جمعه این هفته؛آخرین مرحله مسابقات سرعت

سپهر زنگنه | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۳

شرایط ثبت نام مسابقه سرعت جایزه بزرگ سال در 15 اسفند اعلام شد

آخرین راند مسابقات سرعت روز جمعه، پانزدهم اسفند ماه توسط فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در پیست آزادی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی این مسابقه ساعت 10 صبح روز جمعه برگزار خواهد شد.
شرکت کنندگان در این مسابقه طی روز های شنبه تا چهارشنبه و در ساعات 10 تا 12 و همچنین 15– 17 بعد از ظهر می توانند جهت آماده سازی خود در این پیست به تمرین بپردازند.مرحله آخر تمرینی روز پنچ شنبه و تنها در تایم صبح برگزار می شود.
مرحله تعیین خط یا زمان گیری این مسابقه نیز روز پیج شنبه چهاردهم اسفند ماه و در ساعت 13:30 الی 16:30 برگزار می شود.
آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت کنندگان استان ها تهران و البرز تا ساعت 19 روز سه شنبه می باشد و این زمان برای ورزشکاران دیگر استان ها تا ساعت 12 روز پنچ شنبه می باشد.
شرایط و مدارک لازم جهت شرکت در مسابقه سرعت پانزدهم اسفند :
– داشتن معرفی نامه به همراه کارت عضویت از هیات مربوطه
– داشتن گواهینامه رانندگی
–داشتن بیمه شخص ثالث برای کلاس استاندارد
– داشتن بیمه ورزشی برای تمامی شرکت کنندگان
– داشتن کلاه کاسکت ، کمربند با عملکـرد صحیـح و لباس مسابقه
– داشتن رول بار و صندلی مسابقه و نصب چراغ قرمز
– واریز مبلغ پانصد هزار ریال معادل پنجاه هزار تومان ، به شماره حساب  0100106932002 ( بانک آینده ) ، به نام فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی
دوستداران این رشته در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند با مسئول کمیته سرعت ، آفای افشین کلانتری 5977383-0912 تماس بگیرند.
شایان ذکر است که این مسابقه شامل امتیاز قهرمانی سال نمی باشد.

 

در نشست خبری پایان سال عنوان شد

برای حضور حرفه ای در رالی خاورمیانه و مسابقات جهانی فرمول یک به اسپانسر نیاز داریم

 

یکی دیگر از حاضران در این نشست که صحبت کرد، کوروش محمدخانی راننده ایرانی حاضر در مسابقات فرمولا بود که درباره این رشته گفت: “اتومبیل‌رانی از پرهزینه‌ترین ورزش‌های دنیا به شمار می‌رود، در حال حاضر بسترهای خوبی فراهم شده است که بتوانیم برای جذب اسپانسر در این مسابقات شرکت کنیم.”

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی وی افزود: “تا به حال با هزینه‌های شخصی در این مسابقات شرکت می‌کردم و تمام هزینه‌ها را از طریق اسپانسر شخصی پرداخت می‌کردم اما فدراسیون موتورسواری و اتومبیل‌رانی در صدد حمایت از من است و در این باره قرار است شرایطی ایجاد شود تا زمینه‌هایی را مهیا کند تا اسپانسرهای مختلف بتوانند به عنوان حامی مالی به من در مسابقات جهانی کمک کنند.”

کوروش محمد خانی-1

 

در مصاحبه حسین نبوی سرپرست تیم رالی با وب سایت فدراسیون مطرح شد

 امیدوارم اسپانسرها بیایند و از اتومبیلرانی حمایت کنند. ما در حال حاضر شرکت های مختلفی را داریم که به حوزه خلیج فارس صادرات دارند. اینها می توانند به عنوان اسپانسر از ما حمایت کنند و فضای تبلیغاتی مناسبی که در رالی وجود دارد را پر کنند، رسانه های زیادی مسابقات را در کلیه کشور های خاورمیانه پوشش میدهند، آنها میتوانند از این طریق هم خودشان بهتر دیده شوند و هم به این ورزش کمک کنند.

از سراسر وب
پیشنهاد از

بدون دیدگاه