مروری بر پورشه کاین 2015

سپهر زنگنه | شنبه، ۲۶ مهر ۱۳۹۳ | 1 نظر

 طراحی صریح، کارآیی هر چه بیشتر به همراه فن آوری های بی شمار استاندارد در پورشه کاین جدید جمع شده تا باز هم طرفدارن این خودرو موفق را راضی کند.

نسل جدید شاسی‌بلند پورشه کاین با قیمت زیر ۸۰،۰۰۰ دلار

نسل جدید از این مدل با راندمان بالاتر و در عین حال ویژگی های پایه طراحی پورشه معرفی شده است. در نسل جدید کاین شاهد طراحی برجسته تر با خطوط دقیق و زوایای منعکس کننده نورهستیم که بسیار هدفمند طراحی شده اند. در نگاه اول می توان کاین جدید را به عنوان یک خودروی پورشه شناخت، اما جلوبدنه و همچنین قسمت عقب بدنه از نو طراحی شده‌اند. در حالی‌که چراغ های طول روز ال.ای.دی و چراغ های زنون جلو دوباره استفاده شده‌اند، گلگیرها، کاپوت و پره‌های هواکش دوباره طراحی شده‌اند. زاویه پره‌های هواکش جلو در سرعت های متفاوت تغییر می‌کند و آیرودینامیک را بهبود می بخشد. چراغ های ال.ای.دی طول روز جلو، فرمان اسپرت چندمنظوره و همچنین در عقب از مدل ۹۱۸ اسپایدر گرفته شده اند. از گزینه های تغییر یافته دیگر می توان به خروجی اگزوز، چراغ های عقب، چراغ ترمز و جای پلاک اشاره کرد. صندلی ها هم تغییر کرده اند و پدال تعویض دنده هم به کابین اضافه شده است.

به گزارش خبر آنلاین، کاین جدید در پنج نمونه به بازار می آید: کاین S، کاین توربو، کاین دیزل، کاین S دیزل و کاین S E هیبرید که نخستین اس.یو.وی هیبریدی شارژی است. این مدل به همراه پانامرا S E هیبریدی و اسپایدر ۹۱۸، پورشه را به تنها خودروسازی تبدیل می‌ کند که سه خودروی هیبریدی شارژی تولید می کند. همه موتورهای جدید عملکرد بالاتری ارائه کرده و از مصرف سوخت کم‌تری بهره می‌برند.

نسل جدید شاسی‌بلند پورشه کاین با قیمت زیر ۸۰،۰۰۰ دلار

موتور ۳.۶ لیتری شش سیلندر و V شکل دوتوربویی در مدل کاین S به طور کامل توسط پورشه طراحی شده است. مدل توربو هم از یک موتور هشت‌سیلندر ۴.۸ لیتری و مجهز به بای‌توربو تغذیه می کند که ۵۲۰ اسب بخار قدرت و ۷۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند. با استفاده از آن شتاب‌گیری صفر تا صد کیلومتر بر ساعت کاین توربو ۴.۵ ثانیه طول می کشد و حداکثر سرعتش به ۲۷۹ کیلومتر بر ساعت می رسد.

مدل های مختلف کاین جدید در ماه اکتبر / مهر امسال به بازار می آیند. قیمت آن ها به این صورت است: کاین دیزل ۶۱،۷۰۰ دلار، کاین اس ۷۴،۱۰۰ دلار، کاین اس دیزل ۷۶،۴۰۰ دلار، کاین اس.ای هیبرید ۷۶،۴۰۰ دلار و کاین توربو ۱۱۳،۶۰۰ دلار.

نسل جدید شاسی‌بلند پورشه کاین با قیمت زیر ۸۰،۰۰۰ دلارنسل جدید شاسی‌بلند پورشه کاین با قیمت زیر ۸۰،۰۰۰ دلارنسل جدید شاسی‌بلند پورشه کاین با قیمت زیر ۸۰،۰۰۰ دلارنسل جدید شاسی‌بلند پورشه کاین با قیمت زیر ۸۰،۰۰۰ دلارنسل جدید شاسی‌بلند پورشه کاین با قیمت زیر ۸۰،۰۰۰ دلارنسل جدید شاسی‌بلند پورشه کاین با قیمت زیر ۸۰،۰۰۰ دلارنسل جدید شاسی‌بلند پورشه کاین با قیمت زیر ۸۰،۰۰۰ دلار
از سراسر وب
پیشنهاد از

1 دیدگاه

  1. sunmartin | آبان 2, 1393 | لینک نظر

    یا جد لویی شانزدهم …چقدر اشرافی کاین 2015 ،من و امثالهم مگه بریم پوسرش بخریم بچسبانیم در اتاق یکم دچار تخلیه روانی بشیم پورشه و فراری و لامبورگینی حرف اول و آخر تو خودرو های اسپرت و سوپر اسپرت میزنند خودرو یعنی آلمانی آمریکایی ایتالیایی البته در این بین خودروهایی آسیایی مثل نیسان GTR و لکسوس TV GTR 3 هم هستند که خودنمایی میکنند اما از لحاظ طراحی بی ام دبلیو ،آئودی، واقعا بی نظهر هستند گرچه کیا موتور هم واقعا داره واسه آسیا افتخار میتره بت طراحی های زیبا و پیشرفت روز افزون