مدل های اسپورت تر از کیا موتورز در راه است

افشین خالدی | سه شنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ | 1 نظر

دنده 6 : سخت است بگوییم کیا هیجان انگیز ترین برند بازار است. اگرچه این کارخانه کره جنوبی خودروهای زیبایی دارد، اما بیشتر آنها با خودروهای اسپورت و فوق العاده، فاصله دارند. با معرفی چندین مدل جدید که در سطح جهانی عرضه خواهند شد کیا طرحهای برجسته ای برای توسعه کارایی خودروهایش دارد. بنا بر اطلاعات رسیده این مدلها در زیر مجموعه خانواده با کارایی بالای هیوندای N قرار خواهند گرفت.

کار اند درایور گزارش می دهد که ریوجدید بعد از GTmoniker و optima GT و Cee’d GT عرضه خواهد شد، که این دو آخری هم اکنون در بازار اروپا به فروش می رسند.  ریو جدید به همراه یک نسخه اسپورتی با 3 سیلندر توربو یا یک 1.6 توربو و البته شاسی تهاجمی تر و لاستیکهای تیون شده و طراحی اسپورتی احتمالا در پاییز امسال در نمایشگاه  پاریس موتور به نمایش گذاشته خواهد شد.

آلبرت بیرمان، مدیر توسعه کارایی هیوندای-کیا به کار و درایور گفته است: Cee’d GT خیلی عالی بالانس شده اما ما چند سال نیاز داریم، اگر ما می خواستیم آلان آن را مهندسی کنیم می بایستی مقداری کار روی آن انجام شو

برمان همچنین اضافه کرد که مشتاق است مدل اسپروتی Sportage GT  را نیز تولید کند اما هنوز چراغ سبزی از روسای کمپانی نگرفته.

1 دیدگاه

  1. sunmartin | مرداد 27, 1395 | لینک نظر

    از حرف تا عمل فاصله هست الان دوساله این خبرها به جایی نرسیده امیدوارم مثل پروسید pro ceed و ریو gtو سراتو gtxکه به ایران وارد نشدن و فقط در مناطق آزاد بودن سرنوشت این محصولات جدید هم مثل اونها نشه و در کشور شاهو ورود آنها باشیم