یک نماینده: قیمت خودرو تا 15 درصد کاهش می یابد

سپهر زنگنه | دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳ | 1 نظر

عضو کمیسون صنایع و معادن مجلس درباره تجدید نظر در قیمت خودرو ،گفت: خودرو سازان قیمت پایه و آبشن های خودرو در سال 91 را بطور صحیحی به شورای رقابت اعلام نکرده اند که این موضوع باعث محاسبه اشتباه قیمت خودرو از سوی شورا شده است.

 

به نقل ا زاقتصادآنلاین، نادر قاضی پور درباره تجدید نظر در قیمت خودرو گفت: کارگروهی مشترکی بین کمیسیون صنایع و معادن مجلس و شورای رقابت به منظور تجدید نظر در قیمت خودرو تشکیل شده که مقرر شده اطلاعات هیئت تحقیق و تفحص مجلس از صنعت خودرو و همچنین کمیسیون مربوطه را در اختیار شورای رقابت بگذارند.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خودرو سازان قیمت پایه و آبشن های خودرو در سال 91 را بطور صحیحی به شورای رقابت اعلام نکرده اند که این موضوع باعث محاسبه اشتباه قیمت خودرو از سوی شورای رقابت شده است.
این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: نتیجه نهایی بررسی کارگروهی مشترک بین کمیسیون صنایع و معادن مجلس و شورای رقابت در زمینه قیمت گذاری خودرو بعد از پایان تعطیلات مجلس اعلام می شود.
قاضی پور گفت: با توجه به بررسی های انجام شده قیمت خودرو می تواند بیش از 15 درصد کاهش یابد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از قیمت خودرو یادآور شد: افزایش قیمت خودرو تناسبی با درآمدهای قشرهای کارگری و کارمندی ندارد این در حالی است که در دهه چهارم انقلاب اسلامی باید شرایط رفاه خانوارهای ایرانی فراهم شود.

از سراسر وب
پیشنهاد از

1 دیدگاه

  1. امیر | مرداد 7, 1393 | لینک نظر

    چه شیر تو شیریه,خوب قبل از اعلام قیمت چرا جلو این کارو نگرفتید؟!هر کی به فکر خودشه گذاشتن 20درصد گرون بشه بعد اینا خودشونو بکنن آدم خوبه 15درصد بیارنش پائین که آخر سر 5درصد گرونتر بشه!!!