تعویق در ساخت اولین الکتریکی اینفینتی

سهیل زنگنه | شنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۲

تولید اولین خودروی الکتریکی نیسان در پی عدم دسترسی به تکنولوژی های مناسب فنی به تاخیر افتاده است. Andy Palmer رئیس برنامه ریزی نیسان با اعلام این موضوع گفت هدف ما از این تاخیر اطمینان پیدا کردن از تکنولوژی های استفاده شده و بهبود عناصر اساسی ماند سیستم شارژ بی سیم خودرو و باتری لیتیوم یون است.

وی در مصاحبه ای گفت:” برخی پیشرفت های جالب در زمینه تکنولوژی های الکترونیکی انجام شده است که ما آنها را زمان پرده برداری از LE پیش بینی نمیکردیم. این تاخیر باعث میشود بتوانیم این تکنولوژی ها را در این خودرو استفاده کنیم.”

نیسان هنوز تاریخ جدید ارائه این خودرو را به بازارهای جهانی اعلام نکرده است. پالمر گفت هنوز تکنولوژی بهتری برای شارژ بی سیم وجود ندارد ولی تکنولوژی باتری های لیتیوم یون توسط ما بهبود پیدا کرده است و آنها با کاهش قیمت مسافت بیشتری پاسخگو هستند. این خود دلیلی کافی برای تعویق است.

این درحالیست که اینفینتی در طول سال های اخیر سه خودرو مفهومی الکتریکی را به نمایش در آورده است و نیسان در مقام مالک برند اینفینتی نیز از تجربه تولید انبوه مدل لیف به عنوان یکی از موفق ترین خودروهای الکتریکی سال های اخیر برخوردار است.

1
از سراسر وب
پیشنهاد از

بدون دیدگاه