تسلا ، مینی و جگوار سه غایب نمایشگاه دیترویت

سپهر زنگنه | دوشنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۴

ایسنا: تسلا موتورز همانند جگوار لندروور و برند مینی ب‌ام‌و تصمیم گرفت در نمایشگاه بین‌المللی خودروی آمریکای شمالی 2016 که ماه آینده در دیترویت برگزار می‌شود، شرکت نکند.

سخنگوی این نمایشگاه به اتوموتیونیوز گفت: تصمیم این سه خودروساز به دلیل زمان برگزاری نمایشگاه خودروی دیترویت بوده است و فضایی که برای این سه برند اختصاص داده شده بود به استون مارتین داده خواهد شد. مسلما عدم حضور این خودروسازان فقدانی برای این نمایشگاه که به اختصار NAIAS نامیده می‌شود خواهد بود، اما از سوی دیگر دیترویت همواره به‌عنوان مکان آزمون سه خودروساز بزرگ آمریکایی فورد، جنرال موتورز و فیات کرایسلر شناخته شده است از این رو فقدان مینی، جگوار و تسلا چندان هم خودنمایی نخواهد کرد.

مینی جان کوپر ورکز

هر دو شرکت جگوار لندروور و مینی اعلام کرده‌اند نمایشگاه دیترویت مطابق با راهبردهای این خودروسازان نیست. در همین حال سخنگوی تسلا با تایید عدم حضور این خودروساز برقی در نمایشگاه دیترویت، اظهار کرد: این شرکت پس از بررسی فراوان برای عدم حضور در این نمایشگاه تصمیم گرفت. تسلا به‌عنوان یک شرکت کوچک از نمایشگاه‌ها تنها برای معرفی محصولاتش استفاده نمی‌کند؛ بلکه تلاش می‌کند تعامل بیشتری داشته باشد تا خودروهای بیشتری در منطقه بفروشد.

جگوار f-type

ما تلاش می‌کنیم قوانین را تغییر دهیم تا بتوانیم مجوز افتتاح فروشگاه و خدمات خودرو را داشته باشیم و تا آن زمان نمایشگاه دیترویت مکان مطلوبی برای نیل به هدف تسلا برای وارد کردن خودروهای برقی بیشتر در جاده‌ها نخواهد بود. اوکانل، نایب رئیس توسعه کسب‌و‌کار تسلا ماه گذشته اظهار کرده بود «مدل سه» که جدیدترین خودروی این شرکت است تا پایان سال 2017 به تولید می‌رسد و در حدود زمان برگزاری نمایشگاه خودروی بین‌المللی نیویورک در معرض مشاهده قرار خواهد گرفت. نمایشگاه خودروی دیترویت 2016 از 16 تا 26 ژانویه برای بازدید عموم باز است و رسانه‌های بیش از 60 کشور جهان و مقامات صنعت خودرو در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند.

تست تسلا 691 اسب بخاری توسط فرهاد کاشانی

تست تسلا 691 اسب بخاری توسط فرهاد کاشانی

کانال خبری دنده 6 بر روی تلگرام

  کانال خبری ، صرفاً بر روی نسخه بروز شده تلگرام کار می کند،می توانید با استفاده از لینک های زیر تلگرام خود را آپدیت کنید.

 لینک آپدیت تلگرام برای اندروید:

‏«Telegram» را در بازار:
http://cafebazaar.ir/app/?id=org.telegram.messenger

برای آی‌او‌اس (آیفون و آیپد):
https://itunes.apple.com/en/app/telegram-messenger/id686449807?mt=8

تلگرام نسخه دسکتاپ (ویندوز):
https://tdesktop.com/win

محتوای مجله دنده 6 با مطالب درج شده در وب سایت متفاوت بوده و برخی اخبار کوتاه و جالب از چهار گوشه صنعت خودروسازی را شامل می شود.

از این که با شما هستیم، خوشحالیم.

از سراسر وب
پیشنهاد از

بدون دیدگاه