ابر نمیمونه.. د

  Thumb up 9 Thumb down 21

  پاسخ

  • ساها
   خرداد 26ام, 1393 18:14

   سورنا ، منفی هایی رو که گرفتی عشق است.

   Thumb up 3 Thumb down 8

   پاسخ

 120. سورنا
  فروردین 16ام, 1393 12:08

  در جواب به شما دوست عزیز باید بگم اون وقتی که من خریدم قیمت همون قدر بوده.. خوشحالم که حداقل واسه  تحویل ماشین 6 ماه معطل نشدم چون نقدی خریدم از کارخانه 3 روز تحویل گرفتم.. بعد ببخشید محض اطلاع باید بگم ایکس60 65 میلیونه الان  اون 60 که شما میگی تحویل 3 4 ماه هست که با احتساب خواب پول و معطلیش واسه شما همون 65 66 در میاد.. با فرق اینکه 3 4 ماه هم معطلی

  Thumb up 1 Thumb down 19

  پاسخ

 121. سورنا
  فروردین 16ام, 1393 12:15

  احسان داداش جواب ساها رو نده اگه خواستی لینک سایت هایی که رفته مثل اینجا دروغ گفته رو میدم..  ساها که چی مثلا؟؟ اخه چرا میای انقدر خالی میبندی؟ مردم همه شعور دارن اگه به جون عزیزترین کست قسم بخوری که هرچی تو این سایت از معایب ایکس60 گفتی راست بوده من دیگه حرفی ندارم

  Thumb up 2 Thumb down 21

  پاسخ

 122. سورنا
  فروردین 16ام, 1393 12:18

  ساها
  سلام دوستان. من 4ماهه که دارمش. محاسن:فقط جادار وظاهر قشنگ. همین. معایب: اگزوزش صدای زیادداره مثل تراکتور. صدای موتور و باد توی کابین زیاده . خیلی سنگینه. توی سربالایی کم میاره. مثلا سربالایی بام سبز لاهیجان . پراید راحت میرفت بالا اما این ماشین افتضاح بود با کلی فشار و داغ کردن و بوی دود وبوی صفحه کلاچ ولرزش میرفت بالا. تازه تا 2 ساعت هم بوی بد از موتورش داخل کابین میومد. یه چراغ عقبش 450هزارتومنه. اگه یه بار به درب پارکینگ بخوری چراغ عقبش بشکنه باید نیم میلیون بابتش بدی .چرا اینقد گرون. وسایل یدکی فقط تو تهران گیر میاد . نمایندگی های توی شهرستان بسیار ضعیف هستند وهیچی ندارند هر قطعه ای بخوای میگن باید از تهران درخواست کنیم بعد از یک هفته میرسه.
  3 روز و 1 ساعت پیش

  Thumb up 3 Thumb down 16

  پاسخ

 123. سورنا
  فروردین 16ام, 1393 12:19

  این رو تو سایت ایران تجارت  گذاشته بود

  Thumb up 1 Thumb down 12

  پاسخ

 124. سورنا
  فروردین 16ام, 1393 12:29

  احسان جان فقط به پاسخ محمد رضا توجه کن که در جواب خالی بندی ساها چی میگه… ساها تا دستت رو رو نکنم ولت نمیکنم

  Thumb up 2 Thumb down 17

  پاسخ

  • sepehr
   فروردین 16ام, 1393 12:57

   جناب سورنا

   با سلام

   لطفا از ادبیات مودبانه تری استفاده کنید

   متشکرم

   Thumb up 16 Thumb down 3

   پاسخ

 125. احسان
  فروردین 16ام, 1393 15:26

  والله چی بگم من دیگه خسته شدم وقتی ادمها عاقلانه فکر ننکن و از روی احساسات همه چیرو بیان ببکنن از ما چه کاری ساختس من که دیگه کلاسهای دانشگاه شروع شدن و باید بچسبم به درسهام دنیا لیفان پرچمش بالاس من که توی تعطیلات خیلی باهاش حال کردم بچها  اگر حرفی یا چیزی گفتم کسی ناراحت شده حلال کنه تو زندگی شاد باشید سال خوبی داشته باشید خدانگهدار

  Thumb up 7 Thumb down 17

  پاسخ

 126. ساها
  فروردین 16ام, 1393 19:01

  سورنا. من توی همه سایتها یه چیز گفتم .بخاطر اینکه همه در مورد اشکالاتش هم بدونن . همینطور که گفتم فقط بخاطر تجربیات شخصی خودم واینکه قبل از خرید خودم .همه آدمای مثل تو ازش تعریف میکردن از اشکالاتش نمیگفتن . میخوام مردم با آگاهی برن بخرن بعد نگن فقط از خوبیش شنیده بودیم ومثل من یکه نخورن . اگه تناقضی تو حرفام میبینی بگوکجاست. همه جا یه چیز گفتم. ضمنا خود مردم میخونن تشخیص میدن درسته یا نه .احتیاج به وکالت شما ندارن . خوبه ببینی همه به من +دادن و به تو – . دیگه نیاز به توضیح اضافی نیست. ضمنا من هم در جا گرفتم فروش نقدی . اهل ثبت نام و منتظر بودن نیستم. تو 15میلیون اضافه تر دادی .بقول شاهرخ نمیخوای حتی بخاطر این مساله از کرمان موتور انتقاد کنی. جواب محمدرضا رو هم مردم خودشون دادن. بچرخ تا بچرخیم من حاضرم.به نظرات سپهر.شاهرخ.آمودریا.مارال.آرش و… توجه کن.    از سپهر وشاهرخ ممنونم. 

  Thumb up 20 Thumb down 6

  پاسخ

 127. ساها
  فروردین 16ام, 1393 19:11

  سورنا الان فهمیدم مشکلت چیه . تو x60 رو 76میلیون خریدی . الان که قیمت شده 60الی 65. میخوای وانمود کنی ماشین بسیار عالیه که همه از اشکالاتش متوجه نشن . منم که دارم معایبش رو میگم هی میگی دروغه وبا من در افتادی . بعدش به نظر خودت مردم بیان طرفش . قیمتش بکشه بالا. آره

  Thumb up 18 Thumb down 3

  پاسخ

 128. ساها
  فروردین 16ام, 1393 19:14

  سورنا جون ضررنکنی 76 میلیون بابتش دادی .الان شده 50میلیون. …د

  Thumb up 17 Thumb down 2

  پاسخ

  • خرداد 22ام, 1393 18:55

   اشکان جان شما که با اسمای مختلف میایی از زشت ترین ماشین ایران ایکس33 تعریف میکنی باید بهت بگم با این صحبتا به جایی نمیرسی عمو جون.. باما تازه خوبشه یعنی قیمت این فرغون ایک33 رو زیاد زده حاجی.. بیا اریاشهر نمایشگگاه ایکس33 91 43 میلیون .. چی داری میگی تو فازت چیه اخه؟؟ ..

   Thumb up 4 Thumb down 0

   پاسخ

 129. فروردین 16ام, 1393 19:22

  وقت و اعصاب خودت را بابت جواب دادن به کسانی که کورکورانه از ماشین چینی بی کیفیتی مثل ایکس 60 و ایکس 33 حمایت می کنند تلف نکن. بنظر من اینها از عوامل وارد کننده های این ماشینها هستند. من خودم یکی از ماشینهای چینی را خریدم و فقط از نمایندگی تا منزل باهاش رانندگی کردم ولی در طول مسیر متوجه قدرت بسیار ضعیف موتور و صدای وحشتناک موتور داخل اطاق شدم و با هزار بدبختی یک میلیون زیر قیمت نمایندگی و با سایر هزینه های جانبی همچون آگهی روزنامه و خرج محضر با دو میلیون ضرر فروختم.

  Thumb up 20 Thumb down 10

  پاسخ

 130. ساها
  فروردین 16ام, 1393 19:23

  سورنا کمی هم به +و- مردم عزیز وفهیم هم توجه کن من تنها نیستم. قضاوت با مردمه . من فقط واقعیتها رو میگم. مثلا میخوام الکی از بدیش بگم که چشم مردم ازش بیفته که چی بشه. چی نفعی برام داره .من که بجاش از ماشین دیگه ای تعریف نکردم تا بخوام هدفی رو دنبال کنم. اما بعضیها میخوان الکی همش بگن خوبه تا قیمتش بکشه بالا. 

  احسان جونم که کنار کشید.

  Thumb up 18 Thumb down 6

  پاسخ

 131. ساها
  فروردین 16ام, 1393 19:27

  قاسم از نظرت ممنون. واقعا ممنونم. من میگم من دارمش .این اشکالاتشه. میگن دروغ میگی.

  Thumb up 16 Thumb down 4

  پاسخ

 132. قاسم
  فروردین 16ام, 1393 19:42

   دوستانی که فکر می کنن ماشینهایی مثل ایکس 60 و ایکس 33و حتی جیلی ایکس 7 شاسی بلند یا اس یو وی هستند، اول بهتره که مشخصات یک ماشین شاسی بلند را بدونند. اولین و مهمترین خصوصیات یک ماشین شاسی بلد اینه که دو دیفرانسیل هستند و یا در بدترین حالت حداقل دفرانسیل عقب هستند. این ماشینهای بظاهر چینی همه دیفرانسیل جلو بوده و مثل اینه که شما اطاق یک ماشین سدان مثل سمند را برداری و اطاق لیفان ایکس 60 روش بذاری و بگی شاسی بلند دارم.گذشته از معایب بسیار زیاد این ماشینها هیچکدام از اینها خصوصیات یک ماشین شاسی بلند را ندارند.

  Thumb up 24 Thumb down 10

  پاسخ

 133. احسان
  فروردین 17ام, 1393 1:01

  سلام قاسم جون میخوام یه چیزی به تو و امثال تو بگم اولان ادمها عقل هوش دارن وباید به نفع احسند ازش استفاده کنن شما همیشه وقتی میخوای یه وسیله ای بگیری قبلش خوب در رابطش تحقیق کن که مجبور نشی نخریده بفروشیش دوم کسی که میره سمت ماشینهای چینی و میخره پس دیگه دلیلی نداره بخواد بیاد بد بگه چون انتخابه بدون فکر و مشورت خودش بود 

  Thumb up 6 Thumb down 21

  پاسخ

 134. احسان
  فروردین 17ام, 1393 1:16

  من قبل از اینکه 620 تمو بخرم از 10 نفر که داشتن پرسو جو کردم 7 نفر راضی بودن 3 نفر ناراضی خیالم راحت که شد با اینکه ریسک کردم اما رفتم خریدم و خداروشکر پشیمون هم نیستم از انتخاب خودم درسه صدای موتور کمی ازار دهندس اما من خداروشکر سیستم دارم و با صدای  موسیقی برطرف میشه البته اینرو باید در نظر داشته باشیم که پژو و سمند پرشیا و حتی همون پرایدشم صدای موتورهاشون زیاده پس همه چیزو واسه خودمون سخت نکنیم

  Thumb up 6 Thumb down 24

  پاسخ

 135. احسان
  فروردین 17ام, 1393 1:39

  تازه باید بریم خدارو شکر هم کنیم چون اگر این چینیها نبودن باید همون سمند لگن و پژو و پرشیا 100 سال پیش و تکراری سوار میشودیم پس این قدر ناشکر نباشید چون دارید تو مملکتی عقب افتاده که پولش هم ارزش پایینی داره زندگی میکنید و تنوع و کمبود امکانات توش داد میزنه پولدار هم که نیستیم که بتونیم بنزو بی ام و سوار شیم پس یا باید به همون ماشینهای اشغالی سر کنیم یا اصلان سوار دوچرخه بشیم و صدامون هم در نیاد من نمیدونم بعضیا توقع دارن با 40 – 50 میلیونی که میدن ماشینه جگوار تحویل بگیرن بابا ایرانی چینیه دیگه اخه چی انتظار دارید پس خواهشن انتقادهای الکی اینکه دندش خرابه موتورش ضعیفه صفحه کلاجش بو میده باکش سوراخه و غیره نکنید  خواهشن دیگه

  Thumb up 12 Thumb down 25

  پاسخ

 136. شاهرخ
  فروردین 17ام, 1393 2:34

  اولا پیشنهاد میکنم این شیوه بحث کردن که این به اون یکی میگه دروغگو و برعکسش رو تمام کنید چون سطح این فروم رو به زیر صفر برده. دوما من نظرات موافقین این ماشین رو با دقت بیشتری مطالعه کردم بیشترشون ایرادهای ماشین را قبول داشتند منتها به گونه ای بیانش کردن که انگار موضوع  خیلی مهمی نیست و این یک موضوع را میرساند سطح خواسته ها و استانداردهای ما شدیدا  پائین اومده .برای نمونه کمبود کشش ماشین در سرابالائیها که یکی از تعریف کنندگان از این ماشین به طور کلی کمبود قدرت ماشین رو یه حسن دونسته بود و دلیلشم این بود که پلیس کمتر جریمه میکنه.همه این حرفها به کنار آقای احسان شما از ما که نه از یک فرد مطلع به علم آمار و کنترل کیفیت بپرس 30درصد نارضایتی چه معنی دارد(طبق گفته خودت که از 10 نفر 3نفر ناراضی بودند)  ضمن اینکه در آمار میزان رضایتمندی مردم از خودرو لیفان 620 در 6ماهه اول سال92 در بین خودروهای 20 تا 40 میلیون پس از ال90 و 206صندوقدارو هاچبک و جک و سورن و حتی ام وی ام 530 و…در مقام 10م قرار گرفته و در 60 تا 80 میلیون لیفان ایکس60 پس از ام وی ام ایکس 33 قرار گرفته اند اینها که دیگه آمارهای رسمی بر اساس پاسخهای دارندگان این ماشینها به شرکت بازرسی ایران است.مورد بعدی با پوزش از آقای ساها فرض میکنیم اصلا ایشان این ماشین را ندارند و چراغ عقبش هم نشکسته فکر میکنید برای ماشین چینی که بارزترین وجه مشخصه اش ارزونی خودش و قطعاتش باید باشه یک چراغ عقب 450هزار تومان خیلی زیاد نیست؟

  Thumb up 41 Thumb down 6

  پاسخ

 137. احسان
  فروردین 17ام, 1393 3:10

  پ اقا شاهرخ 70 درصد بیشتره یا 30  درصد در ضمن اگر این اطلاعت درست باشه پس چرا روز به روز دارن بیشتر میشن

  Thumb up 4 Thumb down 25

  پاسخ

  • شاهرخ
   فروردین 17ام, 1393 22:40

   آقای احسان من که بی دلیل نمیگم برو از کسی که متخصصه بپرس چون از روی نوشته ها مشخصه حیطه اطلاعات افراد چه اندازه و در چه مواردی است.وقتی با یک کسی که کارش کنترل کیفیت صنعتی است صحبت کنید متناسب با حساسیت قطعه صحبت از خطای صفر و یا به اصطلاح زیرو دیفکت میکنه و یا میگه 1خرابی در یک میلیون میتونه قابل قبول باشه و یک در صد براش کابوسه باید خط تولید رو متوقف کنه و رفع نقص کنه.مشخصه این 30درصد نه به خاطر شکل و قیافه و یا نداشتن قدرت و این جور چیزها ازش ناراضی بودن بلکه بخاطر خرابیهائی که داده ناراضی شدن چون تعداد این ماشین مثل پراید نیست نفر بگه مجبور شدم صرف داشتن یه وسیله نقلیه اینو بخرم.بدلیل معدود بودن بنابراین افراد با خواست خودشون و اینکه خوشایندشون بوده خریدن و 30درصد ناراضی برای کسانی که با رضایت اولیه خریدن وحشتناکه.تازه یه ماشین طی چند سال که چندین زمستان و تابستون رو پشت سر بزاره خودشو نشون میده اینا که اکثرا نو هستند.م.وضوع غیر قابل انتظار نمره منفی ماشینهای چینی در برابر حتی ماشینهای ارزونتر ایرانی است در دیماه 92 نمره منفی 620 حدود 54.2 بوده و لیفان ایکس 60 بوده52.2 در حالی که ال90 21نمره منفی بوده و نمره منفی 405 حدود55بوده 

   Thumb up 35 Thumb down 3

   پاسخ

 138. احسان
  فروردین 17ام, 1393 3:24

  چرا تو بورسن یعنی مردم نمیدونن این چیزارو به نظر شما ما اگر سطح و خواستهامون ببریم بالا مدیران مملکتی که به فکر پر کردن جیبیشون هستن اهمیت میدن به خواستهای ما جونها ایا به نظرت با عقل جور در میاد همینه که هست و مجبوریم که بپزیریم پس من نوعی هیچ وقت نمیام سر خودمو درد بندازم واسه یه مسعله که حل شدنی نیست کما اینکه که اگر حرف زیادی زدی لنگتو میگیرن میندازن زندان نابودت میکنن چرا چون خودمون میخوایم واینکه اگر مردم میرن این ماشینهارو میخرن واسه اینکه تنوع نیست واسه اینه دیگه از تکرار بودن خستن پس هرکس که میره میخره دیگه حق نداره بیاد بگه فلان شد بیسال شد انتخابه خودش بوده حالا یکی شانسش بد بوده یکی خوب همینه کاریش هم نمیشه کرد هر کس هم ناراضیه میتونه بره بفروشه سانتافه بخره اگر هم پولش نمیرسه بره سمند بخره پس فکر نکنم دیگه جایی واسه شکایت باشه 

  Thumb up 10 Thumb down 19

  پاسخ

 139. فروردین 17ام, 1393 13:15

  لام به شما در مورد این شاسی بلند زیبا چند مورد رو باید توجه کنیم اگر از نظر رنج قیمت بخواهیم مقایسه کنیم X60 صفرکیلومتر از تویوتا کمری 2007 با کارکرد 73000 تا ارزونتره، و البته از مگان2000 مونتاژ داخل مدل 90 هم همینطور از نظر ظاهر به نظر من به مراتب زیباتر از رقیب خودش MVM X33 هست. با توجه به مصرف 8.2 ترکیبی (یعنی خیابان و اتوبان شهری) و امکان افزایش قیمت بنزین، ابعاد، حجم موتور 1794 و امکانات داخلی، تک بودن (حداقل تا الان) به نظرم خودروی بسیار مناسبی برای مصرف شه و هر از گاهی جاده است. یادتون باشه هر چی پول بدید آش نوش جان میکنید

  Thumb up 7 Thumb down 23

  پاسخ

 140. فروردین 17ام, 1393 13:27

  دوستانی که ناراضین برن پراید یا 206 بخر که مجبور نشن 450 پول چراغ بدی.. من خودم و خانمم ایکس 60 داریم 10 ماهه اون موقع 73 تومن سفید رو خریدیم 75 مشکی.. البته تحویل فوری.. تا الان کوچکترین ایرادی نداشته.. به جز قیمتش که اوردن پایین. اما خوشبختانه امروز که با شما حرف میزنم تو بازار ازاد بین 65 تا 66 .. در ضمن تمام اظهار نظر اقای ساها کذبه.. در ضمن  چین الان جز ابر فدرت های صنعت خودرو تو دنیاس… اطلاعاتتون رو بالل ببرید.. به جز ایکس33 که فاجعه ماشین های چین هست چه به ظاهر چه فنی بقیه چینی ها خوبن ایکس60 هم با یه مشت اراجیف خراب نمیشه.. یاعلی

  Thumb up 9 Thumb down 29

  پاسخ

  • میلاد
   فروردین 18ام, 1393 18:34

   آقای منصور پیاده شو با هم بریم. میشه دلایل اینکه ایکس33 شده فاجعه خودروسازی چین و ایکس60 شده فخر صنعت خودروسازی چین را بیان کنی.اگر صحبت موتور و قدرت هست که ایکس33 از ایکس60 سرتره و شتابشم بالاتره تا حالا یه نفر هم نیومده بگه ایکس 33از فلان شیب نتونست بالا بره.از نظر قیمت هم که با تمام تبلیغات منفی شما 3میلیون از ایکس60 گرونتره.فروش الان ایکس60 کارخونه 59میلیونه.اگر مدعی دفاع از ماشین چینی هستی باید از ایکس33 هم دفاع کنی چون چری خیلی معتبرتر از لیفان هست.اگر هم فقط از منافع خودت دفاع میکنی  و چون لیفان خریدی از اون به خاطر منافع اقتصادی دفاع میکنی بحث دیگریست.

   Thumb up 31 Thumb down 3

   پاسخ

   • alireza
    خرداد 16ام, 1393 0:19

    میلاد جان طرف لیفان داره واسه همین میگه بهتره..جفتشو داشتم هر کدوم عیبها و مزایایی دارن..

    بخوای نمره بدی ایکسس 33از 20 20امتیازوایکس60 18..

    چون شتاب و سرعت ایکس33بهتره

     

    Thumb up 1 Thumb down 9

    پاسخ

 141. فروردین 17ام, 1393 13:32

  ایکس60 الان 50 تومنه؟؟؟؟؟!!!!!! نمیدونی چی بگی اگه 50 من 10 تا میخوام 

  Thumb up 1 Thumb down 16

  پاسخ

 142. ..............
  فروردین 17ام, 1393 16:39

  یه ماشین آشغال چینی که اینهمه بحث نمیخواد .بعدش با کیا دارید بحث میکنید نفر با زبان خودش میگه چطور تصمیم می گیره، رفته 2تا ماشین یه جورو یکجا خریده.شما منطق رو نگاه کن، دیگه سر چی بحث میکنید. 

  Thumb up 34 Thumb down 9

  پاسخ

 143. ساها
  فروردین 17ام, 1393 21:55

  سلام دوستان . منظور از 50میلیون .ماشین یک سال کارکرده اون آقا بود نه همه ماشینای x60. آقای محترم. من گفتم دارم اشکالاتش رو میگم .میتونستید مثل همه ببینید ورد شید اما شما گیردادین به دروغ گفتن والکی گفتن که تا اینجا کشید . من نخواستم که برام دلسوزی کنین میخواستم اطلاع عمومی باشه همین. ضمنا منصور .حرفای خودت کذبه . مشخصه همه فهمیدن. ببین خودت شروع کردی فقط نظر خودت رو بده .به نظر دیگران احترام بزار و کاری نداشته باش .مخصوصا /آقای ………….وشاهرخ وقاسم ممنون از منطقتون.

  Thumb up 20 Thumb down 3

  پاسخ

 144. sepehr
  فروردین 17ام, 1393 22:24

  درود دوستان عزیز،این سایت محلی برای اتهام و افترا نیست، ما قصد نداریم نظرات کاربران را سانسور یا حذف کنیم اما لطفا و خواهشا بحث مربوط به دروغ گو بودن یا نبودن سایر هم میهنان را متوقف کنید دور از مرام و معرفت ایرانیست که بر سر کالاهای چینی  چنین رفتاری با یکدیگر داشته باشند با تشکر از همگی شما

  Thumb up 24 Thumb down 0

  پاسخ

 145. ساها
  فروردین 17ام, 1393 22:40

  نمیدونم جریان چیه که هر کی x60 ازش راضین و از گفتن معایب و اشکالاتش ناراحت میشن وتکذیب میکنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

  Thumb up 14 Thumb down 7

  پاسخ

 146. قاسم
  فروردین 18ام, 1393 10:44

  احسان عزیز

  هدف من از گفتن اشکالات این نوع ماشینها اینه که دوستان دیگری مثل شما گول ظاهر ماشین و حرفهای نادرست نمایندگی آنها را نخورند. مثلا شما بری از نمایندگی سوال کنی می گن که این ماشین سرو صدای زیادی داره و یا دیفرانسیل جلو هستش؟ این سایت بسیار خوب محلی برای تبادل تجربه های هموطنان با یکدیگره. اگر من و شما اشکالاتی که را در این ماشینها دیدیم بهمدیگه نگیم 4 نفر دیگه اشتباه ما رو تکرار نمیکنن. و بهتره که بجای طرفداری کورکورانه از ماشنهای چینی ونبلیغ مجانی برای آنها به فکر کمک و راهنمایی هموطنان خودمان باشیم.

  Thumb up 24 Thumb down 5

  پاسخ

 147. ساها
  فروردین 18ام, 1393 14:36

  احسنت بر قاسم عزیز. منم دقیقا منظورم همینه

  Thumb up 16 Thumb down 4

  پاسخ

 148. ساها
  فروردین 18ام, 1393 14:52

  نمیدونم جریان چیه که هرکی x60 رو 76میلیون به بالا خریده ازش راضیه واز گفتن معایبش ناراحت میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   

   

  Thumb up 30 Thumb down 4

  پاسخ

 149. بهمن
  فروردین 23ام, 1393 7:38

  با تشکر از افشین و نریمان. ولی زیادی تابلو بود که شما ام وی ام رو کوبوندین و لیفان رو تا عرش بردین. خوب معلومه با نماینده های لیفان ساخت و پاختی صورت گرفته و یه بودجه ای براتون در نظر گرفتن که اینقدر از لیفان تعریف بشه آره برای اینکه تابلو نشه یه جاهایی ایراداتش رو هم گفتین . ولی مردم ما دیگه گوششون از این حرف ها پره. هر دوتاشون ماشینای خوبی نیستن. فکر کن پراید معمولی رو با 141 مقایسه کنی و 141 رو تا عرش برسونی و پراید رو بکوبونی. واقعا مسخره است . در ضمن تنها مزیت لیفان خوشگلیشه نیست به ام وی ام . ولی بزرگترین ایراد و اصلی ترین ایرادش حجم موتورشه. که یه ماشین شاسی بلند در حد یه پیکان یه ذره بیشتر حجم موتور داشته باشه. ام وی ام هم که مخفف مسخره و مسخره است اسمش روشه. حرف آخر اینکه تو قضاوت ها انصاف رو رعایت کنید. مرسی

  Thumb up 23 Thumb down 20

  پاسخ

 150. reza kahkeshan
  فروردین 23ام, 1393 22:43

   

  بهمن خان این تهمت و افترای بزرگیه به این همه تلاش و زحمت. بچه های دنده 6 ، شاید در تست ها خطای انسانی و یا تصمیم گیری نادرست پیدا شود که در مورد این تست احتمالش کم است ، اما شما مطمن باشید دنده 6 یک سایت اطلاع رسانی خصوصی است که چند نفر عاشق اتوموبیل اداره اش می کنند و وابستگی به. هیچ خودروسازی ندارد. بیایید کمی منصف تر باشیم و به حقوق یکدیگر احترام بگذاریم ،

  Thumb up 15 Thumb down 18

  پاسخ

 151. sepehr
  فروردین 24ام, 1393 16:11

  جلوپنجره لیفان ایکس 60 در شهر کرج =235 هزار تومان

  Thumb up 14 Thumb down 8

  پاسخ

  • فروردین 29ام, 1393 16:15

   لنت پورشه پانامرا 8 میلیون خوب که چی؟؟؟

   Thumb up 4 Thumb down 11

   پاسخ

 152. فروردین 28ام, 1393 17:32

  رده بندی کیفی خودرو

  در رده بندی کیفی خودروها که در بهمن ماه 1392 توسط موسسه استاندارد بر اساس نمرات منفی انجام شد، لیفان X60 در حالی جایگاه هشتم را به خود اختصاص داد که رقیب آن در بازار یعنی ام وی ام X33 با یازده نمره منفی بیشتر در جای چهاردهم قرار گرفت.

   

  نام خودرو

  نمره منفی

  سطح کیفی

  لیفان X60

  54.2

  خیلی خوب

  A

  ام وی ام X33

  65.7

  خوب

  +B

  Thumb up 11 Thumb down 26

  پاسخ

  • مریوان
   فروردین 29ام, 1393 14:32

   آقای سبا در همون ارزیابی کیفی بهمن 92 امتیاز منفی ال90 با 30 میلیون قیمت کمتر از ایکس60 چند شده؟21 شده چرا امتیاز منفی ماشینی با 60 میلیون  قیمت باید 30امتیاز منفی بیشتر از خودروئی که ارزونتره بشه؟ایکس33 هم که وضعش بدتره.این ارزیابی در 9 پارامتر  از موتور و گیربکس گرفته تا تزئینات داخلی و نفوذ آب به داخل  را شامل میشه پس ماشینی که امتیاز منفی 55 و 65 میگیرند یعنی در زمان خیلی کمتری نسبت به همون ال90 دچار سرو صداهای اضافی و افت کیفیت میشوند.

   Thumb up 31 Thumb down 8

   پاسخ

   • sepehr
    فروردین 29ام, 1393 16:14

    به طور کلی شرم آور هست که یکی از اقتصادی ترین خودروهای دنیا یعنی ال 90 تو ایران یکی از کیفی ترین خودروهای بازار هست

    ماشینی که توی اروپا کلاسش یه چیزی شبیه رنو پی کی هست که پارس خودرو سره هم میکرد

    Thumb up 15 Thumb down 1

    پاسخ

 153. فروردین 28ام, 1393 17:40

  حتما همه سایتا دروغ میگن که ایکس60 خیلی خیلی بهتره.. شما 3 4 نفر راست میگین.. نظر بهمن رو خوندم مردم از خنده.. دلتون به همین پراید پاشنه بلند ایکس33 خوش باشه.. ایکس60 هرچی باشه قیافش به کل ایکس33 قوطی حلب می ارزه .. دیگه این حرفا چیه اقا ولاه دوستان ایکس33 باید از مسولین سایت تشکر کنن که ایکس33 رو با ایکس60 مقایسش رو نوشت.. همین که مقایسه شد با ایکس60 واستون خیلی خوبه.. اگه انصاف رو رپعایت کنی ایکس33 رو با گاری مقایسه میکنی  نه ایکس60 که 100 پله بهتره

  Thumb up 16 Thumb down 30

  پاسخ

 154. احمد
  فروردین 28ام, 1393 23:12

  از خوانندگان عزیز خواهش می کنم حداقل زحمات دوستانی رو که این اطلاعات  وازمایشات رو انجام دادن هدر ندید. کسب اطلاعات کنید البته این جمله برای افراد عاقل گفتم

  Thumb up 10 Thumb down 1

  پاسخ

 155. مریوان
  فروردین 28ام, 1393 23:38

  با اومدن اینهمه ماشین بی ریخت و بی اصالت چینی واقعا حس زیبا شناختی مردم به هم ریخته و به ماشین معمولی و کپی شده ای مثل ایکس60 میگن زیبا.مخصوصا آئینه هاش که میشه بعنوان سینی ازش استفاده کنی.دیگه فنی ماشین که جای خود داره .بخدا شرم آوره نفر بگه شاسی بلند خوبیه فقط در سربالائیها کشش نداره و یا مناسب جاده های غیر آسفالت نیست.میشه یه نفر بگه شاسی بلند به چه ماشینی میگن. حالا فرضا که یه کمی از ایکس33 که ماشین بیخودیه بهتر باشه.دلیل نمیشه.مثل این میمونه نفر بره خودکار بخره بعد به خاطر گرون بودن یه خودکار بدون ساچمه بخره و بعد این جمله کلیشه ای تمام چینی سوارها که آخه با این مقدار پول مگر شاسی بلند صفر کیلومتر دیگری میشه خرید.جوابشون اینه که حالا که نمیشه با این پول شاسی بلند خرید باید بری یه ماشین سواری با شکل شاسی بلند بخری.. 

  Thumb up 36 Thumb down 14

  پاسخ

 156. امیر
  فروردین 29ام, 1393 2:21

  با سلام تست تصادف ایکس 60 رو تو سایت آپارات ببینید و با ایکس 33 و سایر ماشین ها حتی میتسوبیشی ای اس ایکس و … مقایسه کنین بنظرم اوضاع  لیفان  بهتره.( قضاوت با خودتان) لازم به توضیح است  حدود یک سال یک ایکس 60 دارم و بطور کلی و به نسبت قیمتش از آن راضی هستم.  درضمن اینقدر با هم کل کل نکنین بی خیال انشاالله چرخ همه ماشین ها برای صاحبنشان بچرخه و به شادی استفاده کنن   

  Thumb up 22 Thumb down 30

  پاسخ

  • مریوان
   فروردین 29ام, 1393 13:52

   آقای امیر ایکس60 در موسسه تست تصادف چین که سرعت برخورد از روبرو 50کیلومتر است تست شده ولی میتسوبیشی در یورو ان کاپ تست شده که سرعت برخورد از روبرو 64کیلومتر است که شدت ضربه به مراتب بالاتر است ضمنا نحوه محاسبه امتیاز و ستاره دادن در موسسه چین که وابسته به خود خودروسازهای چینی است خیلی ساده تر از سازمانهای سخت گیری مثل ی.ورو ان کاپ است برای همین مسئله است که 5ستاره موسسه تست تصادف چین را برابر با 1ستاره یورو ان کاپ هم نمیدونند.

