50% کرایه بیشتر برای تاکسی های پاک هیبریدی

سپهر زنگنه | سه شنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۴ | 2 نظر

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از ورود تدریجی حداثل ۱۰ هزار خودروی هیبریدی به ناوگان تاکسیرانی خبر داد و گفت: شورای شهر تهران این مجوز را داده که برای خوردوهایی که دارای استانداردهای بالایی باشند تا سقف ۵۰ درصد افزایش کرایه صورت گیرد.

   

   به نقل از تسنیم،‌ میثم مظفر درباره استفاده از تاکسی‌های هیبریدی در ناوگان تاکسیرانی شهر تهران،‌ اظهار داشت: در حوزه ورود خودروهای مدرن به ناوگان تاکسیرانی هم به دنبال ورود خودروهای هیبریدی و هم خودروهایی که دارای استاندارد یورو 5 باشند، هستیم.

  وی ادامه داد: خوشبختانه قراردادهای خوبی با سرمایه‌گذارهای بخش خصوصی منعقد کردیم و طی سه سال آینده حداقل 10 هزار خودروی هیبردی به تدریج وارد ناوگان تاکسیرانی می‌شود تا امروز نیز بیش از 200 دستگاه خودروی هیبریدی و خودروی دارای استاندارد یورو 5 وارد ناوگان شده است.

  تاکسی های هیبریدی تویوتا کمری و تویوتا پریوس به ایران وارد شده اند

  مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران تصریح کرد: این خودروها در فرودگاه مهرآباد، مقابل هتل‌ها و اماکنی که تاحدودی جنبه لوکس و دربستی دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. امیدواریم با این کار و قراردادی که منعقد شده چهره شهر تغییر خواهد کرد. انتظارمان این است که با کمک بخش خصوصی بتوانیم توسعه خوبی در استفاده از خودروهای هیبریدی داشته باشیم.

  به گفته وی،‌ ممکن است تا پایان سال جاری نیز بتوانیم بخشی از خودروهای استاندارد یورو 5 را به ناوگان اضافه کنیم.

  وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا استفاده از این خودروها در ناوگان تاکسیرانی کرایه‌ها را دستخوش تغییر می‌کند،‌ اظهار داشت: شورای شهر تهران این مجوز را داده که برای خوردوهایی که دارای استانداردهای بالایی باشند تا سقف 50 درصد افزایش کرایه صورت گیرد.

  مظفر تصریح کرد: در حال حاضر خودروهای تویوتا کمِری در فرودگاه مهرآباد  با 40 درصد افزایش نرخ در حال خدمات رسانی هستند و شاهد صف طولانی مردم برای استفاده از خودروی مدرن با این نرخ هستیم. البته نرخ کرایه تاکسی در تهران با در نظر گرفتن افزایش‌های مذکور باز هم نسبت به سایر شهرهای دنیا از قیمت پایین‌تری برخوردار است.

  کانال خبری دنده 6 بر روی تلگرام

    کانال خبری ، صرفاً بر روی نسخه بروز شده تلگرام کار می کند،می توانید با استفاده از لینک های زیر تلگرام خود را آپدیت کنید.

   لینک آپدیت تلگرام برای اندروید:

  ‏«Telegram» را در بازار:
  http://cafebazaar.ir/app/?id=org.telegram.messenger

  برای آی‌او‌اس (آیفون و آیپد):
  https://itunes.apple.com/en/app/telegram-messenger/id686449807?mt=8

  تلگرام نسخه دسکتاپ (ویندوز):
  https://tdesktop.com/win

  محتوای مجله دنده 6 با مطالب درج شده در وب سایت متفاوت بوده و برخی اخبار کوتاه و جالب از چهار گوشه صنعت خودروسازی را شامل می شود.

  از این که با شما هستیم، خوشحالیم.

   

  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  2 دیدگاه

  1. كامران | آذر 18, 1394 | لینک نظر

   ماشين با سوخت پاك چ عالي / فقط يكي به من بگه چرا مردم بايد اضافه پرداخت كنند / شواري محترم شما بايد براش شرايط مناسب و از سمت خودت هزينه كني نه از جيب من مسافر .

  2. Mehrdad | آذر 17, 1394 | لینک نظر

   پس بزودی باید منتظر پراید و سمند هیبریدی باشیم!!!!!!!