تصادف زنجیره ای با 18 مصدوم

سپهر زنگنه | یکشنبه، ۲۸ تیر ۱۳۹۴ | 1 نظر

بامداد امروز 4 دستگاه خودرو در اتوبان قزوین – زنجان تصادف کردند و 18 نفر زخمی شدند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات از برخورد چهار دستگاه خودروی سواری به صورت زنجیره‌ای با یکدیگر خبر داد و گفت: در این حادثه ۱۸ نفر مجروح شدند.

  حسین درویشی از وقوع یک فقره تصادف زنجیره ای میان چهار دستگاه خودرو خبر داد.

  وی گفت: ساعت 45 دقیقه بامداد امروز دو دستگاه پژو 405 و دو دستگاه پراید در اتوبان قزوین ـ زنجان کیلومتر پنجم به صورت زنجیره ای با یکدیگر برخورد کردند.

  معاون عملیات سازمان امداد و نجات افزود: در این حادثه از 19 سرنشین این چهارخودرو 18 نفر مجروح شدند که 13 نفر آنها به صورت سرپایی مداوا شدند.

  وی تأکید کرد: 5 نفر از مصدومان به وسیله خودروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

  تصادف عجیب پراید با تیر چراغ برق

  یک دستگاه پراید به صورت عجیبی با جدول کنار جاده و تیر چراغ برق جاده شهرک اندیشه تصادف کرده است، این حادثه دو مصدوم بر جای گذاشت.

  به نقل از باشگاه خبرنگاران، ساعت 00:49 بامداد روز سه شنبه بیست و سوم تیر ماه 94 طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار برخورد یکدستگاه خودرو پراید با تیر برق واقع در فاز یک اندیشه به طرف شهریار، نرسیده به میدان شهید صیاد شیرازی، روبروی فاما بتن گزارش گردید.

    تصادف پراید-6 تصادف پراید-5
  ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه های 101 مرکزی و 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو پراید به علت بی احتیاطی و عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی به تیر برق کنار جاده برخورد نموده که منجر به مصدوم شدن دو نفر از سرنشینان خودرو فوق  گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری  افراد مصدوم از داخل خودرو خارج و با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و خودرو مذکور با هماهنگی پلیس راهور مستقر در محل حادثه  به پارکینگ منتقل گردید.

  تصادف پراید-7

  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  1 دیدگاه

  1. ارش | تیر 29, 1394 | لینک نظر

   پرايد ماشين ١٠٠ تا ١٢٠تا سرعت نيست
   ماشين خانواده نيست
   ماشين بيرون شهر نيست
   اگه به هر دليلي مجبورين پرايد بخرين فكر نكنين ماشين خريدين تو ذهنتون يه موتورسيكلت با كاور نايلوني باشه كه فقط دورتون رو پوشونده!
   اگه رانندگي يا هرچيز ديگه اي تو جامعه فرهنگ مخصوص خودش رو داشته باشه پرايد هم واسه خودش يه فرهنگ استفاده داره