سرمایه ‌گذاری گروه بی ام و برای تولید خودروهای الکتریکی مینی در بریتانیا

مدیریت سایت | دوشنبه، ۲۷ شهریور

  مینی در چند وقت اخیر تغییرات قابل توجهی در ترکیب خود ایجاد کرده است.

به گزارش دنده  6 –  مینی در چند وقت اخیر تغییرات قابل توجهی در ترکیب خود ایجاد کرده است.

  مینی کوپر سه درب برقی آینده قرار است برد، قدرت و قابلیت شارژ بسیار بیشتری نسبت به مدل قبلی خود ارائه دهد. کانتریمن الکتریکی قصد دارد قابلیت های شارژ سالم تری را در یک کراس اوور کامپکت AWD ارائه دهد. این خودروساز بریتانیایی همچنین ایسمن را عرضه خواهد کرد، یک ورودی کاملاً جدید که قرار است بین پنج درب و کانتریمن قرار گیرد.

با خط تولید جدید، مینی یک تصمیم به ظاهر عجیب گرفته است: آوردن خط تولید به چین. گریت وال موتور مدل های سه در مینی کوپر و آسمن را از طریق سرمایه گذاری مشترک تولید خواهد کرد. این مدل‌ها در شهری که در کنار رودخانه یانگ تسه برای صادرات آسان قرار دارد، ساخته می ‌شوند. این مدل سه درب اواخر امسال در چین تولید خواهد شد.

در حالی که هزینه ساخت در چین کمتر از بریتانیا است، مینی ها به خودروهای انگلیسی معروف هستند. این خودروساز نمادین حتی آکسفورد را “خانه تولیدی” خود نامیده است. گروه بی ام و اخیراً 645 میلیون دلار در تأسیسات تولید مینی در بریتانیا سرمایه گذاری کرده است.

این سرمایه گذاری به این معنی است که خودروهای الکتریکی و ایسمن سه درب از سال 2026 در تاسیسات مینی در بریتانیا تولید خواهند شد. علاوه بر این، مینی می گوید تا سال 2030 فقط خودروهای برقی را در محل مونتاژ آکسفورد خود مونتاژ خواهد کرد.


بدون دیدگاه