فروش متنوع محصولات ايران خودرو آغاز شد

تیم تحریریه | چهارشنبه، ۳ خرداد ۱۳۹۶ | 4 نظر

گروه صنعتي ايران خودرو طرح متنوع فروش محصولات خود در خردادماه را آغاز كرد.

طرح مختلف فروش محصولات ايران خودرو مانند قبل به گونه اي برنامه ريزي شده است كه هموطنان با هر ميزان توان مالي خريد، بتوانند در يكي از اين طرح ها ثبت نام و مشاركت كنند. براساس اعلام معاونت بازاريابي و فروش گروه صنعتي ايران خودرو اين طرح ها تا پايان خردادماه يا پايان ظرفيت خودروهاي تخصيص يافته ادامه خواهد داشت.

در برنامه فروش خردادماه، انواع محصولات توليدي گروه صنعتي ايران خودرو در روش هاي متنوع شامل فروش نقدي، اعتباري، پيش فروش عادي، پيش فروش پلكاني، مشاركت در توليد، فروش نقدي و اعتباري هايما و سوزوكي گراندويتارا و آريسان به مشتريان عرضه شده است.

فروش قطعي محصولات ايران خودرو در خردادماه

در يكي از طرح هاي فروش خرداد، گروه صنعتي ايران خودرو، محصولات توليدي خود را به صورت فروش قطعي به متقاضيان عرضه كرده است. خانواده پژو 405 از جمله محصولات عرضه شده در اين فروش است. 405 جي.ال.ايكس بنزيني دررنگ هاي مشكي، خاكستري متال و نقره اي با موعد تحويل 30 روزه به متقاضيان پيشنهاد شده است. 405 بنزيني مدل اس.ال.ايكس نيز كه طرفداران زيادي ميان مشتريان ايران خودرو دارد، در رنگ هاي سفيد، مشكي، خاكستري متال و نقره اي با موعد تحويل 60 روز عرضه شده است.

پژو 206، محصول جوان پسند ايران خودرو هم كه با اجراي برنامه هاي متنوع بهبود توانسته سه ستاره كيفيت را از آن خود كند، در تيپ هاي 2 و 5 و همچنين 206 صندوقدارV8 با موعد تحويل 30روز به مشتريان پيشنهاد شده است. خاكستري،‌سفيد، مشكي، نقره اي، گيلاسي،‌آبي متاليك و قرمز دوپوششه رنگ هاي قابل عرضه براي اين خودرو است.

خودروي ملي سمند با موتور اي.اف7 در دونوع پايه گازسوز و بنزيني عرضه شده در مدت 30 روز به متقاضيان تحويل داده مي شود. سورن اي.ال.ايكس جديد با موعد تحويل 30 روزه از ديگر انتخاب هاي مشتريان ايران خودرو در برنامه فروش خردادماه است.

رانا ال.ايكس نيز از ديگر محصولات عرضه شده در فروش قطعي خردادماه است كه با موعد تحويل 30 روزه عرضه مي شود. دنا تريم مشكي و تريم دورنگ با موعد تحويل 60 روزه و سود مشاركت مقطوع 400 هزار توماني نيز به متقاضيان اين خودرو پيشنهاد شده است.

عرضه محصولات متنوع در فروش اعتباري

ايران خودرو شرايط خريد آسان را براي مشتريان در فروش اعتباري فراهم كرده است. در اين روش،‌ متقاضايان مي توانند با پرداخت بخشي از وجه، خودرو را تحويل گرفته و مابقي بهاي آن را به صورت اقساطي پرداخت كنند. مدت بازپرداخت تسهيلات درنظرگرفته شده در اين طرح 12، 18 و 24 ماه است و نرخ سود آن نيز متناسب با زمان بازپرداخت از 20 تا 22 درصد پيش بيني شده است.

در فروش اعتباري،‌ محصولات پژو 405 در تيپ هاي مختلف، پژو 206 تيپ دو و پنج و 206 صندوقدار V8، سمند، رانا و دنا با موعد تحويل 30 و 60 روز عرضه شده است.

خريد مطلوب در فروش پلكاني ايران خودرو

گروه صنعتي ايران خودرو براي فراهم كردن امكان خريد مطلوب مشتري با پس انداز كم برنامه پيش فروش پلكاني چهارمرحله اي را در خردادماه به اجرا گذاشته است. نرخ سود مشاركت در اين طرح كاملا رقابتي و بين 22 تا 25 درصد است كه حداقل نرخ انصراف 20درصد تضمين شده است. اين طرح تقريبا شامل تمامي محصولات ايران خودرو اعم از خانواده 206، سمند، پژو 405، پارس، دنا و رانا با تخصيص هديه فروش تعهدي مي شود.

پيش پرداخت اوليه در اين طرح بسيار كم و بين 6 تا 10 ميليون تومان است كه طيف وسيعي از مشتريان را دربر خواهد گرفت. پرداخت هاي بعدي نيز شامل سه مرحله به صورت نزولي دريافت خواهد شد. موعد تحويل كليه محصولات آذر و اسفند 96 خواهد بود.

پيش فروش عادي محصولات ايران خودرو در خرداد

پيش فروش عادي خرداد نيز به همراه هداياي فروش تعهدي در دستور كار ايران خودرو قرار گرفته است. در پيش فروش عادي خرداد به دو صورت يك وديعه اي و دو وديعه اي محصولات متنوع ايران خودرو شامل آريسان،‌ پژو 207،‌پژو 206، 405، سمند، پارس، دنا، رانا، سوزوكي و هايما عرضه شده است. موعد تحويل در پيش فروش يك وديعه اي، آبان، و دي 96 تعيين شده است. موعد تحويل ثبت نام هاي دو وديعه اي نيز آذر و بهمن 96 است. سود مشاركت در اين طرح 21 تا 24 درصد و سود انصراف نيز 19 تا 21 درصد براساس موعد تحويل منظور شده است. پيش فروش محصولات در گروه پارس، 405 و دنا نيز برنامه ريزي شده كه سود مشاركت آن 23 درصد و سود انصراف نيز 21 درصد است. موعد تحويل خودروها در اين روش آبان و آذر 96 تعيين شده است. هديه فروش تعهدي نيز بعد از انتخاب خودرو به مشتري اعلام خواهد شد.

