پیشتازی مرسدس بنز در تعیین خط مالزی + پخش زنده

سپهر زنگنه | شنبه، ۹ فروردین ۱۳۹۳ | 2 نظر

F1FANS-لوئیس همیلتون راننده تیم مرسدس توانست در دومین رقابت برای کسب رده اول در استارت فصل 2014 باز هم رده اول را برای مرسدس بدست آورد .

در حالی بارش باران در طول زمان گیری امروز در سپانگ برنامه های تیم ها را به کلی عوض کرد ، لوئیس همیلتون توانست با ثبت تایم 1.59.431 خود را به عنوان مالک رده اول در استارت گرندپری معرفی کند . این سی و سومین پول پوزیشن او در تمام طول دوران حرفه ای حضورش در رقابت های فرمول یک بود .

سباستین فتل که چند روز پیش برنده عنوان بهترین ورزشکار سال شده بود ، توانست در رده دوم بایستد و در حالی که همه تصور می کردند آلونسو در رده سوم می تواند موقعیت خود را حفظ کند ، اما در لحظه آخر این نیکو روزبرگ بود که توانست این رده را از راننده اسپانیایی فراری بگیرد . آلونسو در مرحله دوم زمانگیری برخوردی با کیات راننده تورو روسو داشت و به دلیل آسیب دیدن اتومبیلش تصور می شد خداحافظی زودهنگامی با تایم گیری داشته باشد . اما مکانیک های فراری موفق شدند اتومبیل با باری دیگر به پیست برگردانند و آلونسو در نهایت رده چهارمی را برای تیمش بدست آورد .

دنیل ریکاردو از ردبول در رده پنجم قرار گرفت و کیمی رایکونن که در طول تمرینات بسیار سریع دیده می شد به رده ای بهتر از ششمی نرسید .

 

فرمول یک مالزی - تعیین خط-2

 

نیکو هالکنبرگ که توانست فورس ایندیا را به مرحله آخر تایم گیری برساند در رده هفتم کار را برای تیمش تمام کرد . این در حالی بود که پرز هم تیمی او در رده چهاردهم متوقف شد .

مگنوسن و باتن از مکلارن هم توانستند در رده هشت و ده کار را برای تیم تمام کنند . مگنوسن در طول تایم گیری یک بار اسپین شد ، اما باز هم توانست رقابت را جلوتر از هم تیمی با تجربه خود آغاز کند . ژان اریک ورن هم که همیشه آب و هوای بارانی را دوست دارد به مرحله آخر زمانگیری رسید و توانست در رده نهم بایستد . کیات هم تیمی ورن که برخوردی هم با آلونسو داشت در ده یازدهم باقی ماند و او را استبان گوتیرز با سائوبر خود تعقیب کرد .

 

فرمول یک مالزی - تعیین خط

گفتنی است که جایزه بزرگ مالزی یک شنبه ظهر ساعت 12.30 به وقت تهران از شبکه ورزش به شکل زنده پخش خواهد شد.

 

از سراسر وب
پیشنهاد از

2 دیدگاه

  1. رامین | فروردین 10, 1393 | لینک نظر

    رانندگان مرسدس همیشه تو تعیین خط خوب کار میکنن وجزء سه تیم برتر هستن..ولی تو مسابقه موفق نیستن…برعکس الونسو که تو مسابقه بهتر کار میکنه..

  2. علی | فروردین 10, 1393 | لینک نظر

    با سلام 

    امسال حسابی مردسدس دندون تیز کرده اینجور که پیداست