آفروداخبار خارجیاختصاصی دنده 6

تجربه زمستانی رنو در Cerro Castor

فصل تعطیلات زمستانی آغاز می‌شود و برند لوزی اولین کسی است که کمپین خود را اعلام می‌کند: پس از موفقیت تجربه تابستانی رنو، این برند فرانسوی اکنون در حال آماده‌سازی تجربه زمستانی رنو خود در Cerro Castor، مرکز تعطیلات مشهور واقع در 26 کیلومتری Ushuaia در Tierra del Fuego.

به گزارش دنده 6 – در آنجا، بین 28 ژوئن تا 30 سپتامبر، این برند محصولات خود را که بیشتر برای آفرود طراحی شده‌اند، مانند داستر (مدل سال 2024) و پیکاپ آلاسکا به نمایش می‌گذارد. رنو فضاهای مختلفی در نقاط استراتژیک مختلف در مجموعه اسکی خواهد داشت که به دلیل داشتن یکی از بهترین مناظر از جنوب آرژانتین برجسته است.

علاوه بر داستر و آلاسکان، این برند پیشنهادهای مختلفی را نیز برای مشتریان خود ارائه خواهد کرد: اعضای My Renault Benefits، برنامه وفاداری این برند، این فرصت را خواهند داشت که به تخفیف های منحصر به فرد دسترسی داشته باشند تا از غذای داخل و خارج از Cerro Castor، هتل ها، شکلات ها لذت ببرند. ، بین دیگران.

از جمله مزایای اصلی برای لذت بردن از داخل و خارج از Cerro Castor عبارتند از:

10% تخفیف در رستوران Terrazas del Castor
15% تخفیف در رستوران Buena Vista، Isla Vegana و Dulces Pau
10% تخفیف در La mecita de Almanza.
15% تخفیف در Wyndham Garden Hotel Del Glaciar Ushuaia.
10٪ تخفیف در مغازه های شکلات فروشی: Moala و Laguna Negra Chocolatería.

در همین راستا، کریستین آگویر، مدیر تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ رنو آرژانتین، اظهار داشت: در ادامه موفقیت‌آمیز فعالیت‌های تابستانی خود در Cariló و Pinamar با تجربه تابستانی رنو، ما مشتاق هستیم که آغاز «تجربه زمستانی رنو» را اعلام کنیم. در این محیط طبیعی منحصر به فرد چشمگیر که Cerro Castor به ما ارائه می دهد. این فصل زمستان فرصت جدیدی برای تقویت رابطه با مشتریانمان ارائه می دهد و به آنها اجازه می دهد از نزدیک خط خودروهای آفرود ما را بررسی کنند و از مزایای انحصاری از طریق برنامه My Renault Benefits بهره مند شوند. این اقدام منعکس کننده استراتژی ما برای ایجاد نقاط تماس مستمر با مشتریانمان، ارائه تجربیات استثنایی از محصولات و خدمات خود به آنها است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا