اخبار خارجیاسلایدر

اسکوتر برقی پانزر با چرخ‌های تانک و قیمت 15 هزار دلار!

شرکت کاستوم رباتیکس از یک اسکوتر جدید و همه‌جارو با نام پانزر رونمایی کرده است. 

به گزارش دنده 6 – محصول جدید این شرکت از قوای محرکه برقی استفاده می‌کند و یک وسیله نقلیه ایستاده مشابه سِگوِی است هرچند به لطف استفاده از چرخ‌های مشابه تانک‌ها قابلیت عبور از هر مسیری را دارد. درحالی‌که سِگوِی برای ترددهای روزمره شهری و فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ طراحی شده، اسکوتر پانزر می‌تواند کارهای چالش‌برانگیزتری را انجام دهد.

این وسیله نقلیه دارای فرمان دراز و جعبه‌ای است که درون خود دو موتور برقی را جای می‌دهد. ظاهر این اسکوتر شاید خیلی به چشم نیاید اما تصور می‌کنیم خریداران اهمیت چندانی به این موضوع نخواهند داد. در واقع آنچه درباره پانزر اهمیت دارد نه ظاهر آن بلکه طرز کارکردش است. کاستوم رباتیکس می‌گوید این اسکوتر توانایی تردد در هر مسیری با حداکثر سرعت ۲۴ کیلومتر در ساعت را دارد که بیشتر از سرعت سِگوِی PT با حداکثر سرعت ۲۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

این اسکوتر متمایز همچنین به برخی ویژگی‌های ایمنی از جمله سیستم دوال گریپ مجهز شده است. این سیستم از مالک می‌خواهد پیش از حرکت هر دو دست خود را روی فرمان بگذارد. همچنین چراغ‌های جلو نیز از نوع LED هستند. شرکت سازنده اظهار می‌دارد خریداران قادر خواهند بود با یک‌بار شارژ به مدت یک ساعت از پانزر استفاده کنند. سوئیچ روشن و خاموش پانزر هم به ویژگی خوانش ولتاژ مجهز است و بنابراین مالکان از بابت شارژ باتری نگرانی نخواهند داشت.

شاید این اسکوتر محصولی ساده به نظر برسد اما بنا به گفته کاستوم رباتیکس امکان سفارشی‌سازی آن وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به انتخاب صندلی، ابزارها و فضاهای ذخیره‌ای متفاوت اشاره کرد. شرکت یاد شده همچنین به دنبال ارائه مستقیم قطعات یدکی به مشتریان است، قطعاتی که تنها در عرض ۱۰ دقیقه نصب می‌شوند. کاستوم رباتیکس خاطرنشان می‌سازد این تنها یکی از ۵ نسخه پانزر است و با پسوند V1 شناخته می‌شود. در حال حاضر اسکوتر پانزر ۱۵ هزار دلار قیمت دارد که با تخفیف ۵ هزار دلاری به قیمت ۱۰ هزار دلار فروخته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا