کاهش قیمت میتسوبیشی میراژ مدل 2014 در استرالیا

تیم تحریریه | پنجشنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۲

میتسوبیشی با اعلام قیمت های جدید برای میراج تازه خود به جز نسخهES  با گیربکس دستی آن، موج جدیدی را در افزایش تقاضای این خودرو به وجود آورده است.

این هاچ بک سبک 6908 دستگاه فروش داشته است که باعث شده این خودرو در جایگاهی پایین تر از سویفت (7452 دستگاه)، هیوندای i20 (8361 دستگاه)، یاریس جدید تویوتا (9800 دستگاه) و مزدا 2 (11012 دستگاه) قرار بگیرد.

این قیمت های جدید که در این هفته اعلام شده، برای بیش تر مدل های این خودرو کاهش قیمت به همراه داشته است. بیش ترین کاهش قیمت این خودرو در نسخه های مجهز به گیربکس اتوماتیک CVT بوده است.

مدل های اسپرت و LSمجهز به گیربکس دستی این خودرو به ترتیب 200 و 500 دلار کاهش قیمت داشته اند در حالی که مدلES  با گیربکس دستی این خودرو همچنان 12990 دلار قیمت خواهد داشت.

مدلES  با گیربکس اتوماتیک این خودرو 750 دلار، مدل اسپرت مجهز به گیربکس اتوماتیک 950 دلار و نسخه LS نیز با هیمن گیربکس 1250 دلار کاهش قیمت داشته اند.

با این حال، میراج بی تغییر باقی مانده و تمام تجهیزات و ویژگی های مکانیکی آن همانگونه هستند که در زمان عرضه این خودرو در ماه ژانویه دیده شد.

در کنار قیمت های اصلاح شده، میتسوبیشی یادآوری می کند که میراج در تحقیق هزینه های حرکتی کلوب خودروی استرالیای امسال در کنار سوزوکی آلتو مقام اول را کسب کرده است.

از سراسر وب
پیشنهاد از

بدون دیدگاه