علت نامعلوم حادثه واژگونی اتوبوس + گزارش تصویری

سپهر زنگنه | دوشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ | 1 نظر

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی به کشته شدن ۷ نفر واکنش نشان داد و گفت:بلافاصله مجوز فعالیت شرکت خصوصی را باطل کردیم.

 

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی به کشته شدن ۷ نفر واکنش نشان داد و گفت:بلافاصله مجوز فعالیت شرکت خصوصی را باطل کردیم.

 پیمان سنندجی با اشاره به واژگون شدن اتوبوس بخش خصوصی در محدوده شهرک صدرا در منطقه22 گفت: گرچه سرعت اتوبوس در این حادثه استاندارد بود، اما به دلیل خارج شدن کنترل اتوبوس متاسفانه تعدادی از مسافران جان خود را از دست داده و یا مجروح شدند که رسیدگی به احوال حادثه دیدگان توسط مسئولان مربوطه از همان دقایق اولیه وقوع حادثه آغاز شده است.

سنندجی با ابراز تاسف از وقوع این حادثه اظهار کرد:ساعت نه صبح امروز یک  دستگاه اتوبوس اسکانیا مربوط به بخش خصوصی شرکت واحد-شریعتی به چیتگر- با سرعت 50 کیلومتر در  شمال به جنوب بزرگراه آزادگان در حال حرکت بود که در محدوده شهرک صدرا، مقابل پژوهشگاه نفت؛ کنترل اتوبوس از دست راننده خارج و اتوبوس واژگون شد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با اشاره به اینکه سرعت اتوبوس در حد استاندارد بوده ، گفت: در این حادثه تعدادی از مسافران مجروح و تعدادی نیز جان خود را از دست دادند.

سنندجی ضمن ابراز تاسف و عذرخواهی از شهروندان به دلیل این اتفاق ابراز کرد: در پی این حادثه  بلافاصله جلسه کمیته انضباطی تشکیل شد و براساس بند 20  قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی حکم انحلال شرکت خصوصی که اتوبوس مذکور متعلق به آن است، صادر شد .

وی تاکید کرد : علت دقیق حادثه در دست بررسی است .

با حضور به موقع نیروهای امدادرسانی تعدادی از مجروحان به بیمارستان فیاض بخش واقع در بزرگراه تهران-کرج و تعدادی دیگر به بیمارستان رسول اکرم(ص) منتقل شدند. ضمن اینکه یکی از مجروحان نیز با امداد هوایی به بیمارستان امام خمینی(ره) منتقل شد.

 

از سراسر وب
پیشنهاد از

1 دیدگاه

  1. علی | اردیبهشت 9, 1393 | لینک نظر

    با سلام

    باز هم اسکانیا باز هم شرکت عقاب باز هم سهل انگاری مسئولان و بازهم عدم پاسخگویی و شفاف سازی مسئولان زیربط دیگه رسما داره می شه تابوت مرگ