میتسوبیشی پاجیرو به روز رسانی شد

تیم تحریریه | شنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۶

میتسوبیشی پاجیرو به روز رسانی شد
1 رای - میانگین 4

در حالی که هنوز تصمیمی برای نسل بعدی میتسوبیشی پاجیرو اتخاذ نشده، این خودروساز تصمیم گرفته تا دوره تولید مدل کنونی آن را با به روز رسانی دیگری افزایش دهد.

میتسوبیشی در چین پاجیرو مدل 2018 جدید را در نمایشگاه خودروی چنگدو معرفی خواهد کرد.

میتسوبیشی پاجیرو 2018 دارای تغییراتی کوچک روی بدنه خواهد بود. اصلاحات ظاهری این خودرو شامل حروف طلایی پاجیرو روی کاپوت، برچسب های بدنه قرمز/ خاکستری جدید در کناره ها و چیزی شبیه به نشانی برای یادبود جشن 100 سالگی این برند است. گزارش رسانه های چینی حاکی از آن است که 18 تغییر در کابین این خودرو اعمال شده است. یکی از این تغییرات، سیستم سرگرمی 9 اینچی با ناوبری و اتصال اینترنت به جای نسخه 7 اینچی کنونی است.

میتسوبیشی پاجیروی کنونی از موتور 6G72 3.0 لیتری V6 بهره می برد. این موتور دمش طبیعی قدرت 174 اسب بخار و گشتاور 255 نیوتون متر تولید می کند. یک گیربکس اتوماتیک پنج سرعته نیروی این موتور را به چرخ ها منتقل می کند. یک سیستم چهار چرخ فعال نیروی موتور را به خوبی بین چرخ ها توزیع می کند. احتمالا این ساختار فنی برای مدل 2018 پاجیرو نیز حفظ خواهد شد.

گفته می شد نسل بعدی پاجیرو از پلتفرمی مشترک با نیسان پاترول بهره خواهد برد. اما Trevor Mann، مدیر اجرایی میتسوبیشی این امر را رد کرده است.


بدون دیدگاه