بازیکنان استقلال و پرسپولیس چه خودرویی دارند؟

افشین خالدی | پنجشنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ | 4 نظر

همانطور که میدانید بازیکنان فوتبال دستمزد های خوبی می گیرند و اغلب زیر 30 سال سن دارند ولی آیا می دانید بازیکنان استقلال و پرسپولیس چه خودرویی سوار می شوند؟

،در این مطلب خودروهای بازیکنان دو تیم بررسی شده است.

برای خواندن ادامه مطلب به لینک زیر مراجعه نمایید.

http://www.javankhodro.ir/11006/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%DA%86%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C/

4 دیدگاه

 1. علی جگوار | اسفند 20, 1394 | لینک نظر

  این که اینا چی سوار میشن چه اهمیتی داره واسه ما؟
  گذشت اون زمانی که عشق این دو تیم بودیم و اخبارشون رو دنبال میکردیم حالا بزور شاید 5 دققه از یه بازیشون رو ببینیم!

  • در پاسخ به: علی جگوار

   mehrdad | اسفند 21, 1394 | لینک نظر

   والله به خدا
   پول بیت المال زیر دست اینا حیف و میل میشه.
   اگر خصوصی بود حالا بازی هم بلد نبودند بهرحال میگفتیم خصوصیه، نوش جونشون ولی اینا که فوتبال هم بلد نیستن و پول بیت المال رو اینطور مصرف میکنند واقعا چطور میخوان جواب بدن!
   پول بیت المال یعنی پول این مردم، از خودشون نمیپرسن این اموال خوردن داره یا ن؟!!

 2. محسن | اسفند 20, 1394 | لینک نظر

  خداداد عزیزی همین چند روز پیش صحبت های جالبی در مورد فوتبالیست های حالِ حاضر کرده و گفته: “اگر 500 فوتبالیست در لیگ برتر داشته باشیم، چند نفرشان قابلیت دریبل دو نفر را دارند؟ چند بازیکن می‌توانند نفر مقابل را جا بگذارند؟ تا حرفش می‌شود، می‌گویند کیفیت زمین! بهترین زمین چمن 20 سال قبل ما از چمن فعلی کمپ هم کیفیت کمتری داشت”

  در ادامه او به خبرگزاری خبرآنلاین گفت: «گروهی از نسل بازیکنان فعلی فوتبال کشور را شما رسانه‌ها دچار توهم و خودبزرگ‌بینی کرده‌اید.» این جمله خداداد عزیزی قابل تأمل است. حماسه‌ساز ملبورن درخصوص رفتار عجیب و غریب برخی فوتبالیست‌های این نسل می‌گوید: بعضی از این‌ها باید یک چیزی دستی بدهند به رسانه ها تا اسم و عکس‌شان منتشر شود، آن‌وقت با اعتماد به نفس کذایی می‌گویند صلاح نمی‌دانم مصاحبه کنم! مسلماً خود شما رسانه‌ها در گستاخ شدن آنها نقش دارید. وقتی 20 نفر روزی 20 دفعه به یک جوان که فهم بالایی ندارد، زنگ بزنند، طرف فکر می‌کند عددی شده و دچار توهم می‌شود. خیلی‌هایشان از نظر فنی 10 درصد بازیکنان نسل قبل کیفیت ندارند اما ادعایشان حداقل در رفتار اجتماعی 10 برابر است. خود شما رسانه‌ها اینها را باد می‌کنید و آنها هم فکر می‌کنند واقعاً بزرگ شده‌اند و باورشان نمی‌شود این گندگی باد است و وزن ندارد.

  مرد سال 96 قاره آسیا ادامه داد: دهه 70 چند بازیکن از فوتبال ما به تیم‌های خوب اروپایی رفتند. شما کیفیت فنی علی دایی، کریم باقری، مهدی مهدوی‌کیا، علی کریمی و… را با نسل الان اصلاً نباید مقایسه کنید. شما رسانه‌ها بازیکنی که دو سال است وارد لیگ شده را با ستاره‌های نسل 70 مقایسه می‌کنید و طرف فکر می‌کند واقعاً شبیه آنهاست و دچار بیماری ذهنی و توهم می‌شود. به خاطر خودتان و فوتبال هم شده این رویه را تغییر بدهید چون به زندگی این فوتبالیست‌ها نیز آسیب وارد می‌شود و طرف حتی برای پدر، مادر و همسرش هم توی یک جلد جدید می‌رود. همیشه شما ایراد می‌گیرید، بگذارید حالا من هم یک ایراد از شما بگیرم. مطمئن باشید با تغییر رویه، شأن خودتان بالاتر هم می‌رود.

  مهاجم اسبق اف‌ث کلن آلمان و سن‌خوزه آمریکا در بخش دیگری از حرف‌هایش گفت: رایگان شدن ورزشگاه‌ها برای چند هفته جذاب است و تماشاگر را به استادیوم می‌کشاند ولی خواهید دید بعد از چند ماه باز هم تعداد تماشاگران کاهش می‌یابد چون تماشاگر فوتبال خوب و فوتبالیست خوب زیاد نمی‌بیند. اگر 500 فوتبالیست در لیگ برتر داشته باشیم، چند نفرشان قابلیت دریبل دو نفر را دارند؟ چند بازیکن می‌توانند نفر مقابل را جا بگذارند؟ تا حرفش می‌شود، می‌گویند کیفیت زمین! بهترین زمین چمن 20 سال قبل ما از چمن فعلی کمپ هم کیفیت کمتری داشت. فیلم بازی‌ها ثابت می‌کند آن نسل روی چمن، خاک و ماسه یا در زمستان در آب، گل و باتلاق فوتبال زیباتری ارائه می‌کرد. آن دوران فوتبال اروپا پخش زنده نداشت ولی حالا روزی 3، 4 بازی خوب را مردم می‌بینند، بعد می‌خواهند بازی‌های داخلی را تماشا کنند که ناخودآگاه توی ذوق‌شان می‌خورد.

  • در پاسخ به: محسن

   linkoln6ft | اسفند 21, 1394 | لینک نظر

   *****تشکر بابت نشر این مصاحبه عالی*****
   حرف های خداد درسته ، کیفیت فوتبالیستامون مثل کیفیت ماشینامون شده.
   اسامی بازیکنان دو تیم رو که نگاه میکردم حدود یک چهارمشون رو شناختم ! خیلی وقته فوتبال و نود ندیدم.
   به قول استاد باقری
   مفت خورای کثیف ??