رونمایی از دو شاسی بلند بورگوارد در نمایشگاه خودرو تهران

تیم تحریریه | دوشنبه، ۶ آذر ۱۳۹۶ | 4 نظر

رونمایی از دو شاسی بلند بورگوارد در نمایشگاه خودرو تهران
امتیاز بدهید

کیان موتور وارنا از دو شاسي بلند بورگوارد در نمایشگاه خودرو تهران رونمایی کرد. دو محصول بورگوارد BX7 وبورگوارد BX5 محصولات جديد بورگوارد در بازار ايران هستند كه كيان موتور وارنا از این دو مدل در حضور جمعي از خبرنگاران و اصحاب رسانه رونمايي كرد.

بورگوارد BX7

در این مراسم تام انلیکر، قایم مقام مدیرعامل شرکت خودروسازی بورگوارد  گفت:

این دومین جشن رونمایی ما در این منطقه در دو هفته گذشته است. ما به تازگی ورود خود به بازار خاورمیانه را در دوبی جشن گرفته ایم و اکنون ورود خود به ایران را جشن میگیریم.

انکلیر افزود:

ما معتقدیم ویژگی های منحصر به فرد خودروهای ما همان طور که مورد علاقه بسیاری از مشتریان در نمایشگاه های سرتاسر دنیا از دوبی تا فرانکفورت قرار گرفته است، خواهد توانست طیف وسیعی از مخاطبان ایرانی را نیز به خود جذب کند.

وی با بیان اینکه ایران بازار مهمی برای ما است، اظهار کرد:

خودروهایی که ما امروز در ایران معرفی می کنیم برای مشتریانی با سطح انتظار بالا طراحی شده اند. خریداران خودرو در ایران علاقه بسیاری به خودروهای SUV نشان می دهند و اکنون با ورود بورگوارد به ایران، این مشتریان گستره وسیع تری از انتخاب ها را در رده خودروهای SUV متوسط و کوچک پیشرفته خواهند داشت.

انلیکر با بیان اینکه اطمینان داریم که محصولات ما با سلیقه مشتریان ایرانی همخوانی دارند،گفت:

این خودروها بر اساس فلسفه بنیانگذار این شرکت، کارل اف. دبلیو بورگوارد طراحی شده اند؛ خودروهایی با مهندسی و معیارهای کیفیت آلمانی، طراحی زنده و پویا و تجربه رانندگی منحصر به فرد.

قایم مقام مدیرعامل بورگوارد گفت:

در زمان مناسبی به بازار ایران وارد شده ایم، در زمانی که نزدیک به 60 درصد خودروهای وارداتی به این کشور از نوع خودروهای SUV هستند. گذشته از مشخصات فنی متمایز از جمله موتور توربوشارژ و سیستم چهار چرخ محرک هوشمند (iAWD)، خودروهای BX7  و BX5 ما برای سازگاری هر چه بیشتر با شرایط و آب و هوای ایران تطبیق داده شده اند.

تام انلیکر اظهار کرد:

هر دو خودروی ما در زمینه طراحی نیز جوایز معتبر جهان و اروپا از جمله جایزه Red Dot Design  و جایزه طراحی آلمان را از آن خود کرده اند.

وی تا کید کرد:

با تمام ویژگی هایی که بر شمردیم، اطمینان داریم که خودروهای ما انتظارات تعداد زیادی از مشتریان ایرانی را برآورده خواهند کرد و همچنین اطمینان داریم که شریک کاری ما در ایران یعنی شرکت کیان موتور وارنا برای مشتریان ما نیز شریک و همراه خوبی خواهد بود.

جهت بازدید از غرفه بورگوارد از امروز تا تاریخ دهم آذر ماه می توانید به نمایشگاه خودرو تهران واقع در شهر آفتاب مراجعه نمایید.

جهت خواندن اطلاعات بیشتر در مورد این برند می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.

ویدئو:فضای داخلی و خارجی بورگواردBX7

ویدئو:بورگوارد BX5، فضای داخلی و خارجی

توافق BORGWARD بورگوارد آلمانی با خودروسازان ایرانی

 

 


4 دیدگاه

 1. حسن | آذر 8, 1396 | لینک نظر

  من با این شکل استفاده از خانمها در مراسم رونمایی از خودرو به شدت مخالفم و این را به نوعی توهین به شان بانوان میدونم که متاسفانه از غرب به ایران وارد شده.

  • در پاسخ به: حسن

   مسعود.ح | آذر 8, 1396 | لینک نظر

   من کاملا با دیدگاه حسن آقا موافقم . درسته که ما باید از غرب الگو برداری کنیم و لی فقط در مورد چیزهای خوب و نه موارد بی ارزش و توهین آمیز . اگه همینطوری برای رونمایی پارچه روی ماشین رو برمی داشتن نمی شد . حتما باید دو تا خانم کنار ماشین قر بدن !!!!!!!!

  • در پاسخ به: حسن

   amin | آذر 8, 1396 | لینک نظر

   راست ميگن كه يه زماني مشكل “خوارج” بودند،يعني كساني كه از دين خارج شده بودند
   الان مشكل جامعه “دواخل” هستند يعني كساني كه زيادي داخلش رفته اند و بيرون هم نمي آيند

  • در پاسخ به: حسن

   amin | آذر 8, 1396 | لینک نظر

   الان كجاي حضور اين دوتا خانم زشت و توهين آميز و به دور از شأن است؟؟؟؟؟كي اين خانمها به قول شما كنار خودرو “قر” داده اند؟؟؟!!!!
   بابا والا به خدا در قرن ٢١ زندگي ميكنيم نه دوران جاهليت