سیویک Type-R Prototype

تیم تحریریه | پنجشنبه، ۱۵ مهر ۱۳۹۵ | 1 نظر

شرکت هوندا در جریان نمایشگاه اتومبیل پاریس 2016 با دستی پر پا به میدان گذاشت تا در میان رقبا حرف های بسیاری برای گفتن داشته و یکی از کمپانی های مطرح و موفق نمایشگاه باشد. از محصولاتی که این کمپانی با خود به نمایشگاه اتومبیل پاریس 2016 آورده است، سیویک Type-R Prototype بود.

این خودرو نسل بعدی هاچ بک با عملکرد بالا سیویک بوده که جانشینی برای مدل های پیشین محسوب می شود. سری اتومبیل های سیویک هوندا در سرعت مطرح هستند و Type-R Prototype نیز به عنوان ادامه دهنده راه این سری از سوی شرکت ژاپنی معرفی شد.

 

honda-civic-type-r-prototype-paris-motor-show-8

 

Type-R Prototype معرفی شده در رنگ مشکی مات بوده و شامل رینگ های 10 پره مشکی براق با خطوط قرمز در دور تا دور خود می شود. در طراحی اختلاف بسیاری با مدل های پیشین نداشته و تنها می توان تغییرات کوچکی که توسط هوندا در آن به وجود آمده را شاهد بود.

هوندا این اتومبیل را به شکل اسپرت طراحی کرده تا مشابه قدرت موتور آن تهاجمی به نظر برسد. چراغ های جلو LED کشیده، چراغ های عقب LED، سیستم اگزوز سه گانه، کیت بدنه، اسپویلرهای بلند و برخی دیگر از ویژگی های طراحی هوندا Type-R Prototype است.

 

honda-civic-type-r-prototype-paris-motor-show-2

 

هوندا از دامنه فیبرکربنی در Type-R Prototype بهره گرفته تا موجب افزایش داینامیک و عملکرد اتومبیل شود. ستون عقب این اتومبیل به اسپویلر متصل بوده و Type-R Prototype به نوعی هاچ بک کوپه محسوب می شود.

به گفته هوندا هر سه لوله اگزوز این خودرو عملکرد و نمایشی نیستند. همچنین هواکش هایی بزرگی در بخش جلو و عقب قرار گرفته تا در زمینه داینامیکی Type-R Prototype عملکرد بالایی از خود نشان دهد.

کالیپرهای ترمز قرمز رنگ این خودرو در پشت رینگ های مشکی براق 20 اینچی قرار گرفته و جذابیت بیشتری به آن بخشیده است. استفاده از لاستیک های پهن در کنار رینگ های مورد اشاره بر جذابیت ظاهری Type-R Prototype افزوده است.

 

honda-civic-type-r-prototype-paris-motor-show-11

 

هوندا درباره قدرت موتور سیویک Type-R Prototype اعلام داشت که خروجی آن بین 300 تا 345 اسب بخار بوده که می تواند رقیبی برای گلف RS فولکس واگن به شمار رود.

 

honda-civic-type-r-prototype-paris-motor-show-3

از سراسر وب
پیشنهاد از

1 دیدگاه

  1. pony car | مهر 16, 1395 | لینک نظر

    در مورد حجم موتور چیزی نگفته کاش گلرنگ موتور این ماشین وارد کنه این ماشین از ماشین بازا دلبری می کنه ای کاش زیر 180 قیمت بخوره