تصاویر منتخب از حوادث عجیب

سپهر زنگنه | پنجشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۳ | 5 نظر

اختصاصی دنده 6

تصور کنید که رنو داستر خود را پس از مدت ها بدقولی و مشکلات تحویل گرفته باشید و بعد از شنیدن انتقادات فراوان جمیع دوستان و آشنایان در مورد طراحی زشت و امکانات اندک این خودرو، در خیابان پاسداران با چنین بد بیاری ای مواجه بشوید.

 

رنو داستر

شاید عجیب باشد که چطور بدنه نحیف پراید توان بلند کردن رنو داستر را داشته،اما حالا تصویر تصادف این پراید را در زیر ببینید.همانطور که از تصویر مشخص است، جلوی خودرو کاملا تخریب نشده، اما سقف و ستون و درب ها به کلی دچار تغییر شکل و خمش شده اند.این وضعیت 100 درصد برعکس خودروهای ایمن و جدید است که در قسمت های جلویی کاملا تخریب شده و ضربه تصادف را جذب می نمایند،اما در عوض کابین کمترین تغییر شکلی نمی دهد.

حادثه عجیب-3

به هرحال سایپا در هفته گذشته رسما سری پراید های بدون شیشه لچکی عقب را تحویل مشتریان داد و همچنان گمانه زنی ها و شایعات در مورد تاثیرات حذف این شیشه بر افزایش میزان ایمنی این خودرو ادامه دارد.

حادثه عجیب-1

یک حادثه بسیار عجیب در آبادان، ظاهرا راننده جرثقیل، صندوق عقب یک 405 نگون بخت را به عنوان محلی برای زدن جک انتخاب کرده و نتیجه کار این صحنه عجیبی است که در تصویر می بینید.

حادثه عجیب-پژو405

 

حادثه عجیب- پژو405-1

یک نمونه از پورشه 918 در مقام یکی از پیشرفته ترین و سریعترین خودروهای جهان،در چین اینگونه آسیب دید.بدنه فیبرکربنی و رینگ چرخ فیبرکربنی این خودرو در تصادف با درخت مقاومت بالایی را از خود نشان داده اند اما همانطور که از تصاویر مشخص است،مالک این سوپر اسپرت میلیون دلاری، خسارت چند صد هزار دلاری را متحمل خواهد شد.

 

یک حادثه وحشتناک دیگر و بازهم پای یک کامیون نارنجی در میان است.

راننده زانتیایی که در تصویر می بینید در حال حرکت خلاف بوده است.این حرکت خلاف باعث برخورد کامیون با زانتیا شده و در نهایت راننده کامیون برای اجتناب از له کردن زانتیا تغییر جهت داده ، منحرف می شود و بر روی وانت پیکان متوقف شده در حاشیه مسیر می رود.متاسفانه راننده وانت پیکان جان خود را در این تصادف عجیب از دست می دهد.

حادثه عجیب-تصادف-12 حادثه عجیب-تصادف-11حادثه عجیب-تصادف-10

 

مشخص نیست تا کی این کامیون های قدیمی با چرخ های بسیار بزرگ باید جان ایرانیان را بگیرند.تصادف بسیار دلخراش سمند و کامیون که به مرگ سه نفر از هموطنانمان منجر شده است و توصیه نمی کنیم که تصاویر آن را در سایز بزرگ ببینید.

متاسفانه ظاهرا اراده ای برای اعمال تغییرات (نظیر اجبار در استفاده از سپرهای بلند محافظ) در این کامیون ها وجود ندارد و هر روزه شاهد از بین رفتن هموطنانمان در تصادف با این کامیون های قاتل هستیم.

 

از سراسر وب
پیشنهاد از

5 دیدگاه

 1. امید | دی 16, 1393 | لینک نظر

  واقعا قیافه پراید بعد حذف لچکی زشت شده

 2. تعجب اوره | آذر 29, 1393 | لینک نظر

  این کایون های بنز تک و امثال اینا کاملا غیر استاندارد هستند و اینا معلوم نیست تا کی میخوان تو جاده ها تردد کنن تعدادشونم تو جاده ها همچین کم نیست اخه هر تصادفی که از روبرو بکنه با یه ماشین سواری اون ماشین میره زیرش باور کنید من تصادف دیدم که یه ماشین سواری ازجلو زده به ولوو اف اچ که سپرش بلد نیست و سرنشینای اون ماشین سالم موندن

 3. آریا | آذر 28, 1393 | لینک نظر

  چه کجرفتاری ای چرخ…..

 4. اون تصویر که کامیون جک زده روی صندوق عقب پژو افتاده مربوط به آبادان هست نه اهواز. لطفا اصلاح کنید

 5. linkoln6ft | آذر 28, 1393 | لینک نظر

  تصادف آخری خیلی بد بود یارو روده هاش ریخته بود بیرون،خدا بیامرزشون.