امید به پخش منظم مسابقات اتومبیل رانی از شبکه 3

سپهر زنگنه | دوشنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ | 2 نظر

محمود صیدانلو از امضای توافق نامه در آینده نزدیک خبر داد
به زودی شبکه 3 مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی را زنده پخش می کند/ توافق برای برنامه سازی در حوزه موتورسواری و اتومبیلرانی در صدا و سیما

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشور از توافق با مدیریت شبکه سه سیما برای تولید برنامه و پخش زنده مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشور، محمود صیدانلو گفت: در دیداری که با آقای میر حسینی مدیر شبکه سوم سیما داشتیم، بر اهمیت برنامه سازی در این حوزه و ضرورت ها و جاذبه های پخش زنده مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی تاکید شد و به نتایج بسیار خوبی رسیدیم.
وی اضافه کرد: در آینده نزدیک این موافقت نامه بین صدا و سیما و فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی امضا خواهد شد.
به گفته صیدانلو با ایجاد بسترهای مناسب به زودی شاهد تحولات بزرگی در عرصه رسانه ای به خصوص در حوزه رادیو و تلویزیون و نحوه پوشش مسابقات و برنامه های فدارسیون موتورسواری و اتومبیلرانی خواهیم بود.

دنده 6 : تاکنون ورزش اتومبیل رانی ایران از عدم پخش تلویزیونی مسابقات صدمات بسیاری خورده است و با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند اما امید است که به امضای این تفاهم نامه شرایط نامناسب فعلی به سمت مطلوب تغییر کند.

2 دیدگاه

  1. محسن | خرداد 12, 1395 | لینک نظر

    کسی که مسابقات خارجی رو با دوربین های با کیفیت و تکنولوژی های پیشرفته فیلمبرداری اون هم با کیفیت فول اچ دی دیده باشه، تماشای برنامه های اینها با اون دوربین ها و تجهیزات درب و داغون عهد پارینه سنگی چه جذابیتی میتونه داشته باشه؟
    حتی گزارشگری هم بلد نیستن. چپ و راست از مدیر پخش، عوامل فنی، واحد پخش و دوستان حاضر در محل مسابقات تشکر و قدردانی میکنن!

  2. اگه پخش بشه خیله خوبه تبلیغ هم میشه و این ورزش بیشتر بین مردم جا میوفته البته زودتر از اینا باید این اتفاق رخ میداد