جدیدترین شرایط فروش محصولات پارس خودرو

3 دیدگاه

 1. هامون | شهریور 1, 1395 | لینک نظر

  با سلام خدمت دوستان عزیزم
  بنده در شرکت سایپا (خدمات پس از فروش ) کار میکنم و آشنایی کامل با حدود 12 هزار برلیانس تحت پوشش گارانتی دارم ویکی از وظایف من و همکارانم اینست که در شهرستانهای مختلف خودروهای متوقف در نمایندگی بدلیل عیب فنی را بازبینی و کارشناسی میکنیم لذا بر خود لازم دانستم جهت تنویر افکار عمومی و دوستان عزیزم چند نکته را یادآوری کنم :
  1. خیلی از برلیانسهای فروخته شده در شهر اصفهان میباشد که حداقل برای خودم معمای حل نشده است!!!
  2.ایراد مونتاژی و کیفیت بسیار نازل مونتاژ در این خودرو بیداد میکند.
  3.تریم داخل فوق العاده بی کیفیت و نازل است به نحوی که اگر یکبار مثلاً رودری باز و بسته شود فکر نکنم دیگر بدرد بخورد.
  4.ایرادهای کولر فوق العاده ضعیف (این موضوع هیچ وقت درست نمیشود لذا انتظار زیادی نداشته باشید) و خرابی شیشه بالابرها, سانروف , تعلیق , سیستمهای الکتریکی و برقی (این مورد شدیداً شایع و یکی از اصلی ترین موارد خاموش شدن خودرودر شرایط مختلفمی باشد) بسیار مشهود و در هر نمایندگی تعدادی خودرو به خاطر اینگونه مشکلات موجود می باشد.
  5.کیفیت موتور و گیربکس خوب ارزیابی می شود و حداقل تا زمانی که تحت لیسانس میتسوبیشی و هیوندای تولید می گردد خوب است.
  6.پس از مقداری کارکرد اتاق صداهای عجیب و خشکی دارد (مانند مالیده شدن دو قطعه پلاستیک خشک بازیافتی روی هم) که این موضوع در دست اندازها بسیار مشهود است و تعلیق هم چنان دلنشین نیست.
  7. با وجود کیفیت خوب موتور , فوق العاده ضعیف است و قطعاً پس از چند وقت استفاده از خرید آن پشیمون میشی مگر اینکه خودروی پر قدرت تر از 1500 سی سی سوار نشده باشید.
  دوستان چکیده فوق حاصل مشاهدات شخصی من و درد و دلهای مشتریان و گشتن در نمایندگیهای 7 شهرایران می باشد.

  • در پاسخ به: هامون

   دانیال | شهریور 1, 1395 | لینک نظر

   با گفته شما این ماشین هم چنگی به دل نمیزنه. به نظر جک جی 3 هنوز هم انتخاب بهتری باشه. ضمنا رنگ ماشین رو نگفتید چون کیفیت رنگ و براقی هم بسیار پایینه .