بنز کلاسیک ایرانیزه شده!

مدیریت سایت | یکشنبه، ۱۵ مرداد

طراح پورشه به سبک ایرانی که چندی پیش در اینستاگرام غوغا کرده بود، این بار تصویر مرسدس بنز را با طراحی ایرانی منتشر کرد.

به گزارش دنده 6 – طراح ایرانی، مرسدس بنز مدل 300sl را به نقش‌های ایرانی مزین کرده است.

بنز کلاسیک ایرانیزه شد!/عکس
بنز کلاسیک ایرانیزه شد!/عکس

مرسدس بنز300 SL یک کوپه دو نفره اسپرت، مشهور و زیباست که درهای آن رو به بالا باز می‌شود و یکی از شاخص‌ترین محصولات کلاسیک کمپانی آلمانی دایملر آگ به شمار می‌رود. این خودرو در سال ۱۹۵۴ به عنوان یک اتومبیل اسپرت لوکس به دست مشتریان رسید و در دوران خودش سریع‌ترین خودرو جهان به شمار می‌رفت.
نخستین بار ماکس هافمن نماینده رسمی محصولات بنز در نیویورک به مسئولان کمپانی اشتوتگارتی پیشنهاد داد تا نسخه شهری از مدل مسابقه‌ای W194 را به تولید برسانند. زیرا او معتقد بود این خودرو می‌تواند در بازارهای ایالات متحده فروش خوبی را تجربه کند. پس از آن بود که مسئولان دایملر بنز دست ‌به‌ کار شدند و درنهایت مرسدس بنز300 SL افسانه‌ای را به تولید رساندند.
شرکت دایملر بنز در ابتدا مرسدس بنز 300 SL را با کد شناسایی‏w198 بر اساس یکی از خودروهای مسابقه‌ای خود در سال ۱۹۵۲ طراحی و تولید کرد. این خودرو برای بازار پس از جنگ ایالات متحده ساخته شده بود و در نمایشگاه خودروی نیویورک ۱۹۵۴ به نمایش درآمد.
طراح پورشه به سبک ایرانی که چندی پیش در اینستاگرام غوغا کرده بود، این بار تصویر مرسدس بنز را با طراحی ایرانی منتشر کرد.مرسدس بنز 300 SL به واسطه طراحی فوق‌العاده زیبای خود، به‌ویژه درهای بالارونده با الگوبرداری از بال‌های مرغ دریایی بسیار مورد توجه مشتریان ثروتمند آن دوران قرار گرفت.
مرسدس بنز300 SL نخستین اتومبیلی بود که به موتور ۴ سوپاپ و نیز سامانه تزریق سوخت مستقیم مجهز شد. مرسدس بنز 300 SL مجهز به درهای بالارونده طی سال‌های ۱۹۵۵ تا ۱۹۵۷ به تولید می‌رسید. همچنین نسخه رودستر این خودرو یعنی مدل ۱۹۰sl نیز در سال ۱۹۶۳ به حضور خود در بازار پایان داد.


بدون دیدگاه