سوپراسپرت های فرزند دیکتاتور، مصادره شد

تیم تحریریه | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۲

به نقل از پلاک،گینه استوایی کشوری بسیار کوچک در غرب آفریقا است که کمتر از یک میلیون نفر جمعیت دارد. فقر به حدی زیاد است که نیمی از مردم آن آب آشامیدنی ندارند! این کشور از نظر قاچاق انسان، تجاوز، کودکان کار و بسته بودن فضای سیاسی نیز رکورد دار است. اما دیکتاتور این کشور پسری دارد ماه!

تئودورین ابیانگ پسر دیکتاتور گینه استوایی، 26 خودرو سوپراسپرت شامل 7 فراری، 4 رولزرویس، 2 بوگاتی، 5 بنتلی، دو استون مارتین، یک لامبورگینی و یک مازراتی، در کاخ 101 اتاق خوابه خود در پاریس دارد. اما دستگاه قضایی فرانسه فعلا 11 خودروی وی شامل دو بوگاتی ویرون، بنتلی بروکلندز، بنتلی آزور، رولزرویس فانتوم کوپه، مازراتی MC12، پورشه کاررا GT، استون مارتین V8، میباخ، فراری انزو و فراری 599 را مصادره و حراج کرده است و قصد دارد مابقی دارایی وی را نیز بررسی کند

.

گفته می شود وی چند بنتلی و لامبورگینی در دو ویلای خود در آفریقای جنوبی، تعدادی سوپراسپرت دیگر در کاخ 31 میلیون دلاری اش در کالیفرنیا، تعدادی خودروی دیگر در خانه دیگرش در پاریس و ده ها خودروی لوکس و اسپرت هم در کشورش دارد.
دستگاه قضایی آمریکا تاکنون 315 میلیون دلار از دارایی وی داخل آمریکا شامل هواپیما، کشتی، ملک و حتی مقدار زیادی از وسایل شخصی مایکل جکسون و کلکسیون آثار هنری را شناسایی کرده و قصد دارد مصادره کند اما هنوز موفق نشده است.
تخمین زده می شود این دیکتاتور زاده فقط در کشورهای آمریکا، فرانسه، آفریفای جنوبی و برزیل حدود یک میلیارد دلار دارایی داشته باشد. اگر این دارایی بر جمعیت کشورش تقسیم شود به هر نفر 1300$ می رسد!

 

از سراسر وب
پیشنهاد از

بدون دیدگاه