هیجان با پورشه 911 GT3 RS

سپهر زنگنه | شنبه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ | 1 نظر

عکاسان مخفی به تازگی موفق به ثبت تصاویر 991 GT3 RS جدید در نوربورگرینگ Nordschleife شده اند در حالی که راننده فرمول 1 قبلی ردبول، مارک وبر پشت آن نشسته بود.

به نقل از مجله ماشین – وبر که اکنون یکی از رانندگان پورشه است این خودروی اسپرت جدید را برای تست به این پیست برده بود. بنابراین پورشه می تواند برخی موارد در مورد این خودرو را دریافته و آن ها را پس از اصلاح وارد بازار کند.

پورشه 911 جی تی 3 ار اس-1

قبلا شایعه شده بود که وبر و پورشه در پی ثبت رکورد جدیدی در پیست هستند اما این طور که به نظر می رسد این خودروی 991 GT3 RS صرفا به منظور تست در این پیست بوده و با توجه به خودروی دیگری که در جلوی آن دیده شده به نظر می رسد که این مدل پورشه حتی سرعت زیادی نیز نداشته است.

پورشه 911 جی تی 3 ار اس-3 پورشه 911 جی تی 3 ار اس-2

دنده 6 – این مدل یکی از سریعرترین خودروهای غیر مسابقه ای پورشه محسوب می شود و از پیشرانه ای 4.0 لیتری باکسر با توان 493 اسب بخار نیرو می گیرد.شتابگیری صفر تا صد ظرف 3.3 ثانیه و دست یابی به حداکثر سرعت 320 کیلومتر بر ساعت از دیگر مشخصات و توانایی های این پورشه سریع السیر است.بر اساس پیش بینی ها به نظر می رسد زمان طی یک دور پیست نوربرگ رینگ توسط این خودرو در حدود 7 دقیقه و 20 ثانیه باشد که زمانی قابل قیاس با نیسان GT-R است.

پورشه 911 جی تی 3 ار اس-4

از سراسر وب
پیشنهاد از

1 دیدگاه

  1. alireza_r | اردیبهشت 5, 1394 | لینک نظر

    ملت این پورشه ها رو نخرین. اصلا ایمنی ندارن! دیدین اون یکی زد به درخت چه به روز صاحبش اومد! پراید بخرین که هم امنه و هم تولید داخله هم آدم رو زجر کش نمیکنه و راحت میفرسته اون دنیا! 😀