اخبار خارجیاسلایدرکلاسیک

این فولکس قدیمی به یک خانه متحرک عجیب تبدیل شد!

کمپرها و خودروهایی که برخی از امکانات یک خانه را دارند، از نظر طراحی و ویژگی‌های ظاهری در نوع خود خاص هستند. برخی از افرادی که طرفدار این نوع خودروها هستند، ظاهر و طراحی کمپرها را به گونه‌ای تغییر می‌دهند که واقعا جالب و عجیب هستند.

به گزارش دنده 6 –  این کمپر عجیب و غریب بر مبنای یک فولکس‌واگن تیپ ۲ ۱۹۶۳ ساخته شده است. این کمپر فولکس‌واگن را در Car & Classic، جایی که در بریتانیا به حراج گذاشته می‌شود، پیدا خواهید کرد. قیمت پیشنهادی تقریبا ۱۸ هزار پوند (معادل ۲۲ هزار دلار) اعلام شده است.

فولکس قدیمی به یک خانه متحرک عجیب تبدیل شد/ عکس

یک موتور چهار سیلندر آئودی S۳ همراه با توربوشارژ در پشت آن قرار گرفته است. طبق توضیحات حراجی، این فولکس‌واگن در “وضعیت بی عیب و نقص” به سر می‌برد. گفته می‌شود که موتور و گیربکس اتوماتیک به خوبی کار می‌کنند.

فولکس قدیمی به یک خانه متحرک عجیب تبدیل شد/ عکس

این سفارشی‌سازی از این جهت خاص محسوب می‌شود که یک ون، تبدیل به نوعی تریلر شده است. قسمت جلویی ون کاملا از آن جدا شده و شکل عادی خود را از دست داده است.

فولکس قدیمی به یک خانه متحرک عجیب تبدیل شد/ عکس

فضای داخلی کلاسیک فولکس تیپ ۲ با چند ارتقاء برای سازگاری با پیشرانه مدرن همراه شده است. در مورد این تریلر، یک تخت دو نفره در پشت نصب شده است. یک یخچال بزرگ در وسط خودرو در پای تخت نصب شده و کابینت‌ها و یک کانتر در کنار تخت در پشت درهای جانبی قرار می‌گیرند.

فولکس قدیمی به یک خانه متحرک عجیب تبدیل شد/ عکس

این در حالیست که فضایی که قبلاً توسط صندلی‌ها و یک داشبورد اشغال می‌شد، اکنون به یک کانتر بزرگ با فضای ذخیره سازی بیشتر تبدیل شده است. سقف پاپ تاپ کوچک برای فضای سر بیشتر حفظ شده و محفظه موتور که اکنون خالی است، برای ذخیره‌سازی بیشتر پایین آمده است.

فولکس قدیمی به یک خانه متحرک عجیب تبدیل شد/ عکس

یک سایبان روی سقف وجود دارد که برای راحتی در فضای باز گسترش می‌یابد.

طبق لیست حراج، این خودرو به عنوان یک وسیله نقلیه ثبت شده و برای بریتانیا قانونی است. کیلومترشمار دیجیتال خودرو کارکرد ۳۸,۳۴۳ کیلومتر (۲۳,۸۲۵ مایل) را نشان می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا