بزرگترین مرکز خرید خودرو کشور در منطقه 22 تهران ساخته خواهد شد

مدیریت سایت | شنبه، ۱۸ آبان ۱۳۹۲ |

کلنگ احداث بزرگترین مرکز خرید کشور بزودی در منطقه 22 تهران به زمین می خورد تا این محدوده از پایتخت گام بزرگی در تامین سرانه های مورد نیاز شهروندان تهرانی و حتی کشور بردارد

.

به گزارش جارپرس از روابط عمومی شهرداری منطقه 22 تهران، بزرگترین مرکز خرید کشور در عرصه ای با وسعت 7 هکتار و با زیر بنای 500 هزار متر مربع در ضلع جنوب بزرگراه شهید خرازی روبروی پروژه هزار و یک شهر و همجوار با رودخانه وردآورد ساخته می شود.

حسین مرادی شهردار منطقه 22 با اعلام این خبر گفت: « عملیات اجرای این پروژه در قالب پروژه مشارکت و سرمایه گذاری، بعنوان یکی از بزرگترین مراکز تجاری کشور در مرحله انعقاد قرار داد با شرکت سرمایه است و بزودی عملیات اجرای آن آغاز خواهد شد. با بهره برداری از این مرکز امیدواریم بتوانیم بخش نمایشگاهی خودرو کشور را در فضای ایجاد شده تامین کنیم. »

وی در ادامه صحبتهای خود با اشاره به اینکه منطقه 22 طی سال 91 بیش از هزار میلیارد تومان پروژه مشارکتی را به مرحله انعقاد رسانده، افزود: « آنچه در اصل در پی آن بودیم، اجرای پروژه های مشارکتی بصورت شاخص و مجموعه هایی شامل فضاهای مختلط و کامل همچون فضاهای فرهنگی، ورزشی، درمانی، مراکز خرید و … در سطح محله ها و نواحی منطقه است که با اجرای آنها بخش عمده ای از سرانه های مورد نیاز شهروندان منطقه 22 تامین خواهد شد. پروژه هزار یک شهر که در سطح ملی و در قالب پروژه مشارکت و سرمایه گذاری در حال احداث است، نمونه ای مناسب و کامل برای اجرای اینگونه پروژه های جامع و کامل در قطب تفریحی گردشگری پایتخت است که قرار است با کاربری ملی نیز به بهره برداری برسد و در اختیار هموطنانمان قرار گیرد.»

دیدگاه خود را ارسال کنید


در بحث شرکت کنید