اولین نگاه به سورنتو 2015

سپهر زنگنه | پنجشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

نسل سوم کیا سورنتو با طراحی جدید به زودی معرفی خواهد شد. سورنتوی 2015 از ترکیبی عضلانی‌تر و جذاب‌تر بهره می‌برد. طراحی موسوم به بینی ببر که توسط پیتر شرایر اجرا شده در این خودرو با جلوپنجره ای مشبک با الگوی الماس سه بعدی، چراغ‌های کشیده متصل به جلوپنجره و چراغ‌های عقب کلاسیک، کاملاً اروپایی، بزرگ و با هیبت به نظر می‌رسد.

به نقل از car.ir ، نگاهی از پهلو به این خودرو نشان از سادگی و دینامیک آن در عین پرهیز از خطوط و برجستگی‌های زائد دارد. سقف با شیب اندکی همراه است و ستون D نیز طراحی بسیار زیبایی دارد. درحالی‌که درهای عقب از پنجره‌های یک تکه ای برخوردارند و یک نوار کرومی نیز سرتاسر پنجره‌ها را قاب گرفته است. همچنین یک ضربه‌گیر کرومی نیز در زیر درب‌ها به چشم می‌خورد.

در واقع کیا سورنتو یک شاسی‌بلند شهری نیمه لوکس محسوب می‌شود. طراحی قسمت جلوی آن بیش از حد به ب ام و شباهت یافته است اما در عین حال توازن و متانت خاصی را نیز به نمایش می‌گذارد.

ابعاد سورنتوی جدید بزرگ‌تر شده است. طول آن 95 میلی‌متر افزایش یافته اما ارتفاع آن 15 میلی‌متر کاسته شده است. فاصله بین دو محور آن نیز با 2780 میلی‌متر، بیش از حد کشیده به نظر می‌آید. در عوض فضای داخلی بسیار دست و دل‌بازی فراهم می‌گردد که می‌توان سه ردیف صندلی را در آن جای داد.

در حال حاضر تصویری از کابین این خودرو منتشر نشده است. و تنها تصویر از داشبورد به یک طراحی نقاشی از کابین این خودرو بر می‌گردد که هفته پیش به نمایش درآمده بود.

راحتی، ایمنی و فن آوری های جدید در سورنتوی جدید مورد نظر کیا قرار گرفته است. کیا این خودرو را در نمایشگاه پاریس رونمایی خواهد کرد.

کیا سورنتو 2015
کیا سورنتو 2015
کیا سورنتو 2015

 

کیا سورنتو 2015
از سراسر وب
پیشنهاد از

بدون دیدگاه