پنین فارینا افسانه ای زیر پرچم هند می رود

سپهر زنگنه | جمعه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ | 2 نظر

خالق شماری از زیباترین فراری های جهان

گروه اقتصاد بین‌الملل: شرکت ماهیندرا اند ماهیندرا، بزرگ‌ترین تولید کننده خودروهای شاسی‌بلند هند، در آستانه خرید شرکت پینیفارینا، شرکت ایتالیایی طراحیخودرو است.

ماهیندرا-1

به گزارش بلومبرگ، یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود به بلومبرگ اعلام کرد پس از مذاکراتی که ماه گذشته انجام گرفت، اکنون این دو شرکت به دنبال تکمیل مذاکرات در چند روز آینده هستند. شرکت‌های ماهیندرا و پینیفارینا هنوز درباره قیمت نهایی خرید و موضوعات مربوط به بدهی‌های پینیفارینا تصمیم‌گیری نکرده‌اند. این در شرایطی است که نمایندگان این دو شرکت درباره این خبر اظهار نظر نکرده‌اند. با این وجود یک روزنامه ایتالیایی هم خبر داد این مذاکرات در مرحله نهایی قرار دارد. شرکت پینیفارینا که خالق فراری 458‌اسپایدر است، هم‌اکنون با شرکت ماهیندرا در تولید خودروهای شاسی‌بلند و به‌ویژه تولید شاسی‌بلند تی‌یو‌وی300 که قرار است اواخر هفته جاری از آن رونمایی شود، همکاری می‌کند. پینین فارینا که به شدت بدهکار است و حدود 10 سال است که سود نکرده است.

 

از سراسر وب
پیشنهاد از

2 دیدگاه

 1. سرابی | شهریور 21, 1394 | لینک نظر

  چرا ایران درخواست خرید نمی ده؟؟؟
  همین طوری هند هم مث چین پیشرفت می کنه دیگه
  چین هم ولوو و ام جی رو خریدن الان واقعا روی طراحی خودرو اثر مثبت داشته
  یا همین هند که شرکت مشارکتی با هوندا در زمینه موتورسیکلت راه انداخت، باجاج چقد پیشرفت کرده که محصولاتش در ایران هم به فروش می رسه
  مشکل از بی فکری و تنبلی مسولان وزارت صنعت ایران هست طوریکه حال فکر کردن هم ندارن

 2. یه پسر | شهریور 20, 1394 | لینک نظر

  متاسفم چون هر کمپانی که هندی شده دیگه اون دوران اوج قبل رو نداره

  مخصوصا واسه موسسه ای مثل پنین فارینا که با طراحی های بی نظیرش شناخته میشه