   Thumb up 38 Thumb down 13

   پاسخ

   • امیرخان
    دی 24ام, 1393 22:45

    خندم گرفت ، مجبور شدم کامنت بذارم! تمام حرف هایی که زدی کاملا اشتباه است. بیشتر تحقیق کن. اینارو خواب دیدی یا تخیلت بالاست ؟

    Thumb up 1 Thumb down 1

    پاسخ

 157. فروردین 29ام, 1393 15:53

  اقای مریوان اخه به شما چه ربطی داره مردم چی میخرن اقا من 75 تومن دوست داشتم بدم ایکس60 سوارشم.. به کسی چه. من قبلش هم مگان داشتم هم زانتیا خدا شاهده ایکس60 از همه لحاظ بهتر از اوناس

  Thumb up 15 Thumb down 28

  پاسخ

 158. فروردین 29ام, 1393 16:04

  بعدش من نمیدونم چرا ما ایرانی ها خودمون رو نخود هر اش میکنیم.. اقا شما که ایکس60 نداری شرط میبندم سوار هم نشدی از من که 1 سال دارم ایکس 60 رو بپرس هیچ ایرادی نداره.. شما میگی ایکس60 بده استدلالت اینه که چینی هست.. حالا من با استدلال شما حرف میزنم پیکانتو با قیمت 64 که هم قیمت ایکس60 محبوب تره یا ایکس60؟ ایکس60 چینی در مقابل کیا پیکانتو کره ای ؟ کدوم؟؟ شما که هی میگی ایکس60 بده چون چینی هست پس پیکانتو عالیه دیگه؟؟؟ به خاطر وجود امثال شماهاس که اشغالی مثل مگان فرانسه که خالی از هرگونه زیبایی و اپشن حتی سانروف هست میشه 92 تومن چون عشق ماشین فرانسه این.. اقا شما چینی نخر برو کره ای بخر یا فرانسه با 5 برابر قیمت بالاتر قیافه معمولی

  Thumb up 20 Thumb down 26

  پاسخ

  • alireza
   خرداد 16ام, 1393 0:40

   ایول خوب گفتی..بخدا مگان ضعیفتره.پراید زد به مگان نصف مگان رفت.چون همش فایبره.

   همین چین با 1میلیارد جمعیت هر روز در حال پیشرفته.چون متحد هستند.حالا هی از ماشینه همدیگه بد بگین..دوست داشته هرکی هرچی خریده مبارکش..همین چین الان توی اقتصاد دومه..

   هرکی نصبت به پولش ماشین میخره.

    

   Thumb up 1 Thumb down 7

   پاسخ

 159. فروردین 29ام, 1393 16:11

  این حرفای شما دیگه خریدار نداره اقای مریوان مردم ایکس60 نخرن چون چینیه؟ هست که هست با 64 65 چی بهتر از ایکس60 سراغ داری؟  در اینکه ایکس33 واقعا فاجعه هست بحثی باهات ندارم اما هرکی هرچی دوست داره میخره کسی هم دیگه این حرفارو قبول نمیکنه این همه ادم ایکس60 دارن هیچ مشکلی نداشتن بعد شما میای از رو غرض داستان سر هم میکنی؟؟؟ بیخیال بابا .. یا علی.. 

  Thumb up 19 Thumb down 25

  پاسخ

 160. امیر
  فروردین 29ام, 1393 17:30

  آقای مریوان میشه لطفا بگید ماشین خودتون چیه ؟

  Thumb up 12 Thumb down 18

  پاسخ

  • فروردین 30ام, 1393 9:40

   تابلو هست ام وی ام دیگه . واسه همینم فکر میکنه از ایکس60 بد بگه ام وی ام گرون میشه هاها

   Thumb up 15 Thumb down 24

   پاسخ

 161. امیر
  فروردین 30ام, 1393 10:48

  اگه ام وی ام باشه که توهمون تست شرکت های چینی که آقای مریوان فرمودند با سرعت 50 کیلومتربوده  ام وی ام منفجر شد تو ضربه از جلو در در سمت راننده و حتی سقفش هم له شد بابا دمت گرم  

  Thumb up 15 Thumb down 21

  پاسخ

 162. پیمان
  فروردین 31ام, 1393 2:08

  ماشین بیخودتر از ایکس60 ندیدم. پا به پای پیکان هم نمیتونه را بره. هر روز هم ارزونترش میکنن.اول 78بود الان زده58 و خورده ای قیمت کارخونه.یه کم دیگه دست نگه دارید تا 45که قیمت واقعیشه هم میاد.

  Thumb up 33 Thumb down 16

  پاسخ

 163. فروردین 31ام, 1393 10:59

  پیمان 58؟؟؟ پیکان؟؟؟ تو همون پیکان رو بخر بعد بیا نظر بده .. اگه 58 تومن داری بیار من 4 5 تا میخوام .. شمارت بد میام واسه خرید جلو همه قول شر میدم اگه ایکس60 93 خشک 58 که هیچ 60 تومنم بیاری 4 5 تا نقد میخرم ازت

  Thumb up 15 Thumb down 25

  پاسخ

 164. پیمان
  اردیبهشت 1ام, 1393 0:00

  سبا جون  اعلامیه فروش شرکت رو مگه ندیدی 58میلیون و 900هزار تومان.بپر برو شرکت کرمان خودرو 54 پیشکش یه دونه دیگه بخر تا کمی آروم بگیری.تو اگه میتونستی 3میلیارد ماشین بخری باید بهت شک کرد که رفتی یه ماشین چینی خریدی که از صبح تا شب تو اینترنت و سایتها زور بزنی ازش دفاع کنی میرفتی یه پورشه کاین میخریدی و کاری این بحثها هم نداشتی .به قولی میگن لاف در غربت و.. نه در اینجا

  Thumb up 30 Thumb down 11

  پاسخ

 165. بهروز
  اردیبهشت 1ام, 1393 8:48

  من 2 سال ایکس  33 دارم بسیار ماشین خوب و روان و کم مصرف و بی آزاریه ….از ماشینای 2 دف پر مصرف بی مصرف ! خیلی بهتره باهاش همه جا میرم ….مثه بعضیا نیستم یه ماشین گرون قیمت خونه دارن بعد با وانت اینور اونور میرن ..!ایکس 33 شاسی بلند خوش دستیه با امکانات عالی البته قیمتشم مناسبه… 2 هفته پیش یه پورشه با نیسان تصادف کرده بود مقصر هم بود البته خوشبختانه زیاد آسیب ندیده بود فقط آینه بغلش شکسته بود صاحبش گریه اش گرفته بود میگفت قیمتش 30 میلیون تومنه ….یه آینه..!بیمشم دیروزش تموم شده بود ……بجا اینکه به ایکس 33 غبطه بخورین دعا کنین شما هم یه روذ بتونین بخرین ایشالا……..

  Thumb up 70 Thumb down 33

  پاسخ

 166. ..............
  اردیبهشت 1ام, 1393 22:58

  هر دم از این باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد.آقای بهروز از اون بالا تا این پائین بیشتر افراد دیدگاهشون اینه که ایکس33 حتی در برابر هموطن خودش ایکس60 هم حرفی برای گفتن نداره اونوقت شما اومدی بارزترین مشخصه یک ماشین شاسی بلند که دو دیفرانسیل بودن است زیر سئوال میبری و میگی بیخوده چون ایکس 33اصلا شاسی بلند نیست و دو دیفرانسیل نداره. مشکلی که اینجا هست اصلا معلوم نمیکنه این کسانی که دارن متن مینویسن تو چه سطحی هستند .اصلا خودشون به حدی رسیدن که بتونن ماشین بخرند.اصلا 4تا ماشین مختلف رو تجربه کردن؟ اصلا با اصطلاحات ماشین و رانندگی آشنا هستند؟مثلا برداشتشون از هندلینگ چیه؟2تا ایکس33 رو در یک روز بررسی کردیم انگاری چیزی به نام سیستم تعلیق نداشتند.حالا نمیدونم آقای بهروز کجاها باهاش رفته؟ و منظورش از همه جا چیه؟ در مورد پورشه که گفتی هیچ ربطی به ایکس 33 نداره چون کسی به اشتباه خرید کرده یعنی جماعت برن ایکس 33 بخرند.پورشه مخصوصا در ایران ماشین استفاده روزانه نیست.و برای هر کسی که پولشم رسید بخره نیست برای کسیه که اگر آتیش گرفت خم به ابرو نیاره و سفارش بده جدیدترشو براش جایگزین کنند .همین اتفاق برای تمام ماشینها هست حتی یه ماشین 10میلیونی .یعنی وقتی باید یه ماشین 10 میلیونی بخری که اگه رفتی تو خیابون و دیدی نیستش سکته نکنی و نگی دارو ندارم همین ماشین بود.به هر حال جای تاسف داره که بجای اینکه بگیم چاره ای جز خریدن همین ماشین چینی که در خود چین پائینترین میزان فروش رو داره نداشتم میایم دو آتیشه تر از خود چینیها با ماشینهای آلمانی  مقایسه اش میکنیم . 

  Thumb up 35 Thumb down 55

  پاسخ

 167. بهروز
  اردیبهشت 2ام, 1393 0:47

  خدمت داداش چند نقطه گلم عارضم ایکس 33 با توجه به مشخصات پر قدرت تر و از نظر امکانات گرمکن صندلی اضافه تر نسبت به ایکس 60 داره…برای اینکه بدونی شاسی بلندهست یا نه به سایتی کهآدرس میدم برو چون صحبت از اطلاعات عمومی  کردی خوبه سطح اطلاعاتو بالا ببری …در ضمن ماشینای 2 دف تو کشورای پیشرفته خیلی وقته از مد افتاده مگه اینکه کاربرد خاصی ازش بخوان…دقت کرده باشی خودشون ماشینای کم مصرف یل هیبریدی سوار میشن.. و اما محصولات چینی خوشتون بیاد یا نه دنیا رو تصرف کردن حتی امریکا من گوشیم هم نوکیاست میخوام عوض کنم هواوی بگیرم   .

  Thumb up 59 Thumb down 28

  پاسخ

 168. بهروز
  اردیبهشت 2ام, 1393 0:53

  البته ایکس 60 هم ماشین خوبیه ولی ساختار موتورش از ایکس 33 ضعیفتره

  ……………..

  http://www.cherryinternational.com

  Thumb up 55 Thumb down 15

  پاسخ

 169. اردیبهشت 2ام, 1393 12:46

  ا جون  اعلامیه فروش شرکت رو مگه ندیدی 58میلیون و 900هزار تومان.بپر برو شرکت کرمان خودرو 54 پیشکش یه دونه دیگه بخر تا کمی آروم بگیری.تو اگه میتونستی 3میلیارد ماشین بخری باید بهت شک کرد که رفتی یه ماشین چینی خریدی که از صبح تا شب تو اینترنت و سایتها زور بزنی ازش دفاع کنی میرفتی یه پورشه کاین میخریدی و کاری این بحثها هم نداشتی .به قولی میگن لاف در غربت و.. نه در اینجا
     جناب پیمان که فکر میکنی خیلی دکتری محض اطلات من گفتم 5 تا ایکس60 ازت میخرم اگه همون قیمتی باشه که تو میگی شما میگی مدل93 تحویل فوری 58 تومن .. حالا اینا مهم نیست نکته جالب اینجاس که تو هنوز یه جمع و تفریق ساده بلد نیستی.. انقدر نمیفهمی که 5 تا 60 تومن میشه 300 میلیون نه 3 میلیارد تومن!!!!!! توروخدا ببین امثال تو میان نظر میدن اونم به دروغ راجع به ایکس60 اینم از سوادت….. من احساس میکنم جواب امثال تورو اصلا نباید داد..

   

  Thumb up 19 Thumb down 24

  پاسخ

 170. اردیبهشت 2ام, 1393 12:53

  بعد خیالت راحت من زور نمیزنم چون اصلا برام مهم نیست … تو هم اصلا در حدی نیستی که مخاطبم قرارت بدم.. دیدم داری خیلی خالی میبندی. خواستم واسه اونایی که قصد  خرید ایکس60 دارن روشنگری کنم بگم من 11 ماه دارم هیچ ایرادی حتی جزیی نداره…. در اخر از ادمی که 5 تا 60 تومن رو بلد نیست حساب کنه میگه 5 تا 60 تومن میشه 3 میلیارد کسی انتظار نداره… همه دعا میکنیم تو هم یه پیکان بخری 

  Thumb up 22 Thumb down 26

  پاسخ

 171. پیمان
  اردیبهشت 2ام, 1393 15:58

  آقای سبا خدا را هزار مرتبه شکر که شما هم باسواد هستی و هم با کمالات و مودب.امیدوارم ما هم بتونیم ادب رو از شما یاد بگیریم البته براساس گفته لقمان.وقتی شما بدلیل سواد بالا نمیتونی بین 4و5 یه ویرگول قرار بدی و پشت سرهم مینویسی خوب آدم بیسوادی مثل من رو به اشتباه میندازی مجبور شدم کلی زور بزنم تا 54رو ضربدر 60 کنم.یه ذره هم به فکر ما بیسوادها باشی بد نیست بالاخره همه که امکانشو نداشتن برن ام آی تی تحصیل کنن. ریز امتیاز منفی ایکس60 رو هم که تو همین سایت زده یه نگاه کنی بد نیست.که یه دفعه ماشینی که هم موتور و ترمز و رنگ و بدنه و.. امتیاز منفی گرفته رو به دیگران معرفی نکنی.مطلبشو باز کن دوستان توضیح دادن چی به چیه.

  Thumb up 31 Thumb down 15

  پاسخ

 172. بهروز
  اردیبهشت 2ام, 1393 17:32

  این دوستانی که فکر میکنن چین هم مثه روستای خودشونه یه تور برن گوانگجو معنی پیشرفت و مدرنیته رو یاد بگیرن بیان تورشم ارزونه 3 میلیونه …چین ابر قدرته عزیزانم…تولیدات خودروشم خیلی خوبه …من ایکس 33 دارم و خداییش راضیم..

  Thumb up 63 Thumb down 23

  پاسخ

  • حمید
   شهریور 15ام, 1393 0:45

   درسته واقعا داش بهروز،اینا واقعا فکر کردن چین مثله روستا یا شهر خودشون یا نهایتا مثله تهرانه،نمیدونن که چین الان کم کمش 300 سال از ایران جلوتره و تو اقتصاد دوم جهانه و داره آمریکا رو میگیره،شک نکنید جنس درجه 3 به پایین چینی میاد ایران چون هرچقدر پول بدی همونقدر آش میخوری و یه عده آدم مفت خور واسه منفعت خودشون میرن سراغ جنسای درجه پایین چین و به قول معروف هرچقدر پول بدی همونقدر آش میخوری،اگه ماشینای چینی خوب نبودن چین الان بیشترین تولید کننده ماشین تو جهان نبود حتی بالاتر از آمریکا و ژاپنه،یعنی آمریکا و ژاپن رو هم تولیدات ماشینشون میشه اندازه چین،شما فکر کردید چینی که تعداد نابغه هاش از کل جمعیت بالای 330 میلیونی آمریکا بیشتره جنسش بد در میاد؟ درسته جمعیتش زیاده ولی هندم جمعیت زیادی داره ولی آدمای باهوش توش خیلی کمتر از چینه و میشه به نوعی هندو با جمعیت زیادش جز کم هوش ترینا دونست ولی برعکس چینیا آیکیوشون تو جهان جز بهتریناس،چین تو صنعت جای آلمان،ژاپن و آمریکا رو گرفته و بیشترین صادر کننده شده،کشوری که سریعترین و مجهزترین ابر رایانه رو میسازه که تولید ماشین با کیفیت و زیبا واسش کاری نداره،تو تولید علم بازم چین دوم جهانه و بعد از آمریکا قرار داره و جلوتر از ژاپن،آلمان و انگلیس قرار داره
   به قول اون دوستمون یه سفر اگه به شانگهای،هنگ کنگ ( که مستعمره چینه )،گوانگژو یا شنژن داشته باشید معنی واقعی مدرن بودن و فوق پیشرفته بودن رو میفهمید،در ضمن چین بیشترین و بلند ترین برج ها و آسمان خراش های دنیا رو هم تو خودش جای داده یعنی بیشتر از آمریکا،ژاپن و کانادا
   پس لطفا اطلاعاتتونو بالا ببرید بعد حرف بزنید
   با تشکر

   Thumb up 2 Thumb down 1

   پاسخ

 173. moradi
  اردیبهشت 3ام, 1393 11:36

  سلام خدایی از نویسنده مقاله بپرسید چند از کرمان موتور پول گرفتی که این مقایسه  نا عادلانه کردی  من از مالکین هر دو خودرو تحقیقات کردم

  ام وی ام ایکس 33 خیلی بهتر از لیفان ایکس 60است هم به لحاظ فنی و

  و زیبایی و هم از لحاظ مشتری پسندی و هم خدمات بعد از فروش

  Thumb up 75 Thumb down 28

  پاسخ

 174. بهروز
  اردیبهشت 3ام, 1393 12:54

  آقای مرادی این پیج شامل دو دسته میشن یه عده ظرفدار ماشینای دمده از رده خارج اروپایی هستن یه عده دیگه هم ظرفدار اسکس 60 که از بد شانسی شون وقتی که قیمتش خیلی بالا بوده بدون تحقیق رفتن خریدن حالا ضرر کردن ….قیمت این دو محصول در حال حاضر تو سایتاشون ایکس 60 برابر 62740 هزار تومن و ایکس 33 برابر 64260 هزار تومنه  هر کی هر ماشینی داره ایشالا بلامتی چرخش براش بچرخه  ولی هر دو محصول خیلی خوبن بخصوص ایکس 33…

  Thumb up 62 Thumb down 27

  پاسخ

 175. امیر
  اردیبهشت 5ام, 1393 14:19

  چقدر به ام وی ام سوارها برخورده  بابا بی خیال

  Thumb up 22 Thumb down 49

  پاسخ

 176. اردیبهشت 6ام, 1393 19:57

  در ضمن خدمت دانشمند عزیز پیمان عرض کنم اون 60400 تومنی که تو اعلامیه کرمان موتور هست تحویل فوری نیست… تحویل چند ماه هست که واسه گول زدن امثال تو هست.. عزیزم وقتی کرمان موتور میگه 2 ماه تحویل میده تو رو 4 ماه حساب کن.. خدمت دوست با سوادم عرض کنم از نرخ سود بانکی که خبر داری ایشالا؟؟؟ 22 الی 25 در صد هست اگه شما 3  یا 4 ماهی که سرمایت واسه ماشین خوابیده رو حساب کنی میبینی این ماشین حداقل 64 یا 65 اب میخوره واست… اره مهندس.. پس نگو 59 تومن هست.. امیدوارم مفهوم خواب 60 میلیون پول رو واسه 3  _ 4  ماه بفهمی….. ؟

  Thumb up 19 Thumb down 23

  پاسخ

  • فرهاد
   اردیبهشت 13ام, 1393 16:30

   خدمت دوستان عزیز ایکس60 سوار عرض کنم که قبل از عید امسال و توی گرانی شب عید ایکس60 صفراز بنگاه خریده شد 58 تومن که همونم اشتباه بود.قابل توجه اونایی که 70 80 تا دادن و خریدن که حتما مقایسه همین سایت رو خونده بودن.و

   Thumb up 32 Thumb down 16

   پاسخ

   • اردیبهشت 15ام, 1393 11:42

    اره اره راس میگه 3 تا خرید 1 دونه هم اشانتیون گرفت.. برو عمو برو خودت و سرکار بزار محض اطلات همین الان برو تو باما ببین مدل 92 کارکرده بیشتر از 10000 تا 64 تا 65 حالا 0 93 دیگه بماند 58 خوب اومدی

    Thumb up 12 Thumb down 19

    پاسخ

 177. پیمان
  اردیبهشت 7ام, 1393 2:09

  ماشاا.. به این همه ادب و شخصیت. من که نمیتونم مثل تو توهین کنم.اگر واقعا توهین کردن مشکلی ازت حل میکنه ایرادی نداره توهین کن آقای سبا همونطوری که از بدو ورودت به همه توهین کردی.

  Thumb up 24 Thumb down 21

  پاسخ

 178. اردیبهشت 7ام, 1393 10:32

  من توهینی نکردم …. شمایی که میای میگی ایکس60 45 تومن میشه یا پیکان از ایکس60 سرعتش بیشتر داری به همه اونایی که از 63 تا 80 تومن پول ایکس60 دادن توهین میکنی.. فکر کردی هرچی بخوای میتونی بگی؟ اینجوری که نمیشه.. هر عملی عکس العمل داره

  Thumb up 21 Thumb down 28

  پاسخ

  • پیمان
   اردیبهشت 7ام, 1393 14:01

   آقای سبا  یعنی واقعا صحبتهای خودتو نامحترمانه نمیدونی.این که واقعا جای تاسف داره.به آقای مریوان که در پاسخ به آقای امیر بر اساس مستندات جواب داده میگی به تو چه ربطی داره!!! . به یه عده میگی خودشونو نخود هر آشی میکنند. خیلی راحت بیسوادی منو به رخم میکشی  نمیگی دل جوان مردم میشکنه  خوب امکانات نبود من درس بخونم. بعد مارو خیلی ریز میبینی .یه بار میگی در حدی نیستی باهات حرف بزنم بعد تند و تند میای جواب منو میدی.آقای سبا اگر صحبت کردن در باره قیمت یه ماشین و پیش بینی قیمت یه ماشین در آینده توهینه.پس اون کسی که بصورت واقعی قیمت رو از 78 آورده پائین تا حد 60 میلیون  به کارش چی باید گفت.اونوقت چرا در برابر این دهن کجی آشکار هیچ عکس العمل نشون نمیدی؟! من که به قول خودت پیکان دارم  ولی بر اساس این دیدگاه شما که صحبت کردن در مورد یه ماشین رو توهین میدونی چطوره به ایکس33 میگی پراید پاشنه بلند!!!این توهین به کسانی که ایکس33دارند نیست؟!  ببین دوست عزیزضروریه یه بازنگری در  دیدگاهت بکنی قبلا یکی از دوستان به آقای منصور که اونهم دقیقا ادبیات شما را بکار میبرد و دقیقا مثل شما ماشینشو در گرونی خریده بود و اونهم به همه توهین میکرد گفت که بهترین دفاع از یه ماشین اینه که برخورد و گفتار محترمانه و منطقی داشته باشی .بصورت خودکار وقتی افراد ببینند که یک و یا افرادی که از این ماشین دفاع میکنند همه با شخصیت و با اطلاعات فنی بالا هستند و برای دیگران هم احترام قائل هستند اونها هم به ماشین اعتماد پیدا میکنند و میگن هر چه آدم با شخصیت و درست و حسابیه رفتن اینو انتخاب کردن پس حتما بدردبخوره و الا برعکسش  دقیقا نتیجه عکس داره . 

   Thumb up 33 Thumb down 16

   پاسخ

 179. اردیبهشت 7ام, 1393 10:38

  لام دوستان .سال نو مبارک
  من از یکی از دوستان که تمامی شاسی بلند ها رو تست کرده پرسدم که ماشینه خوبیه ؟ ایشون گفتن که تا رنج قیمت خودش حرف نداره و گفت که شاسیش با ix45 2wd فرقی نداره .
  من هم حرف ایشون رو برای خودم سند قرار دادم و یک x60 مشکی خریدم .خداروشکر تا حالا که من اذیتی ازش ندیدم و توی سفری هم که باهاش رفتم خیلی خوب جوابمو داد .
  حالا اگر یه شاسی بلند با قیمت مناسب و سواری خوب می خواهید اصلا شک نکنید که این بهترین گزینه اس .

   

  Thumb up 21 Thumb down 15

  پاسخ

 180. اردیبهشت 7ام, 1393 10:42

  سلام..من یه دو ماهی هست که این ماشینو دارم قبل اینم ماشینای زیادی داشتم مزدا 3 نیو- قدیم-مگان-پرشیا tu5 و…..حقیقت امر که نکات مثبت: ماشین فوق العاده زیبا هم داخلی هم خارجی موتورشم به راحتی از پس بدنه بر میاد.ترمزای خوب شتاب قابل قبول.نرم .خدمات پس از فروش بسیار خوب و….نکات منفی : (فقط) برای راننده صدای موتور بعد 150-60 km یه کم زیاد.که جالبیش اینه که برای راننده اینطوریه.و یه نکته دیگه اینکه کاش مدل 4wd این خودرو عرضه میشد..اگر باز به نکته مثبتی بر خوردم عنوان میکنم..

  Thumb up 21 Thumb down 15

  پاسخ

 181. سیامک
  اردیبهشت 8ام, 1393 14:24

  راستش علاقه ای به هیچکدومشون ندارم ولی چون بحثش طولانی شده برام جالب شد ببینم فرقشون چیه. ولی چند نکته در نحوه گزارش دیدم که برای مقایسه های بعدی امیدوارم رفع بشن:

  1- عکسها از هر دو ماشین با زاویه یکسان گرفته شوند و هر دو عکس کنار هم با تگ کردن هر ماشین قرار بگیرد. مثلا در عکسهای بالا هیچ عکس مشابهی برای مقایسه کنسول دو ماشین از یک زاویه مشابه وجود ندارد.

  2- روی هر عکس مدل ماشین درج شود. مثلا در مورد عکسهای زیر شاسی تفکیک کمی مشکل است.

  Thumb up 12 Thumb down 7

  پاسخ

  • بهروز
   اردیبهشت 8ام, 1393 20:43

   سیامک عزیز شما به این 2 شاسی علاقه ای نداری این 2 شاسی خم به شما علاقه ای ندارن….اما حرف حساب جواب نداره   اگه مشخصات این 2 تا رو کنار هم بذاری میبینی که ایکس 33 بهتره….

   Thumb up 27 Thumb down 26

   پاسخ

   • سیامک
    اردیبهشت 9ام, 1393 12:49

    :) بهروز جان البته هنوز معلوم نیست اونا هم علاقه ای به من نداشته باشند! ظاهرا که به تک تک ما علاقه ویژه ای هم دارند.

    ولی شما دچار سوء تفاهم شدی دوست عزیز، کامنت من به نحوه کنار هم گذاشتن عکسها برمی گشت و هیچ نظری درمورد این ماشینها ندارم. هرچند قیافه و طراحی لیفان بهتره بین این دوتا ولی مقایسه دوستان تفاوت فاحشی رو بین دو خودرو نشون نمیده. تا حدی مثل مقایسه 405 و سمنده و بیشتر به سلیقه برمیگرده و اولویتها.

    Thumb up 14 Thumb down 15

    پاسخ

    • بهروز
     اردیبهشت 9ام, 1393 17:04

     سیامک عزیز عجیبه که بین موتور 2000 و 1800 تفاوت فاحش نمیبینی…

     Thumb up 54 Thumb down 18

     پاسخ

     • سیامک
      اردیبهشت 16ام, 1393 11:52

      بهروز جان، تفاوت فاحش رو براساس جدول امتیاز دوستان دنده6 گفتم. البته که حجم موتور اختلاف زیادی ایجاد می کنه ولی اینجا بحث عملکرد موتور و کیفیت تولید قدرت و تجربه رانندگی مطرح میشه. هرچند دوستان دنده6 زحمت زیادی کشیدند ولی به شخصه به تجربه شخصی رانندگی بیشتر اعتقاد دارم یعنی ماشین باید زیرپاش خوب باشه و کلا باهاش حال کنی، باهات پا باشه و جات نزاره که عادتهای رانندگی فرد هم خیلی در اون دخیله.

      ولی اگر موضوع صرفا مقایسه فنی باشه براساس آمار و ارقام باهات موافقم که 33 موتوریش کمی بهتره و در مقابل صدای داخل کابینش بیشتره و شتابش کمتره

      Thumb up 6 Thumb down 17

 182. صادق
  اردیبهشت 8ام, 1393 21:14

  سلام مرسی

  کاش ج5 رو هم با ماشینای همرده خودش داخلی و خارجی مقایسه کنید

  مرسی

  Thumb up 5 Thumb down 3

  پاسخ

 183. Vahid
  اردیبهشت 11ام, 1393 20:17

  آقا دعوا نکن ، بیا سویچ اینا رو بده به من ، جهنم و ضرر خودم سوار میشم. چندتا بنز و بی ام دبلو و پورشه هست ، برید بردارید حالشو ببرید.جان من تعارف نکنین هر ماشینی خواستین سوار شین. 

  Thumb up 20 Thumb down 7

  پاسخ

 184. شهرام
  اردیبهشت 13ام, 1393 22:17

  با سلام .مقایسه بسیار غیر فنی و یکطرفه ایی بود .من تجربه رانندگی با هر دو خودرو رو دارم درسته که لیفان طراحی زیبا تری داره ولی ام وی ام ازلحاظ موتور و کیربگس سرتره . اخه موتور 2000 با توان اسب بخار بیشتر و گشتاور بیشتر رو اینطور کوبیدن درست نیست .شما اونقدر که به طراحی زیبا نمره دادین به فنی ماشین نمره ندادین .لطفا برای تبلیغ واسه کرمان موتور راه بهتری پیدا کنین

  Thumb up 53 Thumb down 20

  پاسخ

 185. اردیبهشت 14ام, 1393 10:13

  ایکس 33 = فاجعه

  Thumb up 24 Thumb down 43

  پاسخ

 186. محمود و میترا
  اردیبهشت 14ام, 1393 22:33

  سلام بابا دعوا نکنید همشون خوبن

  Thumb up 15 Thumb down 8

  پاسخ

 187. اردیبهشت 15ام, 1393 11:48

  اونایی که راجع به قیمت ایکس60 داستان الکی سر هم میکنن یه سر به سایت باما برن میبینن که مدل92 کارکرده بیشتر از 10000 تا 64 تا 65 قیمت داره حالا 0 93 دیگه جای خود داره.. این خودش نشون میده تو بازار چه خبره دوستا ی ام وی ام سوار انقدر نسوزین خالی نبندین.. ام وی ام اشغال همه هم میدونن.. این دیگه بحث نداره.. به نظرم ایکس33 رو بدین پرشیا بگیرین خیلی بهتره…. یا حق

  Thumb up 21 Thumb down 41

  پاسخ

 188. بهروز
  اردیبهشت 15ام, 1393 12:41

  با توجه به افت 10 میلیونی ایکس 60 که تو هیچ ماشینی سابقه نداشته تو ایران بنظر میرسه قیمتش در آینده با پراید برابری کنه هیج امنیتی در خرید ایکس 60 وجود نداره چون قیمت هر ماشینی رو کیفیت اون ماشین تعیین میکنه …اما ایکس 33 دایم قیمتش صعودی بوده بختطر همین خریدارش از خریدش پشیمون نمیشه  زنده باشید و پاینده****

  Thumb up 63 Thumb down 32

  پاسخ

 189. اردیبهشت 15ام, 1393 14:08

  سلوووم دوستان دستتون واسه تست درد نکنه

  اماx33نخرید اگه

  من تصادفش رو کردم اشغاله

  فکر کنم x60 هم همینطوری باشه

  Thumb up 10 Thumb down 31

  پاسخ

  • اردیبهشت 15ام, 1393 17:25

   ایکس 33 فرغون ..با ایکس 60 مقایسه نکن

   Thumb up 30 Thumb down 38

   پاسخ

 190. پویا
  اردیبهشت 16ام, 1393 0:22

  سلام دوستان

  من 4 سال رونیز دارم و توسان و اسپرتج هم زیاد سوار میشم…

  کسانی که به این ماشینای چینی میگن شاستی بلند احتمالا یا شاستی بلند سوار نشدن و یا فقط به ظاهرشون توجه میکنن..

  بنظر من فقط رویای شاستی بلند سوار شدنو دارن که به این اسباب بازیا پول میدن….

  فقط دوست دارم راجبه زیربندی و شاستی این ماشینا تحقیق کنید بعد بگید شاستی بلند…

  شاستی بلند بودن به قد و اندازه نیست بلکه قدرت و استحکامه

  مگه مرد بودن فقط به داشتن سیبیله

   

  Thumb up 12 Thumb down 23

  پاسخ

  • بهروز
   اردیبهشت 16ام, 1393 1:10

   پویای عزیز رونیز که یه نوع وانت کابین داره اگه کابینشو برداری به درد سبزی فروختن میخوره…..در ضمن شاسی درسته نه شاستی ….کسایی

   که شاسی بلند ایکس 33 سوار میشن قصد سبزی فروختن ندارن  دوست من و در مورد محکمیش باید بگم محکمه اما نرم و راحت  

   Thumb up 36 Thumb down 24

   پاسخ

  • سعید
   اردیبهشت 16ام, 1393 16:19

    دوست عزیر نمی دونم شما چجور می گی به قوله خودت شاستی بلند  زیاد سوار شدی ام تفاوت بین اونا رو نمی دونی از نظر اسکلت بندی بدنه و نحوه اتصال بدنه و شاسی این خودرو با  اسپوراژ یکی هست و اینا از نظر دیفرانسیل و کیفیت متفاوت هستن 

   و در ضمن سعی کن به عقاید دیگران هم احترام بذازی

   Thumb up 4 Thumb down 4

   پاسخ

 191. محمد
  اردیبهشت 16ام, 1393 19:05

  واقعا خندم گرفت این مطلب رو خوندم.مردم ما کلا دهن بین هستند و کافیه یکی از یه چیز بد بگه یا تعریف کنه تا اونوقت بشه تجربه چند صد ساله همه .ایکس60 ظاهر بهتری داره اما اصلا راه نمیره با موتور 1800 و وزن بالا جایی واسه تخته رفتن نداره .بنده سال 91 ایکس 33 خریدم و الان 63 هزار تا باهاش رانندگی کردم فقط تا به حال روغن عوض کردم و لنت و یکی از کمکمهای جلو و خدایی اصلا اذیتم نکرده در خصوص سرعت و شتاب و کورس هم باید بگم همون هفته اولی که خریدم در جاده سمنان گرمسار با خودروی مگان و زانتیا کورسی شدم و جاده صاف صاف و باز باز بود و تا سرعت 200 همه تو یه خط قرار داشتیم اما دیگه اونا تو سرعت 215 حرفی نداشتن بزنن.چندین بار با زانتیا کورس شدید گذاشتم نه از نوع بچه گونه ای که شما فکر میکنین دقیقا زانتیا تا سرعت 190 تا 200 برابر بود و راه نمبداد اما باز 205 تا شدمو گرفتمش.واقعا بهش نمیخوره اینجور آبرو داری کنه ضعفش بین سرعت 120 تا 160 هست که خوب تخته نمیره امااز 160 به بالا واقعا معرکس.در خصوص قطعات پلاستیکی کیفیت پایین هست رنگ خودرو کیفیت نداره اما در خصوص محکمی واقعا محکم و قابل اطمینان هست.صدای موتور هم زیاد هست که عادی میشه و نسبت به پولی که میدیم ماشین خوبی هست و دوستانی که تا حالا سوارش نشدن الکی نظر بیخود ندن.با هر ماشینی تو رنج موتور 2000 حاضرم کورس بزارم و از حرفهام دفاع کنم

