شرایط فروش استثنایی DS5

سپهر زنگنه | یکشنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۵ | 1 نظر

 

شرکت آرین موتور تابان، نماینده رسمی DS Automobiles فرانسه، همزمان با عید سعید فطر اقدام به عرضه خودرو با کیفیت DS5 با شرایط ویژه نموده است.

خودرو DS5 که تاکنون با استقبال خوبی هم از سوی علاقه مندان این برند پرمیوم اروپایی مواجه شده است با قیمت 207 میلیون تومان عرضه می شود. در خرید اقساطی، مشتریان می توانند از وام 96 میلیون تومانی در دوره 12 ماهه بدون بهره استفاده کنند که دوره بازپرداخت وام تا 24 ماه نیز به صورت با بهره نیز جهت رفاه مشتریان از سوی شرکت درنظر گرفته شده است. همچنین در خرید نقدی، تخفیف بسیار ویژه ای برای مشتریان درنظر گرفته شده است.

DSC_0189

این خودروی زیبای فرانسوی در کنار کیفیت مثال زدنی، دارای لیست کاملی از آپشن ها از قبیل هشدار دهنده نقاط کور، ترمز دستی برقی، مه شکن جلو با قابلیت چرخش اتوماتیک، سنسور پارک جلو و عقب، دوربین عقب، ترم چرم، گرمکن صندلی، سقف پانوراما، 6 ایربگ، Keyless entry، دکمه استارت و …. بوده و توانسته است در بازارهای جهانی جایگاه ویژه ای را کسب نماید تا جاییکه در حال حاضر این برند همرده با برندهایی از قبیل Audi، Mercedes Benz و BMW درنظر گرفته می شود.

DSC_0187

علاقه مندان به این برند اروپایی می توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به وب سایت dsautomobiles.ir و یا نمایشگاه مرکزی این شرکت به آدرس بلوار اندرزگو، روبروی بلوار کاوه، شماره 69، خانه DS تهران مراجعه نمایند.

DS 5

1 دیدگاه

  1. Mehrdad | تیر 21, 1395 | لینک نظر

    واقعا شرایط استثنایی هستش!!