پيش فروش ويژه ايران خودرو براي سه محصول 206 تيپ5، 206 صندوقدار V8، 405اس.ال.ايكس و جي.ال.ايكس سمند اي.اف7 بنزيني و پايه گازسوز برنامه ريزي شده است.

مشاركت در توليد محصولات ايران خودرو

طرح مشاركت در توليد محصولات ايران خودرو در خردادماه به اجرا گذاشته شده است. در اين روش در زمان ارسال دعوتنامه خودروهاي قابل عرضه به مشتريان مشخص و اعلام خواهد شد. همچنين پس از فرا‌رسيدن موعد تحويل، با اعلام ايران خودرو و تمايل مشتري، امكان تمديد قرارداد با همان شرايط فراهم است. موعد تحويل محصولات در اين روش، مهر 96 تا ارديبهشت 97 است. نرخ سود مشاركت 24 و 25 درصد و سود انصراف نيز 21 و 22 درصد پيش بيني شده است.

فروش هايما، به تعداد محدود به روش هاي نقدي و اعتباري

در طرح فروش خردادماه، محصول هايما S7 اتوماتيك و S7 توربو اتوماتيك به صورت نقدي و اعتباري با موعد تحويل 30 و 60 روز به مشتريان پيشنهاد شده است. متقاضيان مي توانند علاوه بر خريد خودرو به صورت پرداخت نقدي وجه،‌ آن را به صورت پيش پرداخت نام نويسي كرده و با ارائه چك براي بازه زماني 12 تا 36 ماهه به انتخاب خود، خودرو را خريداري كنند. نرخ سود در روش اعتباري، 20 تا 22 درصد برحسب زمان بازپرداخت آن پيش بيني شده است.

فروش نقدي و اعتباري سوزوكي فيس ليفت

سوزوكي فيس ليفت كه تازه ترين مدل توليدي سوزوكي گراندويتارا است، از ديگر محصولات عرضه شده در فروش خردادماه ايران خودرو است. اين خودرو در دو روش نقدي و اعتباري ارايه شده است. سوزوكي با احتساب تخفيف 7 ميليون توماني در طرح خريد نقدي به قيمت كمتر از 140 ميليون تومان عرضه مي شود و موعد تحويل آن نيز 30 روزه تعيين شده است.

در روش اعتباري سوزوكي، مشتريان مي توانند با پرداخت 75 ميليون تومان وجه اوليه،‌ نسبت به نام نويسي اقدام كرده و باقي مانده وجه را در چند فقره چك در بازه زماني 6 تا 36 ماه به انتخاب خود پرداخت كنند. نرخ سود تعيين شده پرداخت اقساطي صفر تا 16درصد است.

فروش اعتباري آريسان در فروش خردادماه ايران خودرو

متقاضيان خريد خودرو آريسان مي توانند با پرداخت 11 ميليون و 300 هزار تومان صاحب اين محصول شوند. در فروش اعتباري اين محصول، مشتريان مي توانند مابقي وجه خودرو را در اقساط 12 تا 36 ماه پرداخت كنند. موعد تحويل اين خودرو 30روزه و نرخ سود آن نيز 14 تا 18 درصد تعيين شده است. آريسان از جمله محصولاتي است كه برنامه هاي بهبود متنوعي براي ارتقاي سطح كيفي آن به اجرا گذاشته شده است.

4 دیدگاه

 1. علی | خرداد 21, 1396 | لینک نظر

  تو ایران باید پول یه ماشین خوبه اروپایی رو بدی واسه گرفتن یه آشغاله با تکنولوژی 20 سال پیش تازه پولو بدی 60 روزم انتظار بکشی لگنو بهت بدن منتم سر آدم میزارن اسم خودتونو خودروساز گذاشتین سر ملتو کلاه میزارین شما گاری سازم نیستین یکم خجالت بکشین

 2. sunmartin | خرداد 4, 1396 | لینک نظر

  برای خرید خودروهای خاص مث سوپر اسپرت ها در اروپا و آمریکا باید ماه ها و سالها انتظار کشید مثل تسلا مانند فراری لامبو و بوگاتی و مازاراتی و بنتلی محصولات ایران خودرو هم جنبه تاریخی و تقویمی دارند مثل 206 و مشتقات 405 و اعوان و ایام و مشتقات پراید که علاوه بر کلاسیک بودن جنبه زیبایی و حس ندستالژی بودن دارند پس لازم است برای این محصولات نایاب 6 ماه تا دو سال صبر کرد شوخی که نیست تولید ملیه

 3. MAJID | خرداد 4, 1396 | لینک نظر

  جالبه…. تحویل فوری البته بعد از 60 روز!! هیچ جای دنیا خودروسازی رو سراغ ندارم که پول خودروی تولید نشده رو از مشتری بگیره وبعدش هم ادعای تحو.یل فوری داشته باشه!!!
  یعنی مردم اونقدر بدبخت شدن که باید در این بازار بسته و انحصاری خودروهای عهد حجر رو به قیمت خودروهای روز دنیا و البته با معطلی دوماهه خرید کنند….ازماست که برماست

 4. مریم | خرداد 3, 1396 | لینک نظر

  سلام
  ببخشید بژو 207 اتومات ثبت نام ندارد ایران خودرو؟