  Thumb up 74 Thumb down 47

  پاسخ

  • محسن
   اردیبهشت 17ام, 1393 21:39

   ایکس33 که تازه از بقیه شون سرحالتر بود تو آپارات بد جور جلو سمند کم آورد اصلا تصور نمیکردم این ماشین اینقدر بدبخت باشه که با 139 اسب بخار قدرت نتونه از عهده ماشین 100اسب بخاری بر بیاد.بعدش ایکس33مگر سیستم تعلیق داره که بخوای باهاش سرعت 200بری بر فرض محال و با احتمال دقیق نبودن کیلومتر شمار که 170 رو 200 نشون بده قبل از رسیدن به سرعت 170 10 تا معلق میزنه.خودتونو بخاطر یه ماشین چینی به کشتن ندید..اول برید تکلیفتونو با سمند حل کنید بعد برید سراغ ماشینی مثل زانتیا

   Thumb up 39 Thumb down 39

   پاسخ

  • احمد
   اردیبهشت 18ام, 1393 12:29

   واقعا خالب بندی به این مسخدگی ى بی مهنی به عمرم ندیده بودم ایکس ٣٣ اونقدر لش و ضعیف هست که سمند عادی و ٢٠۶ هم راحت توی هر کورسی لهش میکنند . . بعد وقتی خالی  میبندی یک خالی ببند که قابل باور باشه  ایکس ٣٣ با یک نیش گاز زانتیا بی وجود میشه بهد تو میگی …….

   نکته بعدی که خیلی باحاله اینه که خود کارخونه سازنده نهایت سرعت ایکس ٣٣. رو ١٧٠ کیلومتر اعلام کرده  بعر تو باهاش ٢٠۵ تا رفتی 

   ای خدا با کیا شدیم ٧۵ ملیون

   Thumb up 48 Thumb down 39

   پاسخ

   • محمد
    آذر 18ام, 1393 23:42

    پسر خوب همه مثل شما نیستن که به خاطر یه ماشین بخوان دروغ بگن.بنده سال 91 خریدم مرداد ماه هم فروختمتش الانم سراتو 2014 نیو فیس دارم و دلیلی هم نداره باز بخوام از حرفم و ایکس 33 دفاع کنم.اما سواری که از ایکس 33 گرفتم از سراتو نگرفتم.در خصوص دروغ حرفمم برو اول مطالعه کن بعد بیا ادای مهندسها رو واسم در بیار.206 هم ایران خودرو زده 170 اما خودم با 206 190 تا هم رفتم.کارخانه سرعت مطمن رو میزنه نه سرعتی که خودرو میتونه بره.مرض نداره که خودرویی که 170 تا میره رو تا 220 واسش سرعت قرار میدن.شما که باهوشی و ما هم دروغگو.عیب نداره شما با همون سمند و 206 که میتونی تشریف بیار منم ایکس 33 از همکارم میگیرم و میارم تا خالی بند بودن حرفم رو اثبات کنم.یاد بگیر بزرگ بشی و عاقلانه حرف بزنی نه از رو احساسات.

    Thumb up 4 Thumb down 1

    پاسخ

    • محمد
     بهمن 19ام, 1393 12:57

     من با محمد بالای فرق دارم فقط تشابه اسمیه.من هم ایکس 33 دارم خدایی تا حالا تو سرعت و قدرت شرمندم نکرده موفق باشید

     Thumb up 0 Thumb down 1

     پاسخ

 192. مهران
  اردیبهشت 16ام, 1393 20:02

   :قابل توجه دوستانی که دائما قدرت چری رو به رخ لیفان میکشن

  اگه منظور 200 سی سی حجم موتور بزرگتره که باید بگم اولا این میزان چندان حجم بزرگتری نیست. کمتر از نصف قوطی نوشابه! دوما حجم بیشتر لزوما دلیل قدرت بیشتر  نیست و تنها شاید سبب افزایش مصرف سوخت بشه

  اما با نگاه به سایتهای اصلی این دو خودرو قدرت هرکدام به کیلووات ذکر شده که پس از تبدیل به اسب بخار ; لیفان 131.5 و چری 136.5 قدرت دارند. یعنی چری تنها 5 اسب بخار یا حدود 3.5% قدرت بیشتری داره. این میزان بقدری جزئی است که با نوع سوخت(سوپر یا عادی) ونوع روغن و تنظیم بودن موتور و… جبران میتونه بشه. به عبارت دیگه یه لیفان نو با بنزین و روغن مناسب; به مراتب قدرتی بیشتر از چری یکی دو سال کارکرد با بنزین و روغن معمولی داره. و نکته آخر

  برای مقایسه بهتر باید حاصل تقسیم قدرت بر وزن خودرو را ملاک قرار داد که طبق مشخصات لیفان 45 کیلو سبک تره. یعنی در چری قدرت به ازای هر تن وزن عدد99.3 و در لیفان 98.9 میشه. پس توان مفید چری فقط و فقط باندازه %0.4 (چهار دهم درصد) بیشتره که این عدد در عمل یعنی صفر ! پس چری داران عزیز; لطفا چندان به قدرت بیشتر موتورتون ننازید

  Thumb up 47 Thumb down 82

  پاسخ

  • sepehr
   اردیبهشت 16ام, 1393 20:54

   از توضیح دقیق و فنی شما سپاسگذاریم

   Thumb up 32 Thumb down 64

   پاسخ

  • بهروز
   اردیبهشت 16ام, 1393 21:49

   مهران عزیز ایکس 60 چقدر باید زور بزنه تا اون 200 سی سی عقب موندگی رو جبران کنه…داداش فنی من تو محاسباتت مگه راننده و سرنشینها وزن ندارن !!!..همون چند درصدی که از محاسباتت بدست آوردی تو سبقتا تعیین کنندس(با فرض درستی اعداد)

   Thumb up 80 Thumb down 42

   پاسخ

 193. مهران
  اردیبهشت 17ام, 1393 0:01

   بهروز جان, تاثیر وزن اضافه برای هر دو خودرو یکسانه. نهایتا ممکنه توان چری رواز 0.4% تا 1%  بالاتر ببره که کافیه موتور لیفان قدری جوانتر یا کم کارتر باشه تا اون فاصله رو جبران کنه. برای درک بهتر همین بس که اگر هر دو خودرو را فقط با یک سرنشین(راننده) هم وزن فرض کنیم تنها کافیه داخل چری یک وزنه 10 کیلویی قرار بگیره تا توان قدرتی اش از لیفان کمتر بشه !  ضرب و تقسیمش ساده است. پس عزیز جان زور زیادی برای جبران اون 200 سی سی نیازی نیست. فقط 10 کیلو کافیه! اما شما بگو چری برای رسیدن به زیبایی لیفان چند میلیون باید. هزینه کنه !؟  یا مثلا جبران حجم کمتر صندوق عقب رو چی؟ اصلا میتونه!؟

  ولی همه اینا رو بیخیال. هرکی با هر ماشینی که حال میکنه و میتونه بخره ; نوش جانش

  Thumb up 45 Thumb down 74

  پاسخ

  • بهروز
   اردیبهشت 17ام, 1393 0:37

   مهران عزیز راننده اگه بخواد تو اون فضای باری که میگی بیشتره چیزی بذاره با توجه به محتسباتی که کردی دیگه اصلا راه نمیره..!!گرچه که اون فضای باری که میگی رو لاستیک زاپاس اشغال کرده …من پیشنهاد میکنم لاستیک زاپاس رو از رو ایکس 60بردارین بذارین انباری خونه هم اون چنئ کیلویی که گفتی سبکتر میشه همجا بازتر میشه…..اما از لحاظ زیبایی هم فکر میکنم ایکس 33 رخ جنگنده تری داره و زیباتره….پیروز باشین

   Thumb up 79 Thumb down 46

   پاسخ

 194. مهران
  اردیبهشت 17ام, 1393 7:18

  بهروز جان, در قسمت قبلی پاسخ بخشی از صحبتت جا افتاد که اینجا اشاره میکنم. گفتی " اون چنددرصد توی سبقتها تعیین کننده است " اولا قدرت عمدتا در دنده های سنگین موثره, نه سرعت. که حداکثر سرعت این دو خودرو یکسانه. دوما حتی اگه بگیم سرعت چری بخاطر تفاوت قدرت; اندکی بیشتره مگه شما توی کدوم جاده ایران میتونی بیشتر از 170 سرعت بری؟ چند کیلومتر؟  5 کیلومتر؟ خب با یک محاسبه تناسبی ساده در این طول شما 0.5 ثانیه جلوتر می افتی! خیلیه؟

  درباره زیبایی هم این یه مساله سلیقه ایه. ولی برادر من, خیابونهای شهر و حتی جاده ها میدون جنگ نیست که میگی چری رخ جنگنده تری داره! که اگه اینجوری باشه پس تانک زیباترین خودرو است! البته گفتم که هرکی با هر ماشینی حال میکنه نوش جانش ولی قبول کن که سلیقه اکثریت مردم میگه لیفان خوشگل تره

  شاد باشی

  Thumb up 50 Thumb down 74

  پاسخ

 195. بهروز
  اردیبهشت 17ام, 1393 9:45

  مهران عزیز قدرت تو همه دنده ها موثره اینکه  ایکس 60 توی سبقتا کم میاره خیلی خطرناکه..حتی شما اگه ایکس 60 داری تجربشم حتما داری که به زحمت از تو پارکینگهای شیبدار بالا میاد..من با ایکس 33 اتوبان ساوه 200تا رفتم خیلی استیبله….و اما سلیقه اکثریت مردم رو در تعداد ماشینهایی که تو خیابون میبینی میشه فهمید ……من هم امیدوارم هر کی هر ماشینی داره حادثه نبینه ایشالا ولی انتخاب یه ماشین خوب در جلوگیری از حادثه مهمه…

  Thumb up 86 Thumb down 45

  پاسخ

 196. اردیبهشت 17ام, 1393 11:23

  جان مادرتون اسم ایکس 33 رو نیارین تا 2 سال قبل 27 تومن بود.. اما سرورش ایکس60 از اول گرون بود.. واسه همینم هرکسی  ایکس 60زیر پاش نیس   بعد یه نکته مهم میگم بحث و میبندم قیمت کارخونه ایکس 60  60400 تومن اما تو بازار ازاد 65 تا 68 تومن… حالا ایکس 33 قیمت کارخونه  64200 قیمت بازار 62.. الان این قیمت ها رو نگین.. این قیمت ها تو تمام سایت ها ذکر شده.. اقا ایکس33 رو بده پرشیا 0 بگیر.. خدایی بهتره

