تلگرام دنده 6

کیا سراتو 2018 پیش نمایش شد

افشین خالدی | جمعه، ۲۲ دی ۱۳۹۶ | 1 نظر

کیا سراتو 2018 پیش نمایش شد
امتیاز بدهید

کیا سراتو فعلی حدود 4 سال است در حال تولید و عرضه به بازار است و اکنون زمان آن رسیده تا نسل جدید آن به بازار ارائه شود. کیا موتور برای رونمایی از نسل جدید این خودرو نمایشگاه خودرو دیترویت 2018 را که به زودی برگزار می شود را انتخاب کرده است.

طرح رسمی سراتو 2018 که توسط خود کیا موتورز پیش از نمایشگاه دیترویت نمایش داده شده است طرحی بسیار تهاجمی را القا می کند. ظاهرا جدید خودرو به صورت کلی از کیا استینگر الهام گرفته است و نشان می دهد طراحان کیا موتورز نسل جدید خودروهای خود را بر اساس آن خودرو عرضه خواهند کرد.

طرج جدید LED چراغهای عقب که احتمالا برای مدل های گرانقیمت تر آن در استفاده می شود و قرار گرفتن چراغهای راهنما بر روی سپر عقب از جمله امضای جدید طراحی کیا است که در این خودرو نیز در نظر گرفته شده است.

بزرگترین تغییر خودرو مربوط به فضای داخلی است که نسبت به طرح قدیمی سراتو فعلی یک دگرگونی اساسی می تواند لقب بگیرد. نکته قابل توجه یک نمایشگر بزرگ و حذف کلید های روی داشبورد است. تنها باز مانده کلید تهویه مطبوع است.

MVM

1 دیدگاه

  1. sunmartin | دی 22, 1396 | لینک نظر

    چه طراحی تهاجمی واقعا سراتو یکی از پرفروشتر ین و با کیفیت ترین های بازار آمریکا است اگه مول 2018 با همین استایل زیبا و حذف تمامی کلید ها از داشبورد ساخته شود میتوان جهش بزرگی برای کیا سراتو در نظر گرفت مطمئنم با ورود نسل جدید در نمایشگاه دیترویت تمام نظرها به سوی تین کره ای خوش ساخت با تفکر تماما آلمانی معطوف میشود