لیفان 820 با قیمت 83 میلیون تومان رسما به بازار آمد

سپهر زنگنه | پنجشنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ | 55 نظر

روز گذشته مراسمی در ساختمان مرکزی کرمان موتور به مناسب اهدای کلید و تحویل اولین نمونه های لیفان 820 به خریداران این سدان بزرگ چینی برگزار شد.

کرمان موتور که پیشتر با جسارت در ارائه خودروهایی مانند جک اس 5 موفق به فروش قابل توجهی شده بود، حالا قصد دارد تا با لیفان 820، فاصله قیمتی بین 80 تا 100 میلیون تومان را پُر کند.

در این بازه قیمتی عملا هیچ خودرو سدان خانوادگی صفر کیلومتری ای در بازار وجود ندارد و عملا انتخاب مشتریان به مدل های کارکرده و  دست دوم از خودروهای ژاپنی و کره ای سال های قبل محدود می شود.

لیفان 820-24

حالا لیفان 820 که از نظر مشخصات فنی مشابهت فراوانی با تویوتا کمری نسل قبل دارد، به بازار عرضه شده تا به یک الترناتیو صفر کیلومتر در برابر انبوهی از خودروهای شناخته شده اما قدیمی مبدل شود.

باید منتظر ماند و دید که این سدان سایز بزرگ چینی در عمل چقدر می تواند در برابر رقبای خوشنام و پا به سن گذاشته خود قدرتمند ظاهر شود.

لیفان 820-23

نظر شما چیست؟ لیفان صفر کیلومتر 83 میلیونی با گارانتی 5 سال و 150 هزار کیلومتر را به خودروهایی مانند هیوندای سوناتا، تویوتا کمری و مزدا 3 ترجیح می دهید یا خیر؟

 

55 دیدگاه

  1. رامین | تیر 9, 1396 | لینک نظر

    ظاهر لیفان ۸۲۰ خیلی قشنگ ویه سدان بزرگ عین سوناتا هست حالا درباره چگونگی ماشین خبر ندارم دوستان لیفان سوار ندیدم نظری بدن