1.5 میلیون کیلومتر با لکسوس

سپهر زنگنه | چهارشنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۳ | 3 نظر

کیفیت اینگونه تعریف می شود خودروهای زیادی را می‌توان یافت که کیلومتر شمار آن‌ها از یک میلیون کیلومتر گذشته باشد. مخصوصاً در آمریکا که جاده‌های طولانی و مسیرهای دراز، میانگین مسافت طی شده سالانه را بالا برده است. افرادی که عادت به سفرهای دراز و ماجراجویانه دور دنیا دارند نیز خودروهایی با کارکرد بالا دارند.

نگاهی به وضعیت خودرو پس از طی چنین مسافت‌های بالایی، علاوه بر اینکه نشان‌دهنده میزان مراقبت صاحب آن است، سندی بر کیفیت و قابلیت اعتماد خودرو نیز می‌باشد.

پیش از این بیشتر خودروهای بالای یک میلیون کیلومتر از برندهایی چون ولوو، مرسدس بنز، تویوتا، فولکس و لندروور بودند، اما آخرین مورد یافت شده لکسسی را نشان می‌دهد که نزدیک 900 هزار مایل یا 1.444 میلیون کیلومتر مسافت را پیموده است و هنوز در وضعیتی قبراق و سالم و استوار قرار دارد و نشانی از پیری و خستگی در آن دیده نمی‌شود.

این خودروی لکسس LS 400 مدل 1996 توسط مالک آن Matt Farah که یک نویسنده خودرویی و کارشناس خودرو می‌باشد، در سایت ebay به قیمت تنها 1900 دلار برای فروش گذاشته شده است. البته واضح است که رنگ بدنه و روکش‌های صندلی‌ها تازه می‌باشند و تجهیزاتی چون مانیتورهای درون پشت‌سری صندلی‌ها نیز توسط مالک بدان افزوده شده‌اند.

 

منبع : CAR.IR

از سراسر وب
پیشنهاد از

3 دیدگاه

  1. نسل سوخته | آذر 19, 1393 | لینک نظر

    1900 دلار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    حالا اگه این ماشین تو ایران بود حداقل 50 میلیون قیمت میخورد

  2. sh.b61 | آذر 19, 1393 | لینک نظر

    اقا بیاید این جا تا پیکان هایی رو به شما نشون بدم که کیلومتر اون ها میلیارد(!!!) رو هم رد کردن و نون چندین خانواده رو هم دارن در می آورن !