نسخه پر قدرت از کادیلاک XTS

محمد ایزدی | چهارشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۲

نسل جدید کادیلاک XTS خود را برای روانه شدن به بازار آماده می کند ، به طوری که برخی ویژگی ها شامل قدرت و تکنولوژی بیشتر و ویژگی های لوکس 2014 برایش در نظر گرفته شده است. این اتومبیل با پیشرانه توین توربو 3.6 لیتری V6 و خروجی 410 اسب بخار و 369 پوند فوت گشتاور در دسترس قرار می گیرد.

.این دو توربو شارژ می توانند تا 12 PSI بوست را مهیا کنند ، بطوری که ماکزیمم گشتاور در نسخه ی قبلی از 5600 دور در دقیقه به 1900 دور در دقیقه رسیده است. مدل های تویین توربو با پنجره مشبک منحصر به فردشان قابل تشخیص هستند ، برای آنهایی هم که به به دنبال مدل اسپورت نیستند نیز همان نسخه 3.6 لیتری V6 با 304 اسب بخار و 264 پوند فوت گشتاور هنوز هم موجود است. اما در بخش انتقال قدرت این خودرو یک گیربکس 6 سرعته همراه با پدال های تعویض دنده از پشت فرمان وجود دارد که هم در نسخه توربو و هم در نسخه قدیم به جذابیت خودرو می افزاید.
موتورهای توربوشارژ نیرو را به هر چهار چرخ آن منتقل می کنند در حالیکه  موتورV6  قدرت را به چرخ های جلو اتقال می دهد.

اما  در داخل کابین XTS نسبت به نسخه قبلی ویژگی های لوکس و راحتی بیشتری به چشم می خورد.صندلی های عقب با چوب های بسیار شکیل تزیین شده و کنترل رادیویی و کنترل سایبان و یک سان روف مات جدید نیز از دیگر آپشن های اضافه شده به آن می باشد. برای سرگرم کردن کودکان یا حتی بزرگسالان نمایشگرهای دوقولوی DVD واقع در پشت صندلی های جلو تعبیه شده که سفرهای طولانی را قابل تحمل می کند. تمامی مدل ها به چراغ های جلوی HID و سیستم سوخت خودرو با قابلیت بیشتر مجهز شده اند.
در مدل های FWD (چرخ های جلو متحرک) ، سیستم پارک اتوماتیک طراحی شده که بوسیله آن اتومبیل به تنهایی قادر است با استفاده از سیستم فرمان الکتریکی جدید پارک موازی انجام دهد. کادیلاک XTS 2014  برای فروش در اواخر تابستان امسال روانه بازار می شود . قیمت گذاری آن نیز همان موقع انجام خواهد شد.

از سراسر وب
پیشنهاد از

بدون دیدگاه