سانگ یانگ در راه بازار آمریکا

مهتاب جهاندار | سه شنبه، ۲۰ مهر ۱۳۹۵ | 1 نظر

گزارش ها خبر از تمایل کمپانی کره ای سانگ یانگ، شرکتی متعلق به  ماهیندرا، برای ورود به بازار ایالات متحده را دارد. البته این ورود در اواخر سال 2019 انجام خواهد گرفت.

به گزارش  اتوموتیو نیوز، سانگ یانگ کره ای می خواهد چند مدل شاسی بلند کامپکت را در این بازار عرضه کند. به گفته Choi Johng-sik مدیرعامل کمپانی، مدل بروزرسانی شده کراس اوور تیوولی و مدل جدید کراس اوور کوراندو با سیستم چهار چرخ متحرک به ایالات متحده ورود پیدا می کنند.

علاوه بر این، شاسی بلندهای مورد اشاره با موتور چهار سیلندر توربوشارژ همراه خواهند بود. یک موتور 1.5 لیتری 162 اسب بخاری در کنار یک موتور 2.0 لیتری 220 اسب بخاری از مشخصات دو موتور هستند. اگر اعداد و ارقام حقیقی باشند، مشخصات شاسی بلندهای کوچک، مشابه دیگر رقبا خواهد بود.

ماهیندرا در سال 2011 سانگ یانگ را از ورشکستگی نجات داد. این کمپانی کره ای اگر بتواند با دو شاشسی بلند کامپکت خود به ایالات متحده ورود پیدا کند، می تواند راه نجاتی برای آن محسوب شود.

از سراسر وب
پیشنهاد از

1 دیدگاه

  1. pony car | مهر 21, 1395 | لینک نظر

    با پولی که خانواده ثروتمند ماهیندرا در این کمپانی تزریق کرد و نیز ارایه کانسپت های جدید و طرح های متفاوت نسبت به قبل از قبیل رکستون 2017 در نمایشگاه پاریس و تیوولی و نیز قیمت مناسب این نوید داده می شود که کمپانی سامگ یانگ همچون دو هم وطن خود کیا و هیوندایی ظرف چند سال اینده پیشرفت چشمگیری را خواهد داشت کسانی که قصد خرید یک خودروی صفر کیلومتر با بودجه ای بین 90 تا 100 ملیونی را دارند بنده به شدت تیوولی را پیشنها می کنم تمام مولفه های یک ماشین خوب را به نسبت قیمت این ماشین داراست