اتحاتد داخلی

خودروی جدید های‌فای با قدرت ۱۲۸۷ اسب بخاری معرفی شد

یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲

خودروی جدید های‌فای با قدرت ۱۲۸۷ اسب بخاری معرفی شد

یک روز دیگر، یک خودروی الکتریکی جدید دیگر از چین. این بار ما یک مدل نسبتاً خاص داریم، چرا که نوید سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را در کمتر از دو ثانیه می‌دهد. در عرض یک دقیقه به شماره‌های دیگر خواهیم رسید، اما ابتدا به HiPhi A جدید سلام کنید.

HiPhi یک تولیدکننده خودروهای الکتریکی چینی است که بر توسعه و تولید خودروهای لوکس و پرفورمنس تمرکز دارد. های‌فای A جدید مبتنی بر مدل Z است. این شرکت در ماه مارس از یک سدان برقی بزرگ با قدرت ۶۰۰ اسب بخار رونمایی کرد.

در حالی که مدل Z دارای یک پیشرانه الکتریکی دو موتوره است، مدل A توسط سه موتور الکتریکی نیرو می‌گیرد؛ یکی در محور جلو و دو تا در عقب. این یک سیستم توسعه یافته داخلی است که حداکثر توان خروجی آن به ۱۲۸۷ اسب بخار می‌رسد.

انرژی الکتریکی خودرو از یک بسته باتری با ظرفیتی نامشخص می‌آید که می تواند تا ۱۵۰۰ کیلووات را در اوج خود تخلیه کند. این پیشرانه مبتنی بر معماری الکتریکی ۸۰۰ ولتی است و نوید می‌دهد که حداکثر توان خود را برای بیش از ۳۰ دقیقه حفظ کند. در نتیجه، حداکثر سرعت آن به ۱۸۶ مایل در ساعت محدود شده است.

سیستم تعلیق بادی مشترک با HiPhi Z همچنان استاندارد است، اما مدل A با فرمان پذیری محور عقب، دمپرهای تطبیقی ‌‌و سیستم جدید گشتاور بردار آن را ارتقا داده است. این شرکت همچنین می‌گوید که این خودروی الکتریکی دارای توزیع وزنی کامل ۵۰:۵۰ است.

HiPhi با Apollo Automobil، شرکت سازنده ابرخودروهای برقی Intensa Emozione و G۲J، همکاری کرده تا این مدل جدید را تولید کند. HiPhi قول داده که جزئیات بیشتری را در ماه‌های آینده اعلام کند.


بدون دیدگاه