نسل جدید ریو در نمایشگاه پاریس رونمایی می شود

تیم تحریریه | پنجشنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ | 2 نظر

دنده 6- مهتاب جهاندار : شرکت کیا موتورز کره جنوبی قصد داشته در جریان نمایشگاه اتومبیل پاریس ماه اکتبر نسل جدید یا همان چهارم خودروی کامپکت ریو را معرفی کند. 

براساس تصاویر مفهومی انتشاریافته، نسل جدید ریو طراحی زیباتری داشته و نسبت به مدل فعلی ارتفاع آن با زمین کم شده و فاصله دو محور آن نیز بلندتر شده است. 

همچنین خودرو از چراغ های جلو باریک و جلوپنجره ای که در قسمت پایین تری قرار گرفته برخوردارست. از دیگر ویژگی های ریو جدید کیا باید به چرخ های بزرگتر، سقفی شیب دار و چراغ عقب های جدید اشاره داشت.

 

Fourth-gen-Kia-Rio-Interior-Renderingjpg

در فضای داخلی ریو تغییراتی داشته که می توان صفحه نمایش لمسی بزرگ، داشبوری با طراحی جدید و بهبودیافته را نام برد. کیا معتقد بوده نسل جدید ریو در زمینه ایمنی سطح بالایی را به خود اختصاص خواهد داد. 

در بیشتر زمینه ها کیا تغییرات عمده ای را شامل حال ریو کرده و این اتومبیل را بهبود بخشیده است. سال گذشته کیا موفق شد بیش از 400 هزار دستگاه ریو به فروش برساند که رقم قابل توجهیست.

گفته می شود کیا از طراحان کالیفرنیایی، کره ای و آلمانی بهره گرفته تا طراحی خاصی برای ریو تدارک دیده باشد. انتظار می رود نسل جدید اوایل سال آینده راهی بازار شود.

 

Fourth-gen-Kia-Rio-Rendering-Rear-Three-Quarters

در اخباری مرتبط مدل GT ریو سال 2018 از راه خواهد رسید. 

2 دیدگاه

  1. كيان | شهریور 12, 1395 | لینک نظر

    واقعا يكى از زيبا ترين هاچبك هاست.

  2. sunmartin | شهریور 12, 1395 | لینک نظر

    عجب گرافیک زیبایی داره هدلایت هاش کیا ریو پرفروشترین خودوری گروه خودورسازی کیا موتورز هست اگه با قیمت مناسب در ایران بفروش میرسید و با موتور 1600 که گشتاور و قدرت بالایی داره 148 اسب وبا وزن کمتر نسبت به هم رده های خودش یک خودوری اسپرت محسوب میشد اما قیمتگذاری دست دولت هست و مشخص هست که قیمت ها به چه سمت و سویی هستند