رونمایی از کابین مرسدس بنز کلاس G مدل 2018

تیم تحریریه | شنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۶

رونمایی از کابین مرسدس بنز کلاس G مدل 2018
امتیاز بدهید

مرسدس بنز به طور رسمی کابین کلاس G مدل 2018 را معرفی کرده است.

چنان چه در تصاویر فاش شده از ماه قبل دیده شده بود، کابین بازطراحی شده این خودرو با طیف مدل های جدیدتر مرسدس بنز منطبق شده است. دریچه های هوای گرد، سیستم سرگرمی با نمایشگر دوگانه و پانل تجهیزات دیجیتال به همراه کنترل های جدید روی فرمان در این خودرو از کلاس S گرفته شده اند.

سرنشین جلوی این خودرو همچنان یک دستگیره را جلوی خود دارد که گزینه خوبی برای داشتن ثبات در زمین های ناهموار است و داشبورد آن نیز همچنان شکل قبلی خود را دارد اما طراحی کلی آن به طور قابل توجهی بهتر از مدل کنونی شده است.

گزارشات منتشر شده در اروپا حاکی از آن است که طیفی از مواد از جمله چوب و فیبر کربنی به عنوان آپشن برای این خودرو ارائه می شوند در حالی که عناصر لوکسی همچون صندلی های گرم شونده و سیستم صوتی 16 بلندگو نیز برای آن ارائه می شوند.

David McCarthy، مدیر ارتباطات بومی مرسدس بن اعلام کرده که کابین این خودرو خریداران جدیدی را جذب می کند اما برخلاف تمرکز بر عناصر لوکس همچنان حس یک خودروی ممتاز غیرمعمول را ایجاد می کند.

McCarthy افزود: “این خودرو سواری بهتری داشته اما هیچ یک از قابلیت های آفرود خود را از دست نداده است. به نظر من این خودرو قابلیت های بیش تری نیز دارد. و می تواند خودرویی بهتر در جاده باشد.”

اطلاعات بیش تر از کلاس G به روز شده طی ماه های آینده اعلام خواهد شد.


بدون دیدگاه