  Thumb up 35 Thumb down 44

  پاسخ

 197. اردیبهشت 17ام, 1393 11:25

  بهروز جمع کن بابا.. من به چشم دیدم ایکس 33 تو کورس از پراید جا موند… انقدر ملت رو با خالی بندی و داستان نخندون…. مستند حرف بزن

  Thumb up 36 Thumb down 72

  پاسخ

  • بهروز
   اردیبهشت 17ام, 1393 11:48

   امیر عزیز تو منو یاد یه بنده خدایی میندازی که 8 سال پیش خالی میبست و به دیگران میگفت خالی بند …اون ایکس 33 که تو میگی جا مونده کنار خیابون پارک کرده بوده حتما …!!!  قبول مستندات من رو بذار به عهده دیگران و از طرف بقیه حرف نزن …

   Thumb up 86 Thumb down 45

   پاسخ

 198. اردیبهشت 17ام, 1393 12:28

  اگه بحث خالی بندی باشه شما از احمدی نزاد جلو تری… خدایی مطالبت اخر خندس.. همه میدونن ایکس33 زورش به سمندم نمیرسه .. با چه رویی میگی با ایکس33 مگان و زانتیا رو تو کورس بردی؟ ؟ حتمن تو خاب بوده… جای دیگه نگو این حرف رو

  Thumb up 43 Thumb down 84

  پاسخ

  • محمد
   بهمن 19ام, 1393 12:50

   x60پراید رو هم نمیتونه تو سر بالای بگیره

   Thumb up 1 Thumb down 0

   پاسخ

 199. امیر محمد
  اردیبهشت 18ام, 1393 15:57

  دوستان سلام یا اینکه خودم  لیفان ایکس 60 دارم و به نسبت قیمتش ازش راضیم نمیخواهم با کسی کل کل کنم  ولی  بابا خودتون برین تست تصادف ایکس 33 رو ببینید با ایکس 60 مقایسه کنید. خداییش ایکس 33 داغون شد قضاوت با خودتان.  درضمن با این کل کل ها نه قیمت ماشینی بالا می ره نه پایین اینقدر حرض نخورین

  Thumb up 26 Thumb down 71

  پاسخ

 200. بهروز
  اردیبهشت 18ام, 1393 21:11

  امیر محمد عزیز اوضاع ایکس 60 اینقدر فجیعه که سازنده این خودرو حاضر نشدند اونو به مرکز تست تصادف در استرالیا بفرستن ….در یک جمله ایکس 60 شاسی بلند ی با بدنه ضعیف و قدرت تحرک پایین و  بهست البته از ماشینای تولید داخلی خیلی بهتره اگه یه موتور 2000 روش میذاشتن و امکاناتشو بیشتر میکردن  میشد با ایکس 33 مقایسش کرد زنده باشین

  Thumb up 90 Thumb down 37

  پاسخ

 201. امیر محمد
  اردیبهشت 18ام, 1393 22:54

  آقا بهروز همچین میگی ایکس 33 انگار پرادو بی خیال بابا تعصب نداشته باش . تست تصادف ایکس 60 و ایکس 33 رو  تو سایت آپارات نگاه کنی متوجه تفاوت با ایکس 33 میشی. من سوار جفتش شدم ایکس 60 مستحکم تره هرجور صلاح میدونید. ولی فقط ماشین های آلمانی و آمریکایی رو عشقه که پولمون بهش نمیرسه تو ایران باید تو حسرتشون بمونیم بی ام و  بنز  شورلت و …..  داریم سر چی با هم دعوا می کنیم

  Thumb up 24 Thumb down 84

  پاسخ

 202. امیر محمد
  اردیبهشت 18ام, 1393 23:04

  ~~کارخانه لامبورگینی در ابتدا یک کارخانه تراکتورسازی در ایتالیا بوده یک روز صاحب کارخانه لامبورگینی برای ملاقات و صحبت در مورد محصولات کارخانه فراری به دفتر مدیرعامل شرکت فراری مراجعه می کنه ولی صاحب کارخانه فراری اون رو به حضور نمی پذیره و باعث تحقیر اون میشه. این حرکت فراری اینقدر براش سنگین تموم میشه که می ره تلاش می کنه و ماشین سواری لامبورگینی رو بالاتر از فراری به بازار عرضه می کنه حالا وضعیت ما رو نگاه کنید هرچی تحریموم می کنن قطعات بهمون نمی دن تحقیرمون می کنن. آرزوی ما اینه که پژو به ایران برگرده . و ….تو خارج از ایران هیوندای و کیا ماشینهای متوسط حساب میشن ولی اینجا خودوروی لوکس که زورمون هم نمیرسه بخیرمشون حالا با همش سر ایکس 60 و ایمس 33 با هم کل کل کنیم  .    

  Thumb up 9 Thumb down 16

  پاسخ

 203. شاهرخ
  اردیبهشت 19ام, 1393 9:34

  آقای امیر محمد حرفهائی که میزنی بعضا قشنگه ولی متاسفانه متناقض و یکی به نعل و یکی به میخ.اگر حداقل جز اون دسته از افرادی هستی که زحمت یه ذره مطالعه رو به خودشون میدن و داستان لامبورگینی رو میدونن (البته خود آقای لامبورگینی بعد از اینکه یکدستگاه فراری میخره میره در باره مشکل سیستم کلاچش با خود آقای فراری صحبت کنه که آقای فراری به آقای لامبورگینی میگه برو نظراتتو روی تراکتورهات پیاده کن.چون مدتها گذشته و ما فراری و لامبورگینی رو فقط بعنوان 2تا برند معروف میشناسیم شاید گفتن آقای فراری و آقای لامبورگینی  برای ما فیلم ماشینها رو تداعی میکنه ولی در اون زمان این 2نفر هر دو زنده بودند و مدیران کارخونه خودشون) دیگه دوباره نباید وارد قضیه این 2تا ماشین بشی و بگی من نشستم توش محکمتر ه چه طوری میشه با نشستن توی یه ماشینی آخه استحکام یک ماشین رو تشخیص داد و یا وقتی میگی تست تصادف دیگه نباید در مورد له شدن و نشدن صحبت کنی .باید بری نتایج آزمون را اونم از یک موسسه یکسان ببینی نمیشه یکیشو ببری اروپا مثلا 1ستاره بگیره و یکیشو ببری چین و 4ستاره بگیره و یا بگی من عکس و یا فیلمشو دیدم داغون شده .حالا تا 2سال پیش این بحثها پیش میومد بحثی نبود اطلاعات در باره تست تصادف کم بود ولی الان نمیشه در باره داغون شدن ویا نشدن صحبت کرد بلکه باید در باره اینکه کدامیک علیرغم له شدن محافظت بیشتری ایجاد کرده و امتیاز بالاتری آورده صحبت کرد. یا وقتی میگیم  منتظر برگشتن پژو شدن نشانه بدبختیه  دیگه اصلا نباید در باره چین حتی عالیترینشم صحبت کرد چون ماشینهای چینی در عالیترین سطح به پای محصولات معمولی پژو نمیرسند.یا اینکه اگر دلمون با یکی از این چینیهاست به صراحت بیانش کنیم. و دلایل طرفداریمون رو هم یکی یکی بگیم. که دیگران سردرگم نشن . 

  Thumb up 30 Thumb down 11

  پاسخ

 204. اردیبهشت 19ام, 1393 9:36

  ایکس33 مدل 91 تو سایت باما 51 تومن…. ایکس60 مدل 91 60 تومن… بابا ایکس33 10 میلین هم زیادشه

  Thumb up 25 Thumb down 48

  پاسخ

 205. مهدی
  اردیبهشت 19ام, 1393 10:47

  سلام

  به نظر من x33 انتخاب بهتری نسبت به x60 در مجموع چون خودم بین این دو موندم و لی قطعا انتخابم x33 هست چون ضعف کمتری به x60 داره…. تو انجمن و فرم ها و … تحقیق کنید متوجه میشید…

  Thumb up 98 Thumb down 32

  پاسخ

 206. اردیبهشت 19ام, 1393 19:01

  خیلی خیلی واضح هست که ایکس33 بسیار زشت بی مصرف و سراسر ایراد هست.. تقریبا اکثر مردم به این مساله ایمان دارند… شما اگه به همه سایت های تخصصی خودرو برید متوجه میشید چقدر ایکس33 منفور هست..   باعث خجالت هست که ایکس60 با  ایکس33 این اسباب بازی زشت به درد نخور قیاس بشه… در اخر به دوستان پیشنهاد میکنم دیگه جواب این 1 یا شاید 2 نفر که با نام های مختلف از ایکس33 تعریف میکنند ندید… بزارید تو توهم خودشون خوش باشن… همه چیز مشخص هست.. تابلو ترین چیز قیمت کارخانه ایکس33 64200  بازار ازاد 61 اونم تازه کسی نمیخره این اشغال رو..    اما  ایکس60  قیمت  کارخانه 60200 بازار 65 تا 67.. با تشکر محمد حسن 29 ساله از تهران

  Thumb up 36 Thumb down 95

  پاسخ

  • بهروز
   اردیبهشت 19ام, 1393 20:15

   امیر عزیز یا نمیدونم محمد حسن عزیز با این معرفیت اعتراف کردی که کی با اسامی مختلف میاد نظر میده …..امیر محمد حسن عزیز !! ایکس 60 هیچ خریدی در امنیتش نیست وقتی که نا حالا 10 میلیون تومان افت قیمت داشته و بعضی ها رو متضرر کرده کیفیت هم نداره ….بهترین انتخاب ایکس 33 هست دیگران رو به اشتباه ننداز …زنده باشین

   Thumb up 96 Thumb down 44

   پاسخ

 207. سیامک
  اردیبهشت 20ام, 1393 10:17

  بحث خیلی جالب شده. دنده6 عزیز لطفا یه گردهمایی شاسی چینی راه بندازید تا دوستان 33 و 60 بیان توی گود و ببینیم چند چند هستند. من بی صبرانه منتظر همچین چیزی هستم. درگ ریس هم خوبه ، حتی میشه ماشینها با هم درگ برن.

  Thumb up 19 Thumb down 6

  پاسخ

 208. اردیبهشت 20ام, 1393 11:16

  بهروز امیر محمد کیه؟؟ با کی کار داری محمد حسن هستم بنا به دلایلی با اسم مستعار امدم.. ان هم فقط امیر.. مثل شما بیکار نیستم با اسم های دیگه بیام   از اونجا که علاقه به احمدی نزاد داری دقیقا شیوه اون رو پیش گرفتی  دروغ تهمت … چون همه چی واضح هست دلیلی به ادامه بحث نیست شما با این شاسی بلند 27 تومنی سابق و 46 47 مدل 90 ایکس33 خوش باش.. اون احمقی هم که قیمت  کارخانه ایکس 33 مزخرف رو 64 میزاره عقلش نمیرسه کسی 59 60 هم واسه0 کیلومتر این ماشین زشت نمیده.. من مثل امثال تو رو هوا حرف نمیزنم.. بازار همه چی رو