پنج محصول سوبارو در راه ايران

تیم تحریریه | شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۲

 

در پی سفر مقامات ژاپنی به ایران و دیدار با مقامات بلندپایه کشورمان، 5 خودروی ژاپنی یکشنبه هفته آینده با حضور مقامات ایرانی و ژاپنی در ایران رونمایی می شود، ضمن اینکه پیش فروش خودروهای لگاسی، فارستر، xv و out back مدل 2014 در تهران آغاز شده است

 

 

لگاسي

صدیقه ضیایی، قائم مقام نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش سوبارو در ایران، گفت: پیش از این، مشکلاتی بر سر راه ورود خودروهای سوبارو در کشور وجود داشت که هم اکنون با برطرف شدن آنها، شرایط فراهم شده است، در حالیکه تا پیش از این، علیرغم واردات این خودروها، امکان عرضه آنها فراهم نبود.
وی افزود: این خودروها ویژه طبقه خاصی از جامعه تولید می شود و این شرکت با هدف حفظ کیفیت و ایمنی، تولیدی محدود و کمتر از یک میلیون خودرو در سال دارد

سوبارو فارستر


ضیایی در خصوص  کیفیت خدمات پس از فروش این خودرو، اظهار داشت: یکی از ویژگی های ممتاز خودروهای سوبارو که نهایت رضایت را برای مشتریان آن فراهم کرده، موضوع خدمات پس از فروش است، ضمن اینکه هم اکنون تعمیرگاه مرکزی این شرکت در تهران افتتاح شده و ارائه خدمات خود را به مشتریان آغاز کرده است.
وی اظهار داشت: در نظر داریم تا با اجرای استانداردهای سوبارو در ایران، خدمات پس از فروش را متحول کنیم، بنابراین با توجه به استانداردهای بالای این خودروساز ژاپنی در جذب نماینده بسیار سخت گیر خواهیم بود، همچنین سیف خودرو در حال پذیرش نمایندگی جدید در سراسر کشور است

 

سوبارو ايكس وي
.
ضیایی افزود: به هرحال خریداران سوبارو نگران خدمات پس از فروش نباشند، زیرا سیاست این مجموعه در بخش خدمات پس از فروش این است که تمام مشتریان سوبارو VIP به شمار روند و در هر کجا از کشور که با مشکلی مواجه شوند، می توانند خدمات پس از فروش را به نحو مطلوبی دریافت کنند.
وی اظهار داشت: مشتریان می توانند با تعمیرگاه مرکزی سیف خودرو نماینده انحصاری سوبارو ژاپن تماس بگیرند تا از نحوه دریافت خدمات سوبارو در شهر خود مطلع شوند. البته ما مدعی هستیم تمام خودروهای شرکت سوبارو تا 5 سال نیاز به تعمیرات اساسی ندارد. دلیل اصلی ارائه خدمات پس از فروش 6 ساله یا 100هزار کیلومتر برای این خودروها، اطمینان کامل به کیفیت فوق العاده محصولات است

 

اوت بك

ضیایی در خصوص ویژگی های خودروهای سوبارو ژاپن گفت: این خودروها با استفاده از طرح افقی موتور باکسر، تعــادل را با قدرت و کــارایی ترکیب کرده؛ به طوری که هر خودرو  به یک موتور با کسری، مجهزشده است. این موتور همانند حرکت دست‌های ورزشکاران بوکس به گونه ای عمل می کند که به آن اجازه می دهد با محور سیستم انتقال نیرو یکی شده و بالاترین نیروی ممکن را منتقل کند. سطح مقطع پائین موتور سوبارو سبب ایجاد مرکز ثقل پایینتری نسبت به اتومبیلهای دیگر ایجادمی کند و این باعث فرمانپذیری سریع، چسبندگی به سطح جاده و اعتماد بیشتر در پیچ ها و سرعت بالا می شود.
وی اظهارداشت: کلیه خودروهای ساخت سوبارو به سیستم AWD مجهز هستند، همچنین با هدف کاهش آسیب و حفظ جان سرنشینان تمام محصولات سوبارو از 10 ایربگ برخوردار هستند.
ضیایی گفت: مدل‌های 2014 شامل لگاسی، فارستر، ایکس وی و اوت بک از 148 تا 199 میلیون تومان قیمت دارند که 45 درصد آن زمان عقد قرارداد، 30 درصد یک ماه بعد و 25 درصد زمان تحویل صد روزه دریافت می شود.

از سراسر وب
پیشنهاد از

بدون دیدگاه