مدیران خودرو کسب رتبه ی اول رضایت مندی مشتریان از خدمات فروش در بین شرکت های تولید کننده

تیم تحریریه | سه شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۶ | 3 نظر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت مدیران خودرو، بر اساس اعلام نتایج آخرین ارزیابی صورت گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) ، شرکت مدیران خودرو موفق به کسب رتبه اول رضایت مشتریان در  حوزه خدمات فروش در بین شرکت های تولید کننده خودرو قرار گرفت تا بالاتر از دیگر شرکت های تولیدی رضایت مشتریان خود را جلب کرده باشد. بر اساس این گزارش شرکت مدیران خودرو توانسته در شاخصه‌های تعیین شده در این حوزه از جمله نحوه اطلاع رسانی ، مدت زمان تحویل، برخورد و پاسخگویی کارکنان در نمایندگی‌ها، سهولت و تنوع در شرایط فروش  و رنگ انتخابی، تناسب مبلغ پرداختی با ارزش واقعی خودرو، راهنمایی و آموزش خودرو در زمان تحویل و دیگر شاخصه ها بالاترین امتیاز را نسبت به سایر شرکت ها دریافت کند. اخیرا نیز شرکت مدیران خودرو بر اساس آمارهای رسمی اعلام شده با 36 درصد بالاتریم میزان افزایش تولید خودرو را دربین تولید کنندگان خصوصی به خود اختصاص داده است.

شرکت مدیران خودرو با دارا بودن بیش از 130 نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در سراسر ایران همواره سعی در کسب رضایت مشتریان در حوزه های فروش و خدمات پس از فروش را دارد. در حال حاضر محصولات مدیران خودرو در قالب دو برند MVM و  CHERY به بازار ایران عرضه می‌شود.

علاقه مندان می‌توانند جهت اطلاع و اشنایی بیشتر با شرکت مدیران خودرو و محصولات این شرکت به ادرس www.mvmco.ir مراجعه نمایند.

 

رپورتاژ

از سراسر وب
پیشنهاد از

3 دیدگاه

  1. اگر مدیران خودرو برترین باشه واقعا باید به حال بقیه افسوس خورد اشتباه محض متاسفانه تحت شرایطی خاص مجبور به خرید x33 اتوماتیک شدم وخودرویی که تنها 30000 کیلومتر کارکرده دچار مشکلات عدیده ایست که نه تنها قابل حل نیستند بلکه در مواردی که نیاز به تعمیرات اساسی مانند تعویض جعبه فرمان دارد به بهانه های واهی از زیر بار ارائه خدمات شانه خالی میکنند

  2. Beool | مهر 26, 1396 | لینک نظر

    سایپا از همه بدقول تره .تا ثبت نام شدیم برا ماشین بیشتر از ده بار رفت و آمد داشتیم به سایپا. تکلیفشون با خودشون و مدارک ثبت نامشون مشخص نیست بیچاره کردن مارو همه کارشون پر از اشکاله

  3. علی | مهر 25, 1396 | لینک نظر

    کسب رتبه اول تو پیچوندن مشتری رو دارن