شرایط فروش ویژه DS 5 با کارمزد صفر درصد اعلام شد

سپهر زنگنه | دوشنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۵ | 3 نظر

امیر عباس سمیعی سرپرست بازاریابی شرکت آرین موتور تابان نماینده رسمی خودروی Ds در ایران، با بیان این مطلب گفت: مطمئن هستیم که با پایان ماه مبارک رمضان بازار فروش خودرو کمی تکان می خورد و با تکمیل مراحل دریافت مجوز شماره گذاری خودروی Ds با توجه به گرایش مردم به خرید خودروهای باکیفیت فروش محصولات ما نیز با جهش بسیار مناسبی رو به رو می شود.

وی ادامه داد: هر چه به شهریور ماه نزدیک می شویم، بازار بهتر خواهد شد و پیش بینی ما برای فروش در تابستان بین 15 تا 20 درصد رشد را نشان می دهد.

سمیعی با اشاره به برخی از ماه های پیش روی و تاثیرات آنها بر بازار خودرو گفت: در آبان ماه با ورود به ماه محرم فروش کمی ضعیف خواهد شد اما این ضعف به طور حتم در اواخر سال جبران خواهد شد.

وی در مورد فروش اعتباری محصولات Ds اظهار داشت: البته بنده قبول دارم که مدل فروش اعتباری در فروش انواع خودروها تاثیرگذار است اما در مورد خودروهای لوکس مانند Ds این امر آن چنان که باید مشهود نیست و مانند خودروهای اقتصادی(Economic) آنچنان به چشم نخواهد آمد.

سرپرست بازاریابی شرکت آرین موتور تابان با اشاره به تاثیر صفر بودن کارمزد فروش بر استقبال مردم، تصریح کرد: در یکی از مدل های فروش شرکت آرین موتور تابان برای خودروی Ds، در صورت تسویه مبلغ آن زیر 10 ماه، هیچ گونه کارمزدی از خریدار دریافت نخواهد شد.

دی اس5-1

وی ادامه داد: در صورتیکه خریداران ما بخواهند بالای 10 ماه زمان تسویه حساب برایشان در نظر گرفته شود، کارمزد از صفر به 28 درصد افزایش یافته و البته در برخی مواقع بر روی این مبلغ نیز می توان مذاکره کرد و به تناسب میزان پرداخت و زمان تسویه، این مبلغ کارمزد می تواند کاهش یابد.

3 دیدگاه

 1. مهدي | تیر 16, 1395 | لینک نظر

  بي وجدانها، آخه سود 28٪
  كجاي دنيا براي ماشين اينقدر سود ميگيرن؟
  تو كانادا دوست من كرولا خريده، 22هزار دلار با بيمه و..، ٢ هزار تا پيش داده و ماهيانه ٢٢٥ دلار با سود صفر درصد!!

 2. کورش | تیر 14, 1395 | لینک نظر

  یعنی کسی هست که اینقدر پول یامفت درآورده باشه که حاضر باشه با این قیمتهای شگفت انگیز دی اس بخره؟ چه میدونم حتما هست دیگه! قدیما یه مثل داشتن میگفتن حنای اضافی رو …..

 3. pony car | تیر 14, 1395 | لینک نظر

  باید نهایت هم قیمت توسان یا اسپورتیج باشه بازم بعید می دونم کسی به این فرانسوی پول بده حتی با 40 تا 50 میلیون زیر قیمت بازم یه بازنده دیگه از سرزمین خروس ها