اخبار خارجیاسلایدر

میتسوبیشی خودروی اسرارآمیز جدید را قبل از عرضه در ماه اکتبر به نمایش گذاشت

 میتسوبیشی مخفیانه بر روی خودروی جدیدی کار می‌کند که برای افراد در فضای باز طراحی شده است و قصد دارد ماه آینده در نمایشگاه موبیلیتی ژاپن 2023 رونمایی کند.

به گزارش دنده  6  –  جزئیات در حال حاضر کمیاب است زیرا بیانیه مطبوعاتی عمدتاً بازاریابی پرزهایی است، اگرچه می ‌گوید این خودروی مرموز الکتریکی است. تا حدودی و دارای فرمان تمام چرخ است. گفته می شود این خودرو “آرامش خاطر در هر شرایط آب و هوایی یا جاده ای” را ارائه می دهد، بنابراین احتمالاً این خودرو دارای سیستم چهار چرخ متحرک است.

خوب، شاید استفاده از اصطلاح “خودرو” کاملاً دقیق نباشد زیرا تیزر سایه نشان می دهد که این خودرو به معنای سنتی آن نیست. این تصور را به ما می دهد که یک وسیله نقلیه بزرگ است، و ما را به این باور می رساند که این یک وسیله نقلیه هوایی است. قابلیت ‌های رفتن به هر جایی که در بیانیه مطبوعاتی پیشنهاد شده است، اعتبار این خودروی همه‌جانبه بودن را می ‌افزاید.

تنها تصویر پیش‌نمایش خودرویی بلند را با چراغ‌های T شکل نشان می‌دهد که در کنار لوگوی نورانی میتسوبیشی قرار دارد که درست زیر شیشه جلوی تقریباً عمودی نصب شده است. مجموعه ای از چراغ های اضافی به صورت عمودی برای طرحی نصب شده است که ما را به فکر یک دلیکا  D:5آینده نگر با فاصله بیشتر از سطح زمین می اندازد. ما معتقدیم که این تیزر احتمالاً یک مفهوم را به جای یک مدل تولیدی به تصویر می‌کشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا