اعلام شرایط فروش خودروی جدید برلیانس کراس (C3)

تیم تحریریه | شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ | 3 نظر

معاون بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا گفت: مرحله اول پیش فروش برلیانس کراس از طریق فروش اینترنتی و همچنین نمایندگی‌های مجاز سایپا آغاز خواهد شد و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

دکتر رضا تقی زاده معاون بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا گفت: مرحله اول پیش فروش برلیانس کراس از ساعت ۱۱ روز یک شنبه ۲۲ مرداد ماه سال جاری از طریق فروش اینترنتی و همچنین نمایندگی های مجاز سایپا آغاز خواهد شد وتا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

وی با بیان این مطلب که قیمت این خودرو 57.5 میلیون تومان می باشد گفت : مرحله اول پیش فروش این خودرو با موعد زمانی مهر، آبان وآذر سال جاری صورت خواهد گرفت و شرکت پارس خودرو این محصول را همچون سایر محصولات تولیدی خود با بالاترین میزان کیفیت و رضایت تحویل مشتریان خواهد داد.

جدول شرایط فروش برلیانس کراس از 22 مرداد – مرداد 96

مبلغ پش پرداخت جهت تحویل خودرو در مهر و آبان 25 میلیون تومان و برای تحویل آذر 20 میلیون تومان در نظر گرفته شده و مابقی مبلغ خودرو در زمان صدور دعوتنامه و به قیمت روز شرکت اخذ می گردد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:

معرفی برلیانس C3، کراس‌اوور جدید پارس‌خودرو+مشخصات فنی و قیمت‌

مزایا و معایب و مشکلات خودروهای برلیانس از دید مردم
تقی زاده با بیان این مطلب که برلیانس کراس (C3) با توجه به قیمت مناسب و طراحی زیبا توانسته نظر بسیاری از خریداران را به خود جلب کند تصریح کرد: معاونت بازاریابی و فروش گروه سایپا در راستای حمایت از مشتریان و توزیع عادلانه این خودرو محدودیت هایی در خصوص ثبت نام این خودرو ایجاد نموده و مشتریان با یک کد ملی، فقط مجاز به ثبت نام یک خودرو هستند.

موتور 1500سی سی ،۱۶ سوپاپ٬ با استاندارد الایندگی یورو 5 ، دارا بودن ۵ ستاره ایمنی و گیربکس اتوماتیک 4 سرعته و ترمز EBS وEBD از مشخصات فنی این محصول جدید پارس خودرو است.

MVM

3 دیدگاه

  1. sunmartin | مرداد 22, 1396 | لینک نظر

    با نظرات دو کاربر ذیل موافقم

  2. AYDIN | مرداد 22, 1396 | لینک نظر

    همون اندازه پیش پرداخت میرزه خیلی خزه

  3. shaahin e | مرداد 21, 1396 | لینک نظر

    به نظرم بزرگترین اشتباه خرید این ماشینه اصلا ارزششو نداره مخصوصا کسانی که قصد خرید خودروی کراس دارن و من با ده میلیون کمتر دانگ فنگ رو پیشنهاد میکنم با موتور معروف در ایران و گیربکس ژاپنی و فضای خیلی بیشتر و در اخر سایپا و ایران خودرو هم فرقی ندارن با هم در خدمات