استخدام هزار کارشناس IT توسط فولکس

تیم تحریریه | پنجشنبه، ۱۶ دی ۱۳۹۵

فولکس واگن تصمیم دارد با استخدام لشگری از متخصصان فناوری اطلاعات انقلابی تازه در صنعت خودرو ایجاد کند و بار دیگر پس از رسوایی بزرگ خودروهای دیزلیش در راستای هدف تبدیل شدن به بزرگترین خودروساز جهان گام بردارد.

فولکس واگن ظرف ماه های آینده تعداد زیادی از کارشناسان فعال در حوزه های مختلف  IT را استخدام می کند. این کارشناسان جدید که ظرف سه سال آینده تعدادشان به بیش از هزار نفر می رسد در رده های بالای تحقیقاتی و فناوری های به روز در حوزه فناوری اطلاعات کار خواهند کرد. حدود نیمی از این افراد در سازمان اصلی IT فولکس واگن در ولفسبورگ و مابقی در آزمایشگاه های مختلف این شرکت در مونیخ، برلین و ولفسبورگ به کار گرفته خواهند شد و بر روی پروژه هایی نظیر اینترنت اشیاء ، واقعیت مجازی، خدمات حمل و نقل و فناوری های اتصالی خودروها کار خواهند کرد.

یک عضو هیئت مدیره گروه فولکس واگن، گفت: آنانی که به دنبال تغییر آینده صنعت خودرو هستند به فولکس واگن می آیند. ما به کمک بهترین ها به مقابله با چالش های اساسی می رویم.

در واقع می توان گفت که فولکس واگن با نگاهی به آینده به دنبال عرضه خودروهایی با سطح بالایی از فناوری های به روز است./خبر خودرو

از سراسر وب
پیشنهاد از

بدون دیدگاه