فاجعه تبلیغاتی برای BMW ، تاجر ایرانی M6 خود را نابود کرد

سهیل زنگنه | شنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ | 5 نظر

 صاحب یک BMW M6 2008 به عنوان اعتراض به خدمات نامناسب پس از فروش این کمپانی تصمیم به نابودی خودرو سریع V10 خود گرفت.

M6 owner deliberately destroys his car to protest against BMW-1

این فرد که پورمحسن هادی نام دارد و یک تاجر ایرانی تبار است خودرو خود را به قیمت 120 هزار یورو خریداری کرده بود ولی پس از تحویل خودرو متوجه شده است که بخش هایی از خودرو مشکل دارد برای مثال هنگام تعویض دنده به شدت تکان میخورد.  وی خودرو را 10 بار برای تعمیر به خدمات پس از فروش BMW برده است ولی آنها نتوانسته اند آن را تعمیر کنند. به همین دلیل وی تصمیم گرفته است خودروی خود را در مقابل نمایشگاه خودروی فرانکفورت با پتک و تبر نابود کند.

M6 owner deliberately destroys his car to protest against BMW-2

خراب کردن ماشین توسط صاحبان کاری رایج و موثر بین افراد شده است به طور مثال سال 2011 یک مالک چینی لامبورگینی Gallardo بعد از عدم موفقیت تعمیر موتور خودرو توسط خدمات لامبورگینی آنرا در روز جهانی حقوق مصرف کننده خراب کرد. در اوایل امسال نیز مالک چینی Maserati Quattroporte این خودرو را نابود کرد زیرا پس از تحویل برای تعمیر خودرو فهمید که از قطعات دست دوم برای تعمیر استفاده شده است.

M6 owner deliberately destroys his car to protest against BMW-3

آقای پورمحسن هادی پس از پنج سال تحمل این وضع و نامه نوشتن به کمپانی به این اقدام دست زده است.ویدیو این حرکت ظرف مدت یک روز بیش از 100 هزار بار دیده شده است و از این رو تبلیغ تخریبی بسیار بزرگی بر ضد برند ب ام و به حساب می آید که حتی ممکن است به کاهش ارزش سهام این کمپانی نیز منجر شود.

از سراسر وب
پیشنهاد از

5 دیدگاه

  1. دهها پژو در ایران اتیش گرفت وخیلی از هموطنامون جونشونو از دست دادند و مسوولین زیاد جدی نگرفتند وتصویری نشون ندادند حالا تو دنیا سه تا بی ام و نقص فنی اش رو نتونستن درست کنن دارین چه کار می کنین خودرو سازایی که نتونستن با بی ام و رقابت کنن دارن از بی راهه وارد می شن

  2. سعید | دی 15, 1393 | لینک نظر

    حتما تصمیم به خرید پراید داره ….

  3. سامانتا | شهریور 30, 1392 | لینک نظر

    دوست عزیز این موارد به صورت نادر پیش میاد و نمیشه اون رو تعمیم داد ولی اینکه نمایندگی نتونسته مشکل رو حل کنه نکته منفی بزرگی هست و احتیاج به بررسی داره که ما معلومات لازم رو نداریم و از توان ما خارج هست.

  4. حامد موسوي | شهریور 30, 1392 | لینک نظر

    ماشين صفر كيلومتر چرا بايد خراب بشه؟ اونم با اين قيمت و برند؟ صد رحمت به برخي خودروسازان ديگر